Лауреати-2023

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Положення Конкурсні вимоги Критерії оцінювання Реєстрація учасників Учасники фестивалю Лауреати-2023 Архів

ПЕРЕМОЖЦІ

Відкритого патріотичного фестивалю-конкурсу «Народ-герой героїв появляє»

Номінація «Інструментальне виконавство/оркестрові струнні, народні, духові та ударні інструменти»

Категорія «Аматори»:

Молодша дитяча вікова категорія (7-10 років)

1 місце - Ансамбль Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості

3 місце - Інструментальний ансамбль Бірківської школи мистецтв Зміївської міської ради Харківської області

Старша дитяча вікова категорія (11-13 років)

1 місце – Харчук Микола

2 місце – Товченко Ярослав; Ансамбль гітаристів «Акорд»; Морозов Данило; Петрашов Арсеній; Процик Денис

Юнацька вікова категорія (14-17 років)

Гран-Прі – Барабан Тимур

1 місце – Пешнограєва Катерина; Дзюба Олег; Пономаренко Костянтин; Ансамбль гітаристів «Експромт»

2 місце – Манченко Едуард; Джаз-бенд Мистецької школи Вижницької міської ради; Ансамбль гітаристів "Гармонія"; Просвірний Василь

3 місце – Степасюк Іван; Оркестр ударних інструментів Київського професійного коледжу з підвищеною фізичною та військовою підготовкою

Молодіжна вікова категорія (від 18 років)

1 місце – Військовий оркестр 28 окремої механіхованої бригади імені Лицарів Зимового Походу; Лазаренко Олексій;

2 місце – «Grinch band»; Народний духовий оркестр Львівського національного університету природокористування; Сташків Володимир

3 місце – Вокально-інструментальний ансамбль «Червона рута»; Гурт «Решетилівські музики»; Народний духовий оркестр «Політехнік»; Народний інструментальний ансамбль «Троїсті музики»; Сімейне тріо Матичів

Категорія «Професіонали»:

Молодша дитяча вікова категорія (7-10 років)

1 місце – Роман Богдан

2 місце – Ансамбль баяністів-акордеоністів молодших класів «Етюд»; Роман Богдан

Старша дитяча вікова категорія (11-13 років)

2 місце – Інструментальний гурт «Музиченьки»; Лебеденко Михайло; Скрипалі Бучанської дитячої музичної школи мистецтв імені Л. Ревуцького

3 місце – Лебеденко Михайло

Юнацька вікова категорія (14-17 років)

Гран-Прі – Левицький Владислав

2 місце – Квінтет домристок; Ансамбль баяністів «Карамель»; Семанишин Сергій; Чабан Микола; Бурак Аліса

3 місце – Бабій Мусій; Дует баяністів (Чабан Микола, Юрійчук Ігор); Чиж Роман; Ансамбль гітаристів Шаргородської школи мистецтв ім. М. Леонтовича

Молодіжна вікова категорія (від 18 років)

1 місце – Фабер Ганна та Стукаленко Ангеліна; Міронов Артем; Капела бандуристок Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка

2 місце – Народний оркестр Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського; Вакарчук Діана; Славська Валерія

 


Номінація «Інструментальне виконавство/українські народні інструменти»

Категорія «Аматори»:

Старша дитяча вікова категорія (11-13 років)

1 місце – Лавріненко Вікторія

2 місце – Федорович Софія

3 місце – Настуней Юрій

Юнацька вікова категорія (14-17 років)

1 місце –Ансамбль бандуристів «Поліська фантазія»

Молодіжна вікова категорія (від 18 років)

1 місце – Березіна Анастасія

2 місце – Здебська Антоніна

3 місце – Ансамбль бандуристок «Заспів» Національного університету "Львівська політехніка"

Категорія «Професіонали»:

Молодша дитяча вікова категорія (7-10 років)

1 місце –Кульмінська Валерія

Старша дитяча вікова категорія (11-13 років)

1 місце – Сабіна Анна

3 місце – Еткало Аліна

Юнацька вікова категорія (14-17 років)

1 місце – Ансамбль бандуристів «Вишиваночка» м. Люботин ; Ансамбль бандуристів «Кобзарятка» м. Ірпінь; Зведений ансамбль бандуристів «Сонячні вишиваночки» м. Люботин

2 місце – Деркач Анна; Лопанчук Марія

3 місце –Репецька Єлизавета

Молодіжна вікова категорія (від 18 років)

1 місце – Інструментальний гурт «Інтермеццо» Маневицької школи мистецтв; Капела бандуристів НМАУ ім. П.І. Чайковського

