Відмінності між версіями «Ґушуватий»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
(→Орфографічний словник української мови / укладачі: Ковальова Т.В., Коврига Л.П. / Харків: Сінтекс, 2004. − 1088 с. − С. 270.) |
(→Орфографічний словник української мови / укладачі: Ковальова Т.В., Коврига Л.П. / Харків: Сінтекс, 2004. − 1088 с. − С. 270.) |
||
| Рядок 9: | Рядок 9: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! ''' | + | ! '''ВІДМІНОК''' !! '''ЧОЛ. РІД''' !! '''ЖІН. РІД''' !! '''СЕР. РІД''' !! '''МНОЖИНА''' |
|- | |- | ||
| − | | Називний || ґушуватий | + | | Називний || ґушуватий || ґушувата || ґушувате || ґушуваті |
|- | |- | ||
| − | | Родовий || ґушуватого | + | | Родовий || ґушуватого || ґушуватої || ґушуватого || ґушуваті |
|- | |- | ||
| − | | Давальний || ґушуватому | + | | Давальний || ґушуватому || ґушуватій || ґушуватому || ґушуватим |
|- | |- | ||
| − | | Знахідний || ґушуватий, ґушуватого | + | | Знахідний || ґушуватий, ґушуватого || ґушувату || ґушувате || ґушуваті, ґушуватих |
|- | |- | ||
| − | | Орудний || ґушуватим | + | | Орудний || ґушуватим || ґушуватою || ґушуватим || ґушуватими |
|- | |- | ||
| − | | Місцевий || ґушуватому, ґушуватім | + | | Місцевий || ґушуватому, ґушуватім || ґушуватій || ґушуватому, ґушуватім || ґушуватих |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Версія за 02:24, 1 грудня 2016
Зміст
Словник Бориса Грінченка
Ґушуватий, -а, -е. Покрытый шишками (на тѣлѣ). Желех. Зобастый. Гуцул. (В. Дорошенко).
Інші словники
Орфографічний словник української мови / укладачі: Ковальова Т.В., Коврига Л.П. / Харків: Сінтекс, 2004. − 1088 с. − С. 270.
| ВІДМІНОК | ЧОЛ. РІД | ЖІН. РІД | СЕР. РІД | МНОЖИНА |
|---|---|---|---|---|
| Називний | ґушуватий | ґушувата | ґушувате | ґушуваті |
| Родовий | ґушуватого | ґушуватої | ґушуватого | ґушуваті |
| Давальний | ґушуватому | ґушуватій | ґушуватому | ґушуватим |
| Знахідний | ґушуватий, ґушуватого | ґушувату | ґушувате | ґушуваті, ґушуватих |
| Орудний | ґушуватим | ґушуватою | ґушуватим | ґушуватими |
| Місцевий | ґушуватому, ґушуватім | ґушуватій | ґушуватому, ґушуватім | ґушуватих |
Ілюстрації
| |
|
|
|