Відмінності між версіями «"Козир в рукаві" рецензія»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: {{subst:Шаблон:Проект з дисципліни}})
 
(Заголовок 1)
 
Рядок 1: Рядок 1:
  
=='''Заголовок 1'''==
+
==Виробнича практика==
  
===Заголовок 2===
+
===Керівчник практики : Бардак Богдана Миколаївна===
  
====Заголовок 3====  
+
====Керівник бази практики : Южда Григорій Григорович====  
  
 
===Оцінка викладача===
 
===Оцінка викладача===
 +
 +
Рецензія
 +
на подкаст «Козир у рукаві»
 +
студентського інтернет-радіо Київського університету імені Бориса Грінченка (Radio BG)
 +
   
 +
Хитрість або корисна порада – так ми можемо пояснити таке сучасне сленгове формулювання як лайфхак.
 +
Лайфхак – порада, яка допомагає вирішувати проблеми та заощаджувати час на їх вирішення. Сьогодні я розповім вам про новий подкаст на українськомовному Radio BG від Київського університету імені Бориса Грінченка.
 +
«Козир в рукаві» - саме таку назву отримав актуальний на сьогодні подкаст у виконанні студенток VI курсу Інституту журналістики Наталії Бурковської та Марини Шнайдер.
 +
Дівчата дають поради, які можуть полегшити життя та створити гідний контент у будь-якій сфері.
 +
Окрім порад, які можна знайти у підручниках та на просторах інтернету, Наталія та Марина діляться власним досвідом, що є вкрай важливо. На сьогоднішній день на веб-сайті Radio BG опубліковано 5 епізодів:
 +
1. Робота над текстом;
 +
2. Пиши, скорочуй;
 +
3. Міфи про радіоведучих;
 +
4. TOP- 6 порад початкуючому інтерв’юєру;
 +
5. Вибір теми матеріалу .
 +
Готується до ефіру також шостий, завершальний випуск подкасту, присвячений технології монтажу. Усі подкасти створені на позитивній, легкій та зрозумілій ноті, які приємно слухати. До речі, хронометраж одного випуску – від  4-х до 6-ти хвилин, що є особливо зручно для прослуховування людям, які ведуть активний спосіб життя. Зручно та ефективно, коли вся корисна інформація зібрана в одному місці та має доступну подачу.
 +
Окрім того, характерною особливістю цього подкасту є те, що кожен його черговий випуск виходить регулярно щочетверга, о 15:00, що привчає як творців подкасту, так і постійних слухачів до ефірної дисципліни.
 +
 +
Рецензію підготувала:
 +
студентка Інституту журналістики                               А.Корягіна

Поточна версія на 15:42, 13 листопада 2020

Виробнича практика

Керівчник практики : Бардак Богдана Миколаївна

Керівник бази практики : Южда Григорій Григорович

Оцінка викладача

Рецензія на подкаст «Козир у рукаві» студентського інтернет-радіо Київського університету імені Бориса Грінченка (Radio BG)

Хитрість або корисна порада – так ми можемо пояснити таке сучасне сленгове формулювання як лайфхак. Лайфхак – порада, яка допомагає вирішувати проблеми та заощаджувати час на їх вирішення. Сьогодні я розповім вам про новий подкаст на українськомовному Radio BG від Київського університету імені Бориса Грінченка. «Козир в рукаві» - саме таку назву отримав актуальний на сьогодні подкаст у виконанні студенток VI курсу Інституту журналістики Наталії Бурковської та Марини Шнайдер. Дівчата дають поради, які можуть полегшити життя та створити гідний контент у будь-якій сфері. Окрім порад, які можна знайти у підручниках та на просторах інтернету, Наталія та Марина діляться власним досвідом, що є вкрай важливо. На сьогоднішній день на веб-сайті Radio BG опубліковано 5 епізодів: 1. Робота над текстом; 2. Пиши, скорочуй; 3. Міфи про радіоведучих; 4. TOP- 6 порад початкуючому інтерв’юєру; 5. Вибір теми матеріалу . Готується до ефіру також шостий, завершальний випуск подкасту, присвячений технології монтажу. Усі подкасти створені на позитивній, легкій та зрозумілій ноті, які приємно слухати. До речі, хронометраж одного випуску – від 4-х до 6-ти хвилин, що є особливо зручно для прослуховування людям, які ведуть активний спосіб життя. Зручно та ефективно, коли вся корисна інформація зібрана в одному місці та має доступну подачу. Окрім того, характерною особливістю цього подкасту є те, що кожен його черговий випуск виходить регулярно щочетверга, о 15:00, що привчає як творців подкасту, так і постійних слухачів до ефірної дисципліни.

Рецензію підготувала: студентка Інституту журналістики А.Корягіна