Відмінності між версіями «Гудова Ірина Анатоліївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 32: Рядок 32:
 
<gallery>Файл:DSC03127-1.JPG</gallery> <gallery>Файл:S 709.jpg</gallery> <gallery>Файл:S 706.jpg</gallery> <gallery>Файл:IMG 20171212 175846.jpg</gallery> <gallery>Файл:IMG 20171212 172114.jpg</gallery>
 
<gallery>Файл:DSC03127-1.JPG</gallery> <gallery>Файл:S 709.jpg</gallery> <gallery>Файл:S 706.jpg</gallery> <gallery>Файл:IMG 20171212 175846.jpg</gallery> <gallery>Файл:IMG 20171212 172114.jpg</gallery>
 
== ЗАДАННЯ 2 ==
 
== ЗАДАННЯ 2 ==
Створення [https://calendar.google.com/calendar?cid=Z3lkb3ZhMjAxNEBnbWFpbC5jb20 Google Календар] для оптимізації та організації робочого часу керівника закладу.
+
Створення [https://calendar.google.com/calendar?cid=Z3lkb3ZhMjAxNEBnbWFpbC5jb20 Google Календар] для оптимізації та організації робочого часу керівника закладу.У перспективі календар буде використовуватися для налагодження роботи педагогів та адміністрації, тобто клендар буде спільнийдля всіх співробітників.  
 
<gallery>Файл:S 706.jpg</gallery>
 
<gallery>Файл:S 706.jpg</gallery>
  

Версія за 20:56, 12 грудня 2017

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Гудової Ірини Анатоліївни групи ДОм-1-16-2.0д другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту з 20.11.2017р. до 10.12.2017р.

База для проведення практики: Спеціалізований НВК «ДНЗ – ЗНЗ» «Лілея» (Святошинський район, вул. Пушиної, 52)

Відомості про СНВК"Лілея"

Спеціалізований навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад «Лілея» Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації є правонаступником дошкільного навчального закладу № 816, який був відкритий в 1991році. Навчально-виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад “Лілея” функціонує з вересня 2001 року, а з 01.09.2005р. заклад освіти було реорганізовано в спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови. Керівник закладу - Толмачова Тетяна Миколаївна. Заклад нараховує 6 дошкільни груп, 2 групи раннього віку та 4 класи початкової школи.

ЗАВДАННЯ 1

1. Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ

Для реалізації інформаційно-комп’ютерних технологій в закладі широко застосовуються різні технічні засоби, інтернет ресурси, програмне забезпечення для здійснення таких основних напрямках діяльності закладу:

  • управлінська
  • методична робота
  • навчальна робота

Дитячий садок має свій сайт, який постійно онвлюється, а також спільнота у Facebook. Для забезпечення управлінської діяльності та методичної роботи в закладі засобами ІКТ використовуються ліцензійні електронні програми та інтернет ресурси, серед яких:

  • Засоби корпоративної комунікації: E-mail (snvk.liley@gmail.com), Viber.
  • Комп’ютерна програма для розрахунку, обліку та аналізу харчування у дошкільних навчальних закладах «ЇжаК», яка впроваджена в Шевченківському районі у 2015-2016 н. р., садок отримав право офіційного використання програми від автора права власності.
  • Веб-портал електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів міста Києва
  • Інформаційний ресурс «Освітня карта Києва»
  • ПЕДРАДА. Портал освітян України – електронні видання, каталоги, статті, публікації
  • КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад - веб-програма з готовими шаблонами документів для всіх фахівців дошкільного навчального закладу
  • Office365, Microsoft Office
  • Створення занять та ігор за допомогою програм та додатків інтернет ресурсів

Текст заголовка

3. ІТ інфраструктура СНВК "Лілея"

У СНВК "Лілея" функціонує компютерний клас, який налічує 15 компютерів. Стаціонарні компютери знаходяться у директора, вихователя-методиста, медичної сестри,діловода, практичного психолога. У кожному класі є компютери, інтерактивні дошки та поектори, також у музичній залі є проектор та екран для проектора. У кабінеті психолога є проектор та 5 планшетів для піскової терапії. В закладі є лкальна мережа та чотири точки доступу Wi-Fi, які охплюють Інтернет мрежею всю територію закладу. В кожній групі є багатофункціональні пристрої та в адміістративно-господарських приміщеннях є 2 багатофункціоальних пристрої та 3 ксерокси. Також у кожній групі є магнітофон для слухання музики, пісень та казок.

ЗАДАННЯ 2

Створення Google Календар для оптимізації та організації робочого часу керівника закладу.У перспективі календар буде використовуватися для налагодження роботи педагогів та адміністрації, тобто клендар буде спільнийдля всіх співробітників.

ЗАВДАННЯ 3

Проведення семінару (тренінгу) для вихователів з використання ІКТ в закладі освіти За результатами проведеного анкетування та опитування вихователів, а також в ході бесіди з керівником закладу та вихователем-методистом, вдалося виокреслити ряд питань, які доцільно було б винести на семінар. Був проведений тренінг для вихователів стосовно використання Google форм в методичній, управінській та навчальній діяльності.

ЗАВДАННЯ 4

Методичні рекомендації:
1) оснащення дошкільних груп інтерактивними дошками та ПК
2) Підвищити рівень ІКТ-компетентності вихователів: провести навчання з теми "Використання хмарних технологій в роботі педагога", "Використання сервісів для створення інтерактивних завдань"
3) створення корпоративної пошти;
4)створення віртуального методичного кабінету;