Міхель Анна Семенівна

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Персональні дані

Міхель Анна Семенівна

ПІБ

Міхель Анна Семенівна

Група

РЗГ(б)-2-17-4.Од

Електронна пошта

anna.mikhel31@gmail.com

Соціальні мережі, блоги

Facebook

Behance

Навчальна діяльність

Навчання на MOOC

Cертифікат від Google

У травні 2020-го року мною було успішно завершено онлайн курс з "Google Аналітики для початківців" в межах підвищення своєї кваліфікації з навчальної спеціалізації "digital ptoduction".

Навчальна практика

 • На другому курсі я проходила ознайомчу практику на базі "Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської державної ради", який є чи не найважливішим органом регулювання нормативності та загальної кількості рекламних конструкцій по місту Київ. Починаючи від 2015 року команда Управління, за підтримки громадськості та соціально-відповідального бізнесу активно бореться за повернення Києву, його цілісного зовнішнього вигляду. Без тисяч рекламних вивісок на квадратний метр та щитів, які подеколи ставали причинами дорожньо-транспортних пригод. Проходження практики в Управлінні для мене стало надзвичайно корисним та вагомим досвідом, сповненим вже реалістичних та практико орієнтованих поглядів на майбутню сферу діяльності. Було підвищено мої навички написання прес-матеріалів та дизайнерських вмінь. Загальна інтеграція у колектив відбулась легко та невимушено, а робота у студентській команді була плідною та злагодженою.
 • В межах виробничої практики IV-го курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» я проходила практику за напрямами «Реклама і PR в державній сфері», «Реклама і PR в політичній сфері», «Реклама і PR в гуманітарній сфері» на базі комунального підприємства Київської міської ради «Центр публічної комунікації та інформації» – підприємства, створеного міською владою для розбудови партнерства та діалогу влади, громади, бізнесу в Києві. Стажування за сферою "Реклама та PR в бізнесі" відбувалось на базі ТОВ "РДС" - архітектурної студії повного циклу послуг. "ЦПКІ" став платформою для мого професійного розвитку та набуття унікального досвіду у міждисциплінарних вимірах. Особливо важливим аспектом нашої співпраці був прямий вплив на поліпшення довірливого діалогу між державними структурами та громадськістю, представниками бізнесу та ініціатив. Мої зусилля були спрямовані на обробку великих масивів інформації та їх перевтілення у зрозумілі візуальні рішення, встановлювати перспективну співпрацю з партнерами та багато іншого. Від проходження практики на базі "ЦПКІ" у мене лише позитивні враження та завірені компетенції молодого фахівця з реклами та зв'язків з громадськістю. Щодо виконання завдань, поставлених керівництвом ТОВ «РДС», то я створила диференційовані комунікаційні стратегії для головного бренду архітектурної студії – колекції авторських меблів «Розета». Також мною було підготувлено базу ЗМІ для перспективного співробітництва, запропонувала план імплементації інтегрованих маркетингових комунікацій, спланувала рекламну кампанію, презентували тактику впровадження корпоративного журналу, як частини корпоративної PR-кампанії. Також, було проведено оцінку ефективності застосованих комунікаційних заходів щодо просування архітектурної студії.
 • Від 30.11.20 по 27.12.20 я мала змогу закріпити та систематизувати набуті за роки навчання професійні навички з комплексу онлайн просування та інтернет реклами. Мала можливість продемонструвати високий рівень своєї підготовки як креативного дизайнера. Були розробленні численні дизайн-макети для соціальних мереж з метою підвищення ефективності комунікації підприємства, була розширена айдентика Центру та презентована на сучасних брендованих носіях. Виконано наступні практичні завдання: проведено комплексний аналіз офіційної Facebook сторінки КП «ЦПКІ»; презентовано стратегію розвитку Facebook сторінки Центру згідно з тенденціями успішних західних комунікаційних майданчикі; презентовано аналітичні напрацювання з теми: «Сучасні Instagram тренди для промоції ЗМІ»; оформлено стрічку Instagram у єдиному візуальному стилі; створено контентний рубрикатор для соціальних мереж, концепти мерчу з айдентикою КП «Центру публічної комунікації та інформації» для резидентів Хабу;


