Arduino Mega 2560 R3

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
ArduinoMega2560 R3 Front.jpg

Пристрій на основі мікроконтролера ATmega2560 (datasheet). До його складу входить все необхідне для зручної роботи з мікроконтролером: 54 цифрових входу / виходу (з яких 15 можуть використовуватися в якості ШІМ-виходів), 16 аналогових входів, 4 UART (апаратних приемопередатчика для реалізації послідовних інтерфейсів), кварцовий резонатор на 16 МГц , роз'єм USB, роз'єм живлення, роз'єм ICSP для внутрисхемного програмування і кнопка скидання. Для початку роботи з пристроєм достатньо просто подати живлення від AC / DC-адаптера або батарейки, або підключити його до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Arduino Mega сумісний з більшістю плат розширення, розроблених для Arduino Duemilanove і Diecimila.

Mega 2560 - це оновлена ​​версія Arduino Mega.

Ардуіно Mega 2560 відрізняється від усіх попередніх плат тим, що в ньому для перетворення інтерфейсів USB-UART замість мікросхеми FTDI використовується мікроконтролер ATmega16U2 (ATmega8U2 у версіях плати R1 і R2).

На платі Mega 2560 версії R2 доданий резистор, підтягаючий до землі лінію HWB мікроконтролера 8U2. Подібний захід дозволяє спростити процес оновлення прошивки і перехід пристрою в режим DFU

Зміни на платі версії R3 перераховані нижче:

  • Терморегулятори 1.0: додані висновки SDA і SCL (біля виведення AREF), а також два нових виведення, розташованих біля виведення RESET. Перший - IOREF - дозволяє платам розширення підлаштовуватися під робочу напругу Ардуіно. Даний висновок передбачений для сумісності плат розширення як з 5В-Ардуіно на базі мікроконтролерів AVR, так і з 3.3В-платами Arduino Due. Другий висновок ні до чого не приєднаний і зарезервований для майбутніх цілей.
  • Поліпшено помехоустойчивость ланцюга скидання.
  • Мікроконтролер ATmega16U2 замінений на 8U2.