Кошова Людмила Григорівна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Кошової Людмили Григорівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта».

  Загальні відомості про ЗДО (ясла-садок) №781 Деснянського району м. Києва


Директор закладу: Коломієць Надія Іванівна

Час роботи: пн-пт 7:00-19:00

Контактні телефони: (044) 530-26-21

Загальний напрямок роботи ЗДО (ясла – садок) №781 в 2018 – 2019 н.р.

Художньо – естетичне виховання дошкільників шляхом організації образного пізнання та творчого відображення дійсності в театралізованій діяльності.

Річні завдання на 2018 – 2019 н.р.

1. Сприяти формуванню екологічного світогляду дошкільників засобами художнього слова.

2. Сприяти розвитку зв’язного мовлення дітей засобами художньо – мовленнєвої діяльності.

3. Реалізувати систему заходів направлену на фізичний розвиток та формування культурно – гігієнічних навичок дошкільників. Загальні відомості про заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 781.

Номер (назва) закладу дошкільної освіти ЗДО (ясла - садок) № 781 Адреса ЗДО вул. Володимира Висоцького, 3 м.Києва.

Сайт https://www.education.ua/kindergartens/kiev/ds-781/

Проектна потужність 260

Мовний режим український

Режим роботи закладу п'ятиденний

Кількість груп /списковий склад дітей 12 / 290

Кількість груп і дітей раннього віку 3 / 61

Кількість груп і дітей дошкільного віку 9 / 229

Заклад працює за освітніми програмами: - для дітей дошкільного віку; -раннього віку - Від 2 до 7 років "Дитина"; "Оберіг"


Завдання 1

Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками'

ІКТ для педагогів є потужним технічним засобом навчання дітей. Використання комп'ютера дозволяє розширити можливості педагога, створити базу для залучення дітей до комп'ютерних навчальних програм. На сьогоднішній день комп'ютерні програми, ігри, завдання у своїй роботі можуть застосовувати всі педагогічні працівники: вихователі, музичні керівники, інструктор з фізичного вихвання,психолог, методист. Застосування комп'ютерів, мультимедіа та інформаційних технологій у якості дидактичних засобів використовується для підвищення мотивації та індивідуалізації навчання, розвитку творчих здібностей дітей та для створення благополучного емоційного фону. Використання мультимедіа у навчанні не тільки збільшує швидкість передачі інформації дітям та підвищує рівень її засвоєння, а й сприяє розвитку таких процесів як увага, пам'ять, мислення, уява, мовлення, розвиває почуття кольору, композиції, бере участь у інтелектуальному, емоційному та моральному розвитку дітей.

В інтерв’ю Надія Іванівна зазначає, що повністю підтримує впровадження ІКТ в освітню сферу, тому педагоги активно використовують технічні засоби на заняттях та поки на основі тих можливостей, що дозволяє технічно-матеріальне забезпечення, тому на разі основна мета - це забезпечити педагогів всім необхідним для роботи. Зараз дошкільний заклад та батьківський комітет шукають шляхи модернізації ІТ-інфраструктури. ІК-компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.

Для визначення ІК-компетентності педагогічних працівників ЗДО № 781, було розроблено анкету для опитування вихователів https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYj6qyu2_PjQZZsCejJoTf1Py5lOAK9uqimFeWjAI4oAbEMw/viewform