Анімаційні проєкти

Елементи розробленої айдентики для "ЦПКІ"

Приклади розробленої політичної реклами:

Обрані дослідження:

Програми мобільності

Нагороди та подяки навчального характеру

Наукова-практична діяльність

Наукові публікації

Участь у конференціях, семінарах

Участь у міжнародній конференції "Інтелектуальний потенціал країни"

У спільній конференції-діалозі між студентством Київського університету імені Бориса Грінченка та представниками університету Тбілісі було обговорено та представлено особисті дослідження молоді та соціально важливі теми. До прикладу, моє дослідження пов'язане з явищем "навчальної міграції". Мною було проілюстровано основні паттерни руху навчальної міграції та імміграції, їх відображення на якості освіти та професійних перспективах молоді. Наостанок було надано конкретні пропозиції стосовно врегулювання стихійності цього явища шляхом поліпшення та модернізації навчального процесу, фокусування на інноваційних спеціальностях та нових підходах до найбільш популярних. Було створено анімаційний супровід як оригінальна форма презентації матеріал, що було дуже позитивно сприйнято спільнотою партнерського ВНЗ.

Переглянути доповідь

Участь у наукових та фахових конкурсах, фестивалях

Перемога на Молодіжному фестивалі соціальної реклами "Інший погляд" 2018

На другому курсі я взяла участь у щорічному Молодіжному конкурсі соціальної реклами "Інший погляд" у місті Одеса. Перш за все я розпочала свою підготовку із проведення глибинного дослідження соціальних тем, що насправді зараз турбують молодь, проте про які не прийнято говорити у суспільстві. Булінг у школах, університеті, місці роботи є досить поширеним явищем, проте у 2018 році про нього тільки почали говорили публічно. Було поставлено за мету візуалізувати стан людини, яка пережила подібне. Ознайомитись з роботою можна посиланням:

Перемога на Молодіжному фестивалі соціальної реклами "Інший погляд" 2019

2019 рік - участь у Молодіжному конкурсі соціальної реклами "Інший погляд" у місті Одеса. Запропоновано на розгляд міжнародному журі до розгляду два концепти для друкованої соціальної реклами.

Коментарі до концепції конкурсних робіт:

 • Перша робота ситуативна, і хоча вона ілюструє класичну тему для соціальної направленості - глобальне потепління, я вирішила скористатися слоганом популярного фільму "Воно", а саме "Час пливсти", що якнайкраще додає правдоподібності ситуації. Також, був використаний образ "Батьківщини Матері" як символ захисту. Нижче, була висловлено звернення, щодо того к ми можемо поліпшити стан навколишнього середовища. Робота потрапила у шорт-лист. Ознайомитись з роботою можна посиланням:
 • Друга робота - повністю виконана у digital art. Саме вона перемогла у конкурсі в номінації "Друкована реклама". Робота побудована на образі української молоді, що губиться в інформаційному середовищі. Ознайомитись з роботою можна посиланням:

Роботи-учасники фестивалю:

Професійний розвиток

Професійна сертифікація

Професійні навички

Володіння графічними програмами:

 • Adobe Photoshop
 • Adobe Illustrator
 • CorelDraw

Володіння програмами з редагування та обробки відео та анімаційного контенту:

 • Adobe Premiere
 • Adobe After Effects
 • Sony Vegas

Інше:

 • Microsoft Office

Стажування

Професійний досвід

Соціально-гуманітарна діяльність

Волонтерська діяльність

Волонтерство на щорічному марафоні "Пробіг під каштанами"

