Форум

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Ресурс дозволяє учасникам здійснювати асинхронні дискусії, тобто дискусії, які відбуваються протягом тривалого періоду часу. Є кілька типів форумів для вибору, наприклад, стандартний форум, на якому кожен може почати нову дискусію в будь-який час; форум, де кожен студент може залишати тільки одне обговорення; або форум питання-відповідь, де студенти повинні спочатку надіслати своє перше повідомлення, перш ніж вони зможуть переглянути повідомлення інших студентів. Викладач може дозволити прикріплення файлів до повідомлень на форумі. Прикріплені зображення відображаються безпосередньо в повідомленнях форуму.

Учасники можуть підписатися на форум, щоб отримувати сповіщення про нові повідомлення форуму. Викладач може встановити режим підписки як "за бажанням", "примусовий" чи "авто", чи заборонити підписку повністю. При необхідності студенти можуть бути заблоковані від розміщення більш ніж задане число повідомлень в певний період часу, це допоможе менше відволікати людей від домінуючого обговорення. Повідомлення форуму можуть бути оцінені викладачами або студентами (незалежні оцінки). Ці оцінювання можуть бути об'єднані, щоб сформувати остаточну оцінку, яку буде записано в журнал оцінок.

Форуми мають безліч застосувань, таких як:

  • Соціальний простір для студентів, щоб краще пізнати один одного
  • Для оголошень курсу (використовуючи форум новин з примусовою підпискою)
  • Для обговорення змісту курсу або читання матеріалів
  • Для довготривалого онлайн обговорення спірних питань, попередньо піднятих на особистих спілкуваннях віч-на-віч
  • Для дискусій тільки між викладачами (за допомогою прихованого форуму)
  • Як центр допомоги, де викладачі та студенти можуть дати пораду
  • Як підтримка "один-на-один" для приватного спілкування викладача зі студентом (з використанням форуму з окремими групами і з одним студентом у групі)
  • Для розширеної діяльності, наприклад, "головоломки" для студентів, щоб обміркувати і запропонувати рішення