Мінко Євгенія Сергіївна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (зі спеціалізації) практика (27.09.2021 р. по 24.10.2021 р.)

Орт.png
База практики: НВК № 141 «ОРТ» («Освітні ресурси та технологічний тренінг») міста Києва
  • Цей масштабний соціальний проект був реалізований завдяки плідному співробітництву міської і районної влади та Всесвітнього ОРТ, який запропонував проект відновлення існуючої школи, надавши благодійну допомогу та перетворивши її в сучасний навчальний комплекс. Тут працюють вчителі- новатори, справжні майстри своєї справи
  • Створення такого навчально-виховного комплексу – це унікальний проект. Такі сучасні напрями спеціалізації як веб-дизайн, архітектурне та ландшафтне проектування, інформаційні технології в економіці та бізнесі, тривимірне проектування, програмування, робототехніка та мікроелектроніка дають можливість учням отримати найсучаснішу освіту в області технологій.
  • НВК №141 «ОРТ» м. Києва виховує самостійність, лідерські якості, характер, силу волі та допомагає в розкритті талантів і обдаровань.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Завдання 1: Моніторинг впровадження цифрових технологій у закладі освіти
Аналіз освітньої політики з питань впровадження ЦТ. Інтерв’ю з заступником директора.
Нвк орт.png
Для здійснення аналізу освітньої політики з питань виявлення актуального стану впровадження цифрових технологій в освітній процес закладу НВК № 141 «ОРТ» було проведено інтерв'ю з заступником керівника навчального закладу - Проценко Тетяною Григорівною.
Запитання 1.png
Запитання 2.png
Питання 3.png

Повне інтерв'ю можна переглянути за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1UQK071t77MOhMlJhMoYrtaD-VNXBc6Mt938b55Py0z0/edit?usp=sharing

ВИСНОВОК З ІНТЕРВ'Ю:

Головною метою впровадження цифрових технологій в освітній процес закладу є підготовка підростаючого покоління до повноцінної плідної життєдіяльності в інформаційному суспільстві, підвищення якості, доступності та ефективності освітнього процесу. Незважаючи на низку проблем, такі як недостатньо розроблені методики використання цифрових технологій в освітньому процесі під час вивчення усіх навчальних предметів; недостатня підготовка педагогічних кадрів до використання в освітньому процесі засобів сучасних цифрових технологій; недостатня мотивація у вчителів щодо використання сучасних цифрових технологій навчання; технічні проблеми, що виникають під час налаштуванням програм на різних комп'ютерах у школі та ін., заклад освіти повністю забезпечнений всім необхідним для ефективного впровадження цифрових технологій в освітній процес. Цифрові технології у даному освітньому закладі активно використовуються для створення єдиного інформаційного простору для всіх учасників освітнього процесу: адміністрації закладу, вчителів, учнів, батьків. Вчителі закладу мають високий рівень цифрової компетентності. Школа має детальний стратегічний план щодо подальшого удосконалення використання цифрових технологій.

Аналіз ІТ інфраструктури закладу

Апаратне.png Програмнее.png Інформ1.png Навчально-наукове.png

Завдання 2: Створити е-ресурс та впровадити його в діяльність закладу освіти/освітньої установи, відповідно до потреб визначених в попередньому завданні).

/

Завдання 3: Провести семінар (тренінг) для співробітників / вчителів / вихователів з використання цифрових технологій в освіті або виступ на вченій раді / педраді щодо можливостей онлайн навчання.

]

Завдання 4: Методичні рекомендації

]