Відмінності між версіями «Шаблон:Головна/Проекти»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 75: | Рядок 75: | ||
|'''[[:Категорія:Портфоліо студента/Структура|Портфоліо студентів]]''' | |'''[[:Категорія:Портфоліо студента/Структура|Портфоліо студентів]]''' | ||
|'''[[Запровадження системи Smarsy]]''' | |'''[[Запровадження системи Smarsy]]''' | ||
| − | |'''[[Київ: відомий та невідомий]]''' | + | |'''[[:Категорія:Київ: відомий та невідомий|Київ: відомий та невідомий]]''' |
| | | | ||
|- style="font-size:90%; vertical-align:top" | |- style="font-size:90%; vertical-align:top" | ||
|} | |} | ||
Версія за 13:04, 10 вересня 2018
| Грінченківські студії | Це зробили наші руки | Наш університет | Арт галерея | Віртуальний музей |
|
||||
| Творимо добро | З Києвом - для Києва | Моя спеціальність – неповторна | Історія університету | Корпоративна культура |
|
|
| ||
| Грінченківські стипендіати | Портфоліо викладачів | Навчання магістрів з питань використання ІКТ | Анотації до сертифікованих курсів | Я - студент |
|
|
|
|
|
| Електронне навчання | Словник Грінченка та сучасність | Навчальні курси | Tempus | Електронне освітнє середовище сучасної школи |
|
|
|
|
|
| Педагогічна практика | Портфоліо студентів | Запровадження системи Smarsy | Київ: відомий та невідомий |












