Відмінності між версіями «Грама Тетяна Василівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 50: Рядок 50:
 
   2.ІКТ-компетентність вихователів ЗДО №311
 
   2.ІКТ-компетентність вихователів ЗДО №311
 
За допомогою GOOGLE "Форми " була розроблена Анкета для опитування вихователів дошкільного закладу,щодо їх компетентності у сфері ІКТ.
 
За допомогою GOOGLE "Форми " була розроблена Анкета для опитування вихователів дошкільного закладу,щодо їх компетентності у сфері ІКТ.
 +
 +
  https://docs.google.com/forms/d/16AhpKlJoFYmYMTT3kCGrYdEHC9GCH3aVvnOmvMVhEUo/edit#responses
  
 
   
 
   

Версія за 19:50, 18 листопада 2018

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Грами Тетяни Василівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта».

    Заклад дошкільної освіти №311 (Дніпровського району)
              Санаторного типу

Для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу. Розташований за адресою м.Київ,вулиця Тампере 3-А;телефон (044)559-01-84 Завідувач(директор): Мельниченко Юлія Валеріївна. Закінчила Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова у 2000році та здобула вищу освіту за спеціалізацією " Дошкільне виховання ". Проектна потужність закладу- 6груп,розрахований на 110 дітей.Фактично виховується 107 дітей.

-Групи раннього віку- 24 дитини;
-Дошкільного віку- 83 дитини.

Заклад дошкільної освіти працює за гнучким режимом роботи,а саме: -3 групи з 12-годинним режимом перебування дітей; -2 групи з 14-годинним режимом перебування дітей; -1 група з цілодобовим режимом перебування дітей.

   Організація освітньої роботи в ЗДО здійснюється відповідно до Закону України " Про освіту "," Про дошкільну освіту ",
" Базового компонента дошкільної освіти ",за програмою " Дитина "у новій редакції,парціальними програмами.
  ЗАВДАННЯ 1

Моніторинг впровадження ІКТ в ЗДО №311 1.Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ в ЗДО №311 На сьогоднішній день ЗДО(ясла-садок)санаторного типу впевнено став на шлях впровадження у своїй діяльності сучасних ІКТ. Одним із вагомих кроків є розроблений перспективний план упровадження ІКТ за освітніми лініями у дитячому садку. Для реалізації інформаційно-комп'ютерних технологій в закладі широко застосовуються різні технічні засоби,інтернет ресурси,програмне забезпечення для здійснення таких основних напрямках діяльності закладу: -управлінська; -методична; -навчальна робота.

Працівники закладу систематично проходять навчання з використанням ІКТ,в тому числі це і самоосвіта працівників,організовані колективні навчання

під час проведення семінарів,тренінгів,педрад,майстер-класів,методоб'єднань,підвищення кваліфікації на базі електронного дистанційного навчання Київського університету імені Б.Грінченка. За останній час працівники дитячого садка були залучені до вебінарів. Дитячий садок має свою сторінку на Facebook та Viber групи.

 Для забезпечення управлінської діяльності та методичної роботи ЗДО №311 засобами ІКТ використовуються ліцензійні електронні програми та
інтернет ресурси,серед яких :

1.Засоби корпоративної комунікації E-mail 311dnz@ukr.net ; 2.Комп'ютерна програма для розрахунку,обліку та аналізу харчування у ЗДО " ЇЖАК ",яка впроваджена у 2017-2018н.р.; 3.Веб-портал електронного запису дітей до закладів дошкільної освіти міста Києва; 4.Педрада.Портал освітян України-електронні видання,каталоги,статті,публікації; 5.Коза Онлайн:Дошкільний заклад-веб-програма з готовими шаблонами документів для всіх фахівців ЗДО; 6.Офіційний сайт Дніпровського району.

https://www.facebook.com/311dnz/
http://www.uosvitydnr.gov.ua/index.php?w=learn&cat_id=3&show=learn&search=&id=65
http://don.kievcity.gov.ua/content/zapys-do-dytyachogo-sadka.html
https://www.pedrada.com.ua/
https://shop.mcfr.ua/catalog/osvita/koza-onlain-dz/
http://www.uosvitydnr.gov.ua/
 2.ІКТ-компетентність вихователів ЗДО №311

За допомогою GOOGLE "Форми " була розроблена Анкета для опитування вихователів дошкільного закладу,щодо їх компетентності у сфері ІКТ.

  https://docs.google.com/forms/d/16AhpKlJoFYmYMTT3kCGrYdEHC9GCH3aVvnOmvMVhEUo/edit#responses



 Отримані результати опитування свідчать про те,що рівень ІКТ-компетентності вихователів є достатнім.Працівники добре вміють користуватися 

технічними засобами,які не використовують у повній мірі,через недостатню матеріальну забезпеченість. Длля цього використовують програми Microsoft Office,зокрема PowerPoit,Excel,Word. Більшість вихователів має бажання навчатися нового,приймати участь у навчаннях чи майстер-класах,підвищити рівень своєїкваліфікації. Отже,зробимо висновки,що дошкільний заклад прийнявши до уваги такого виду опитування працівників,поставив за мету впровадження ІКТ технології у роботу вихователів та модернізацію ІТ-інфраструктури закладу.

3.Іт-інфраструктура Закладу дошкільної освіти №311
 У дошкільному закладі функціонує 1 комп'ютер,3 ноутбуки у щоденному використанні завідуючої(директора),музичного керівника,

вихователя-методиста,завгоспа,психолога.

Всі комп'ютери оснащені необхідною програмою.Вихователі для проведення занять періодично використовують планшети,мобільні телефони для 

індивідуальної та групової роботи в групах. В закладі працюють 2-багатофункціональних пристрої та 2 ксерокси. Інтернет в закладі розповсюджується як провідними мережами,так і за допомогою WIFI роутера. Музична зала не оснащена мультимедійною дошкою,проектором,акустичною системою.Для проведення занять,розваг,свят позичаємо у колег з іншого дитячого садка.В музичній залі використовуємо музичний центр та ноутбук,де дітки розучують та співають пісні,танці. У деяких групах використовують DVD-програвачі,за допомогою яких проводяться:вільна година,розваги,слухання пісень,казок.Також у групах є магнітофони.

В дошкільному закладі у кабінеті вихователя-методиста зберігається фонотека з дисками і записами музики та казок.