Відмінності між версіями «Тиха Любов Юріївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
'''База для проведення практики:''' Гатнянська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., с. Гатне, вул. Космонавтів, 1)
 
'''База для проведення практики:''' Гатнянська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., с. Гатне, вул. Космонавтів, 1)
[[Файл:School|міні|left|400px|Гатнянська ЗОШ I-III ступенів]]
+
[[Файл:School.jpg|міні|left|400px|Гатнянська ЗОШ I-III ступенів]]
 
=Завдання 1=
 
=Завдання 1=
 
== <br />'''Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками. ==
 
== <br />'''Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками. ==
Рядок 14: Рядок 14:
 
<br /> - Досвід показує, що основними бар’єрами є низький рівень заробітної плати працівників освіти, недостатня кількість техніки в навчальних закладах, відсутність Інтернету. Вирішення цих глобальних питань полягає в об’єднанні зусиль чиновників, батьків, вчителів та провайдерів необхідних ІТ-технологій.
 
<br /> - Досвід показує, що основними бар’єрами є низький рівень заробітної плати працівників освіти, недостатня кількість техніки в навчальних закладах, відсутність Інтернету. Вирішення цих глобальних питань полягає в об’єднанні зусиль чиновників, батьків, вчителів та провайдерів необхідних ІТ-технологій.
 
''<br /> ''' '''- Дякую! Мені було дуже приємно з вами поспілкуватися.'''
 
''<br /> ''' '''- Дякую! Мені було дуже приємно з вами поспілкуватися.'''
 +
== <br /> Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ.==
 +
''<br /> У Гатнянській школі на даний час працює 35 вчителів. Із 35 педагогів школи, мають вдома комп'ютер – 31. Володіють ІКТ на високому рівні – 15 вчителів, на достатньому рівні – 12, на середньому рівні – 5, на низькому рівні -3.
 +
''<br /> Враховуючи принцип педагогічної доцільності, вчителями використовуються навчальні презентації, відеофільми, електронні тести, електронні словники, програми-перекладачі, програми, спрямовані на відпрацювання математичних, граматичних, фонетичних, мовленевих навичок, створені умови для самостійної роботи учнів в позаурочний час.
 +
''<br /> Для ефективного впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес у нашій школі:
 +
<br />  педагоги постійно підвищують кваліфікацію у галузі ІКТ;
 +
<br />  планується участь у роботі семінарів та конференцій щодо використання ІКТ в навчальному процесі;
 +
<br />  створена скарбничка педагогічного досвіду з використання ПК;
 +
<br />  складено план проходження курсів «Інтел», користувач ПК, WEB-2.0.
 +
''<br /> На даний момент 29 педагогів пройшли курси «Інтел», 32 – користувач ПК, 13 - WEB-2.0. , цифрові технології - 15.
 +
== <br /> ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.==

Версія за 01:35, 5 грудня 2017

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Тихої Любов Юріївни групи ПОм-1-16-2.2з другого освітнього (магістерського) рівня заочної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту з 06.11.2017р. до 26.11.2017р.

База для проведення практики: Гатнянська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., с. Гатне, вул. Космонавтів, 1)

Гатнянська ЗОШ I-III ступенів

Завдання 1


Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.


- Миколо Івановичу, як ви вважаєте, чи готовий український вчитель до впровадження інновацій в школу?'

- Мені часто кажуть про те, що педагог не готовий. Але вчителі не бояться комп’ютерів, вони просто з ними ще недостатньо знайомі. Коли багато хто з них вчився, комп’ютерів не було, а зараз вони з’явилися. Якщо б у кожного вчителя в школі була сучасна техніка і швидкісний Інтернет, вони б із задоволенням ними користувалися.
- Отже, сьогодні ви, вже спираючись на власний досвід, можете сказати, чи потрібні нашій сучасній школі ІКТ-технології?'

- На мій погляд, сучасна освіта, як і всі ми, існує в умовах бурхливого розвитку. Тому цілком логічно, що інформаційні технології і, звичайно, ІКТ стрімко впроваджуються у навчально-виховний процес. Я вважаю, що це позитивні зрушення. Адже, при грамотному використанні, ІКТ дозволяють значним чином підвищити ефективність та якість навчання, за рахунок його індивідуалізації та інтенсифікації.
- Якщо говорити безпосередньо про вплив ІКТ на якість освіти у вашому навчальному закладі, чи є результати? І завдяки яким інструментам вони досягаються?'

- Цей вплив позитивний, тому ми маємо такі ж самі результати. В першу чергу ІКТ дозволили об’єднати усіх учасників навчально-виховного процесу в єдине комунікаційне та освітнє середовище і безпосередньо надали нам низку зручних та корисних сервісів. У кожного вчителя збільшилися можливості управління індивідуальною роботою учня при підготовці до уроку (домашні завдання, інтерактивні додатки, бібліотека, тести та ін.), що звичайно принесло позитивні якісні зміни у процес засвоєння знань, умінь та навичок. Окрім цього, тепер батьки наших учнів отримують об’єктивну та повну картину успішності своєї дитини. Ця проблема легко вирішилася у нашій школі з впровадженням проекту «Щоденник.uа».
- Ольго Анатоліївно, які перешкоди трапляються під час впровадження ІКТ в школу?'

- Досвід показує, що основними бар’єрами є низький рівень заробітної плати працівників освіти, недостатня кількість техніки в навчальних закладах, відсутність Інтернету. Вирішення цих глобальних питань полягає в об’єднанні зусиль чиновників, батьків, вчителів та провайдерів необхідних ІТ-технологій.
- Дякую! Мені було дуже приємно з вами поспілкуватися.'


Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ.


У Гатнянській школі на даний час працює 35 вчителів. Із 35 педагогів школи, мають вдома комп'ютер – 31. Володіють ІКТ на високому рівні – 15 вчителів, на достатньому рівні – 12, на середньому рівні – 5, на низькому рівні -3.

Враховуючи принцип педагогічної доцільності, вчителями використовуються навчальні презентації, відеофільми, електронні тести, електронні словники, програми-перекладачі, програми, спрямовані на відпрацювання математичних, граматичних, фонетичних, мовленевих навичок, створені умови для самостійної роботи учнів в позаурочний час.

Для ефективного впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес у нашій школі:

 педагоги постійно підвищують кваліфікацію у галузі ІКТ;
 планується участь у роботі семінарів та конференцій щодо використання ІКТ в навчальному процесі;
 створена скарбничка педагогічного досвіду з використання ПК;
 складено план проходження курсів «Інтел», користувач ПК, WEB-2.0.
На даний момент 29 педагогів пройшли курси «Інтел», 32 – користувач ПК, 13 - WEB-2.0. , цифрові технології - 15.


ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.