Відмінності між версіями «Галява»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 22: Рядок 22:
  
 
==Джерела та література==
 
==Джерела та література==
 +
http://sum.in.ua/s/ghaljava
 +
http://hrinchenko.com/slovar/znachenie-slova/8666-ghaljava.html
 +
http://ukrlit.org/slovnyk/%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D1%8F%D0%B2%D0%B0
  
 
==Зовнішні посилання==
 
==Зовнішні посилання==

Версія за 20:05, 3 листопада 2015

Галява, -ви, ж. Поляна въ лѣсу; незаросшее мѣсто среди хлѣба въ полѣ. НВолын. у. На рѣкѣ, прудѣ: незаросшее мѣсто среди тростника. (К. П. Михальчукъ). См. Гало, Гальовина.

Сучасні словники

Тлумачення слова у сучасних словниках ГАЛЯ́ВА, и, жін. Поляна звичайно на узліссі або серед лісу; прогалина в хлібах, очереті і т. ін. На галяву вискакує з гущини сарна і, зачарована чудовим концертом, зупиняється (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 148); На зеленій галяві вже сиділо і лежало в запашній траві декілька десятків робітників

Галява, -ви, ж. Поляна въ лѣсу; незаросшее мѣсто среди хлѣба въ полѣ. Н. Вол. у. На рѣкѣ, прудѣ: незаросшее мѣсто среди тростника. (К. П. Михальчукъ). Cм. гало, гальовина.

ГАЛЯ́ВА, и, ж. Поляна звичайно на узліссі або серед лісу; прогалина в хлібах, очереті і т. ін. На галяву вискакує з гущини сарна і, зачарована чудовим концертом, зупиняється (Коцюб., І, 1955, 148); На зеленій галяві вже сиділо і лежало в запашній траві декілька десятків робітників (Панч, Вибр., 1947, 278).

Ілюстрації

Photoicon.png Photoicon.png Photoicon.png Photoicon.png

Медіа

Див. також

Джерела та література

http://sum.in.ua/s/ghaljava http://hrinchenko.com/slovar/znachenie-slova/8666-ghaljava.html http://ukrlit.org/slovnyk/%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D1%8F%D0%B2%D0%B0

Зовнішні посилання