Обговорення:Жукова Юлія Анатоліївна

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

ЗДО № 280 (Оболонський район)

Вас вітає Дошкільний навчальний заклад № 280 комбінованого типу для дітей з групами загального розвитку, інклюзивними групами та спеціальними групами для дітей з затримкою психічного розвитку (далі ЗПР). Підпорядкований УО Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації, знаходиться в приміщенні типового проекту за адресою: проспект Оболонський, 23-А, тел. 412 – 67 – 62, e-mail - obolon_dnz280@i.ua Дошкільний навчальний заклад № 280 було відкрито в березні 1978 року. Це сучасний дошкільний заклад в якому створено такі умови, за яких діти мають однаковий доступ до освіти, у тому числі діти з особливими потребами, які перебувають в групах загального розвитку. Усі діти в таких умовах краще адаптуються до навколишнього середовища оволодівають соціальними навичками почуваються більш самостійними потрібними в суспільству. Функціонує одинадцять груп: одна група раннього віку (загального розвитку); дві спеціалізовані групи для дітей із затримкою психічного розвитку; вісім інклюзивних груп.

Тепло, затишно і любо тут живеться малечі, бо працює вже понад 40років творчий колектив, який всю душу віддає дітям. В ДНЗ «Барвінок» турбуються про дітей 19 педагогів, 7 асистентів вихователів 4 дефектолога, 3 психолога, 4 логопеда. Діяльність закладу відбувається у сформованому, збагаченому освітньому середовищі, яке забезпечує оптимальне функціонування усіх підсистем закладу, відповідає принципам відкритості, мобільності і модернізації забезпечення, корекції та розвитку, навчання та виховання. Кожен структурний елемент несе певну педагогічну, психологічну, соціальну функцію.

Очолює міцний сильний та згуртований колектив директор Франчук Катерина Прокопівна. В ДНЗ створені оптимальні умови для повноцінного життя, навчання та виховання дітей, для соціалізації дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами. Саме у нашому садочку дітям затишно і весело, їх люблять і дбайливо доглядають. Тут піклуються про здоров”я дітей і про якісну підготовку до школи. Проводиться систематична корекційно-розвивальна.

З метою підвищення педагогічної майстерності педагогів, спрямовуючи начально – виховний процес на виконання головних завдань, в дошкільному закладі були сплановані та проведені протягом року такі форми роботи:

• Колективні та індивідуальні заняття з дітьми

• Семінари та семінари-практикуми з педагогами

• Консультації

• Педради Психологічні тренінги

• Колективні заняття з різних розділів програми

Педагогічний колектив разом з вихованцями приймають активну участь у міських заходах та конкурсах.

Педагоги, створюючи комплексну систему психолого-педагогічних умов допомагають успішній адаптації, реабілітації й особистісному зростанню дітей у соціумі — в умовах дошкільного закладу і сім'ї.