Я мала велике задоволення бути волонтером на 26-му марафоні "Пробіг під каштанами". Того року я відповідала за секцію "Фініш" та мала досить відповідальне завдання слідкувати за тим, що ніхто і ніщо не заважало нашим спортсменам подолати останні кроки до омріяного фінішу. Також, за потреби, я мала надавати допомогу тим, кому раптом стане зле біля фінішу, як учасникам забігу, так і аудиторії. Того року мене було визнано найбільш відповідальним волонтером забігу та було презентовано спеціальний подарунок як від університетської частини команди організаторів, так і від спонсорів забігу. Проте найбільшим досягненням я вважаю це збір достатньої суми від меценатів та учасників благодійного марафону на обладнання для онкохморих діток. Це дійно величезна честь мати змогу посприяти у такій важливій справі.

Соціальний проект

Університетські заходи

Подяка за участь в організації "Міжнародного PR Форуму"

У травні 2018 року, відбувся ІІІ Міжнародний HR Форум, організаторами якого стали громадська організація «Київська ініціативна група Альпбаха» та Інститут журналістики Університету Грінченка. Генеральним партнером Форуму виступила компанія Henniger Winkelmann Consulting, офіційним партнером – Konica Minolta Ukraine. Кількість учасників становила понад 60 осіб, серед яких були студенти і випускники університетів України (напрямів журналістика, реклама та PR, маркетинг, право, фінанси, психологія, філологія та ін.), а також молоді фахівці різних сфер. Мені випала чудова нагода бути частиною команди організаторів цього заходу. Окрім важливої інформації про тренди ринку роботодавців України та світу були надані унікальні поради як зарекомендувати себе якнайкращим кандидатом на омріяну посаду. Щиро вважаю, що участь у подібних заходах покращує навички нетворкінгу та пропонує кар'єрні перспективи.

Благодійні акції

Студентське самоврядування

Нагороди та подяки соціально-гуманітарного характеру

Доробки

Корисні посилання

Відгуки

Відгук з виробничої практики за напрямом «Реклама і PR в бізнесі» на базі ТОВ «РДС»

"...Анна Міхель впоралась з усіма завданнями на відмінно – вчасно та якісно. Взявши на себе організаційну складову роботи між компанією та студентами, вона змогла налагодити ефективну співпрацю та позитивну комунікацію. Окремо необхідно підкреслити ґрунтовний підхід до виконання аналітичної роботи та креативність презентації напрацювань. До прикладу, нею було глибинно проаналізоване маркетингове середовище компанії та виділено основні тенденції онлайн просування архітектурної студії. Анна Міхель ретельно прислухалась до наших запитів та активно пропонувала нові шляхи розвитку ТОВ «РДС». Нею була окремо розроблена стратегія для виокремлення бренду авторських меблів «Розета» та надані рекомендації з оптимізації корпоративного контенту..."

- Дмитро Селюк, засновник архітектурної студії повного циклу "РДС"

Відгук з виробничої практики за напрямом «Реклама і PR в політиці, гуманітарній та соціальній сфері» на базі "ЦПКІ"

"...Студентка якнайкраще проявила набуті за роки навчання знання та навички, демонструючи високий рівень як аналітичних здібностей, так і креативних вмінь. За період стажування за державною сферою Анна досконало ознайомилась зі специфікою роботи Центру публічної комунікації та інформації КМДА та запропонувала власні сучасні підходи до перспектив розвитку державної комунікації. Також, студенткою була складена об’ємна база схожих комунікаційних майданчиків при державних органах місцевих адміністрації по всьому світу, що безперечно є стратегічним ресурсом для подальшої плідної співпраці..."

- Анна Куницька, директорка "Центру публічної комунікації і інформації" Київської міської ради

Мої проекти

Креативне дослідження з предмету Державна інформаційна політика на тему "Образ ворога для найменших"

Критичне дослідження на тему "Міф про страждання" з предмету Державна інформаційна політика

Аналітичне дослідження на тему: "Необхідність сталого розвитку інформаційної сфери держави в умовах епідемії"