Відмінності між версіями «Клименко Каріна Валентинівна»
Рядок 27: | Рядок 27: | ||
* Сторінку, де б вчителі могли ділитися своїм досвідом один з одним. Туди можна буде викладати фото, презентації, текстові документи (все, що висвітлить їх діяльність). | * Сторінку, де б вчителі могли ділитися своїм досвідом один з одним. Туди можна буде викладати фото, презентації, текстові документи (все, що висвітлить їх діяльність). | ||
* Електронну бібліотеку для учнів. Адже є класи в яких не всім учням вистачає підручників. Також це дозволило б учням мати доступ до інформації в будь-якому місці. І не тільки учням. | * Електронну бібліотеку для учнів. Адже є класи в яких не всім учням вистачає підручників. Також це дозволило б учням мати доступ до інформації в будь-якому місці. І не тільки учням. | ||
+ | * Електронні форми для заяв, довідок. | ||
=== Модернізації ІТ інфраструктури === | === Модернізації ІТ інфраструктури === |
Версія за 20:08, 4 грудня 2018
Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Клименко Каріни Валентинівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Початкова освіта».
Зміст
- 1 Завдання 1. Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
- 1.1 Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.
- 1.2 ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
- 1.3 Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
- 2 Завдання 2. Гугл-календар для вчителів
- 3 Завдання 3. Семінар (тренінг)
- 4 Завдання 4. Методичні рекомендації
- 5 Завдання 5. Презентація виконання
Завдання 1. Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.
ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
Завдання 2. Гугл-календар для вчителів
Для співробітників школи створений календар зі святами, педагогічними радами, акціями, олімпіадами, конкурсами, подіями. Події впорядковані, тому легко побачити заплановані заходи на день.
https://calendar.google.com/calendar/b/1?cid=a3ZrbHltZW5rby5waTE3QGt1YmcuZWR1LnVh
Завдання 3. Семінар (тренінг)
Завдання 4. Методичні рекомендації
Проектування інформаційного освітнього середовища установи
Можна виділити такі загальні положення формування єдиного інформаційного середовища:
- під час формування інформаційного освітнього середовища необхідно розв’язати проблему змісту освіти на сучасному етапі, співвідношення традиційних складових навчального процесу та нових інформаційно-комунікаційних технологій, нових взаємовідношень учня, учителя та освітнього середовища,
- інформаційне освітнє середовище включає технологічні (апаратні та програмні), інформаційні та організаційні ресурси.
Якщо використовувати ті можливості, що наразі має школа, то доцільно було б створити:
- Систему електронного навчання, де б учні, які хворіють чи по якійсь іншій причині пропустили уроки, могли б знайти короткий конспект уроку, відео-матеріал та опис домашнього завдання.
- Корпоративну пошту, календар подій для вчителів, що дало б змогу адміністрації школи швидко інформувати кожного вчителя про якусь термінову подію чи надсилати необхідну інформацію.
- Створення електронного журналу оцінок із розсилкою для батьків.
- Корпоративну пошту для учнів, тоді можна прослідкувати, як буде проходити їх, як спільна, так і індивідуальна робота.
- Сторінку, де б вчителі могли ділитися своїм досвідом один з одним. Туди можна буде викладати фото, презентації, текстові документи (все, що висвітлить їх діяльність).
- Електронну бібліотеку для учнів. Адже є класи в яких не всім учням вистачає підручників. Також це дозволило б учням мати доступ до інформації в будь-якому місці. І не тільки учням.
- Електронні форми для заяв, довідок.
Модернізації ІТ інфраструктури
ІТ-забезпечення школи потребує модернізації. Школа забезпечена ІКТ на середньому рівні. Потрібно облаштувати ще один клас інформатики. Тому що інколи виникають труднощі та незручності під час проведення уроків. Також школа потребує додаткового мультимедійного обладнання. Є в наявності декілька проекторів. На мою думку, можна модернізувати ІТ-інфраструктуру так:
- Електронне навчання. Інструменти для творчості і технології для співпраці, що надає змогу учням, творити і надихати одне одного, а також співпрацювати під час навчання в межах навчального закладу.