Шокот Анастасія Миколаївна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Шокот Анастасії Миколаївни. База проведення практики - Приватна школа «Афіни»

Вступ

Mcaticon.png
Вступ
Приватна школа Афіни.jpg

Приватна школа «Афіни»

Директор: Балакшина Оксана Миколаївна

Адреса: 03141, м.Київ, вул. Солом'янська, 35-а; 03110, м. Київ, вул. Андрія Головка, 13/1

Телефон: 249-70-53

Факс: 249-70-55

E-mail: athens@athens.kiev.ua

Веб-сторінка: http://www.athens.kiev.ua

Школа сімейного типу (створена батьками для своїх дітей). Мультипрофільна школа: для кожного учня може бути вибраний свій унікальний профіль. Обов'язкове поглиблене вивчення математики, англійської і української мов, а також трьох предметів за вибором.

Повний цикл з 1-го по 11-й клас. Атестат державного зразка. Оптимальна кількість учнів — 12-15 дітей у класі. Три іноземних мови з першого класу (російська, англійська, французька або німецька), велика кількість спецкурсів і тренінгів. Обов'язкові «додаткові» предмети: логіка, шахи, хореографія, гімнастика ушу.

Нестандартні форми учбової діяльності (занурення, проектні тижні, міні-інтенсиви), навчання фінансовій грамоті, ділові економічні ігри. Проектна діяльність в різновікових групах. Творчі студії і клуби за інтересами, шкільний театр.

Правдиве конфіденційне інформування батьків (у тому числі через Інтернет). Тьюторська модель супроводу учнів (за кожною дитиною закріплений його особистий дорослий-наставник). Система комплексної психодіагностики і ранньої профорієнтації дітей.

Завдання 1

Mcaticon.png
Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником освітнього закладу та його заступниками.

1.Яка мета впровадження ІКТ в вашому закладі?

Головна мета впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в закладі - підготовка підростаючого покоління до повноцінної плідної життєдіяльності в інформаційному суспільстві, підвищення якості, доступності та ефективності навчально-виховного процесу. З власного досвіду хочу відмітити, що впровадження ІКТ у правлінську діяльність надає унікальні можливості для адміністрації закладу:

  • Ведення та оформлення внутрішньошкільної документації;
  • Складання розкладу уроків;
  • Створення та використання бази даних учителів та учнів;
  • Моніторинг діяльності вчителів;
  • Робота з електронними базами даних в Інтернеті, електронними бібліотеками;
  • Пошук та збір інформації за допомогою Інтернету (від нормативно-правової до інформації про придбання навчально–методичного забезпечення);
  • Створення рейтингів педагогічних працівників;

2. Чи готова школа та вчителі до впровадження інформаційно-комунікаційних технологій?

Наша школа та наші вчителі готові та вже проваджують ІК технології.

3. – Який вплив ІКТ на якість освіти у вашому навчальному закладі, чи є результати? І завдяки яким інструментам вони досягаються?

– ІКТ має позитивний вплив, тому ми маємо такі ж позитивні результати. В першу чергу ІКТ дозволили об’єднати усіх учасників навчально-виховного процесу в єдине комунікаційне та освітнє середовище і безпосередньо надали нам низку зручних та корисних сервісів. У кожного вчителя збільшилися можливості управління індивідуальною роботою учня при підготовці до уроку (домашні завдання, інтерактивні додатки, бібліотека, тести та ін.), що звичайно принесло позитивні якісні зміни у процес засвоєння знань, умінь та навичок. Ми використовуємо інноваційні підходи навчання, а саме нейробіку: ED-формат; STEM-освіта; DT (Design+Technology); соціально-емоційне навчання; дизайн мислення; програма «Інтелект України» в початковій школі.

– Дякую за змістовне інтерв’ю

Отже, школа забезпечена мультимедійними комплексами на високому рівні. В усіх класах є проектори, смарт дошки та ПК. В школі запроваджено ED-формат; STEM-освіта; DT (Design+Technology); соціально-емоційне навчання; дизайн мислення; програма «Інтелект України» в початковій школі.