Шкапа Олена Анатоліївна

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

ДНЗ 301
Тетяна Миколаївна Ковтун - директор закладу

ДНЗ №301

Завдання 1. Інтерв'ю з директором ДНЗ.

Під час проведення інтерв'ю було задано низку актуальних питань. Тетяна Миколаївна відповідально поставилась до бесіди, поділилась своїми думками щодо теми інновацій. Головним акцентом стало те, що у ДНЗ немає наявної технічної бази. Є лише 1 персональний комп'ютер у кабінеті директора. Ми розуміємо, що за такої бази навчання освітній процес вихователів є не досить якісним.

Тому під час інтерв'ю було вирішено навчити вихователів працювати із ПК та використовувати хоча би базові програми. 

"Із наступного навчального року плануємо отримати від держави нове ПЗ та нові ПК, а також надати нашому педагогічному складу якісне навчання", - наголосила пані директор. Для персоналу було проведено анкетування, під час опитування учасники інтерв'ю відповідали на 5 питань.

Анкетування колективу
Форму опитування та інші матеріали можна переглянути за посиланням. 

Наповнення матеріальним та науковим матеріалом ДНЗ є досить поганим. Доводиться отримувати матеріал із бібліотек та репозиторіїв.

Завдання 2. Розробка підбірки навчальних матеріалів для педагогічного складу ДНЗ

Під час проведення практичної діяльності було визначено вектор діяльності на покращення знань предагогічного колективу щодо теми ІКТ у ЗДО. Як результат створили таку підбірку:

Матеріали, які підібрано для колективу

Детальніше із матеріалами можна ознайомитись за додатковим посиланнямДодаткові матеріали

Завдання 3. Тренінг.

Шкапа2.jpg
Шкапа1.jpg

Під час практичної виробничої діяльності було проведено тренінг за темою "Інновації у дошкільній освіті засобами новітніх технологій". За тематикою тренінгу було надано рекомендції, пояснення та розробки для вихователів ДНЗ.

Інформація з тренінгу

Фото із тренінгу надаємо за посиланням. https://docs.google.com/document/d/1mFFy-VS9rqzBu5UahSFJ98dBwoxZUWSAjWODh1C6ilI/edit?usp=sharing

Завдання 4. Рекомендації


Під час проведення практик ми зрозуміли, що педагогам необхідно вивчати новітні технології, слухати онлайн лекції та вивчати досвід педагогів.
Також важливо бути в курсі усіх освітніх трендів. Під час навчання радимо використовувати сервіси Курсера та Прометеус. Як основна порада для колективу ЗДО може спрацювати подання проекту розвитку ІКТ інфраструктури ЗДО на конкурс від КМДА, показати, що саме наш ЗДО зацікавлений у розвитку і нам необхідна матеріальна база для кращого освітнього процесу.

Методичні рекомендації викладено у документі за посиланням https://docs.google.com/document/d/1mFFy-VS9rqzBu5UahSFJ98dBwoxZUWSAjWODh1C6ilI/edit?usp=sharing