Відмінності між версіями «Власноручний»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Цікаві факти)
(Джерела та література)
Рядок 39: Рядок 39:
  
 
==Джерела та література==
 
==Джерела та література==
 +
Зміна характеру за допомогою зміни почерку(рус.).
 +
Практична графологія, або Як за почерком визначити особливості характеру людини / Ігор Шумей, Світлана Гірняк ; Т-во «Просвіта» Дрогобиц. держ. пед. ун-ту ім. Івана Франка. — Дрогобич: Посвіт, 2007. — 139 с. : іл., портр. ; 20 см. — (Серія «У світі цікавого»). — Бібліогр.: с. 137—138 (31 назва). — 300 пр. — ISBN 978-966-2946-29-1.
  
 
==Зовнішні посилання==
 
==Зовнішні посилання==

Версія за 14:32, 15 жовтня 2018

Власноручний, -а, -е. Собственноручный. Багато гетьманських власноручних листів. О. 1862. VII. 63.

Сучасні словники

Тлумачення слова у сучасних словниках

1.ВЛАСНОРУ́ЧНИЙ, а, е. Виконаний, зроблений, написаний своєю рукою (своїми руками).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 1, 1970. — Стор. 703.

2.Власноручний, -а, -е. Собственноручный.

Словарь української мови / Упор. з дод. влас. матеріалу Б. Грінченко : в 4-х т. — К. : Вид-во Академії наук Української РСР, 1958. Том 1, ст. 244.

3.власноручний  -а, -е. Виконаний, зроблений, написаний своєю рукою (своїми руками).

Великий тлумачний словник сучасної української мови. - "Перун". 2005.

Ілюстрації

Власноручний.jpg Власноручний1.jpeg Власноручний2.jpg Власноручний3.jpg

Медіа

Цікавий факт

Підпис притягає удачу

Ще кілька особливостей підпису, що притягає процвітання: він повинен мати нахил вправо, а також починатися і закінчуватися довгими хвостами вгору. Нахил вліво і елементи, що йдуть вниз, – ознака слабовілля, песимізму і фінансових негараздів.

Дуже небезпечний розчерк в підписі – вісімка. Неважливо, присутня вона в одній з букв або у вигляді додаткової «закарлюки» – у володаря такого розчерку життя буде йти по замкнутому колу, йому не звикати відчувати себе «білкою в колесі».

Підпис успішної людини завжди чіткий, впевнений, без розривів. Чим простіше підпис, тим легше його «господар» вирішує виникаючі проблеми. Погляньте на автографи Ейнштейна, Рокфеллера або Форда – може, варто запозичити у них якісь елементи?

Можливо, ви здивуєтеся, але удачу може принести навіть ручка, якою ви ставите підпис! Слідкуйте за тим, щоб вона добре писала, залишаючи чіткі лінії, і не бруднила папір і руки. Бажано також користуватися тільки своїм інструментом, а не запозичувати його у кого б то не було. Адже ручка має властивість «запам’ятовувати» енергетику свого власника.

Не можна змінити свою долю на краще, не докладаючи зусиль. Почніть з малого – скоректуйте свій підпис з урахуванням наших рекомендацій. Можливо, він стане тим крихітним шматочком пазла, якого вам так не вистачало для створення яскравої картини нового життя.

Джерела та література

Зміна характеру за допомогою зміни почерку(рус.).

Практична графологія, або Як за почерком визначити особливості характеру людини / Ігор Шумей, Світлана Гірняк ; Т-во «Просвіта» Дрогобиц. держ. пед. ун-ту ім. Івана Франка. — Дрогобич: Посвіт, 2007. — 139 с. : іл., портр. ; 20 см. — (Серія «У світі цікавого»). — Бібліогр.: с. 137—138 (31 назва). — 300 пр. — ISBN 978-966-2946-29-1.

Зовнішні посилання