2 місце – Ансамбль викладачів КЗСМО «Валківська школа мистецтв»; Шепіда Наталія

 


Номінація «Інструментальне виконавство/фортепіано»

Категорія «Аматори»:

Молодша дитяча вікова категорія (7-10 років)

1 місце – Матвійчук Олександра; Соколовська Марія

2 місце – Халамейда Лук'ян

Старша дитяча вікова категорія (11-13 років)

1 місце –Фісенко Дар'я

3 місце – Харковець Олександра

Юнацька вікова категорія (14-17 років)

1 місце – Биданцева Олександра; Нікітюк Таїсія

2 місце –Мироненко Данііл; Ленівенко Олена

3 місце – Проценко Олег

Категорія «Професіонали»:

Молодша дитяча вікова категорія (7-10 років)

1 місцеХудіна Ярослава

2 місце –Сисоєва Вероніка; Тигранян Єлизавета та Шамина Маргарита

Старша дитяча вікова категорія (11-13 років)

1 місце –Маханькова Тетяна

3 місце –Лялін Давід

Юнацька вікова категорія (14-17 років)

1 місце –Портянко Дар'я; Сєдакова Катерина

2 місце – Бедрик Катерина

3 місце – Замула Валерія; Бурак Аліса

Молодіжна вікова категорія (від 18 років)

Гран-ПріЧжан Ванкай

1 місце –Доброгівська Юлія; Слободянюк Ірина; Юй Ціцзя

2 місце –Гайдаманчук Поліна та Лукандій Злата; Лозіцька Анастасія

3 місце –Фабер Ганна та Стукаленко Ангеліна

 


Номінація «Театральне мистецтво»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «Змішана»

1 місцеТеатральний колектив «Соняшник»

2 місце – Народний аматорський театр «Відродження» імені Богдана Берези; Театр «Зарево»

Вікова категорія «До 7 років»

3 місце – Литвиновська Варвара

Вікова категорія «7-12 років»

2 місцеГузель Олександр

Вікова категорія «12-15 років»

2 місце – Дитячий театральний колектив «Натхнення»

Вікова категорія «15-18 років»

2 місце – Театральна студія «Прем'єра»; Стоматова Катерина

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Студентський народний театр драми і комедії «Безодня»

2 місце – Студія «Голос Джельсоміно»

3 місце – Театральна студія «Жар-птиця»; Студентський народний театр драми і комедії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Категорія «Професіонали»

1 місце – Баранов Данило

2 місце – Комунальний театрально-видовищний заклад культури «Театр української традиції «Дзеркало»; Оцабрик Анастасія

3 місце – Народний аматорський театр малих форм «Сучасні настрої»

 


Номінація «Дизайн»

Категорія «Аматори»:

1 місце – Дикало В'ячеслав

2 місце –Яценко Марина; Сорока Вероніка

3 місце – Бернацька Анастасія; Гончарук Ольга; Міщенко Ельвіра

Категорія «Професіонали»

1 місце –Печенюк Аліна

2 місце – Прусак Володимир, Бодачевська Марта

 


Номінація «Художнє слово»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 7 років»

2 місце –Візічканич Діана; Литвиновська Варвара

Вікова категорія «7-12 років»

1 місце – Гнатенко Артем

2 місце –Авторський колектив гуртка «Журналістська майстерність»

3 місце – Ігнатченко Катерина; Кругляк Аріна; Радецька Анна

Вікова категорія «12-15 років»

1 місце – Палюга Софія та Легеня Ніка;

2 місце – Зразковий художній колектив України «Мельпомена»; Рак Іван; Театральний гурток «Креатив»; Учні класу театрального мистецтва Зачепилівської дитячої музичної школи;

3 місце –Авторський колектив: Авраменко Ростислав, Силенко Кіра, Замогильна Олександра, Дейнека Юлія, Жарков Марк; Сторож Анна; Гурток «Журналістика» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості; Качор Марта

Вікова категорія «15-18 років»

1 місце – Мілованова Анастасія; Рубашевська Софія;

2 місце – Клюцківська Аліна; Слоїк Христина; Бондаренко Олег; Гусарук Катерина

3 місце –Алєксєєва Олександра; Королик Вікторія;Мазна Євгенія; Турчак Марія; Бартошик Євген; Перепелюк Юлія; Поліщук Анна

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Нагірна Одарка; Попадинець Марина;

2 місце –Кулікова Анастасія; Лучко Поліна; Поетичний театр «Істина»; Регуш Надія;

3 місце – Пашковська Анастасія; Пересунько Діана; Туровська Вікторія; Марчук Вікторія

Вікова категорія «20-25 років»

2 місце –Іващишин Ярина; Покорчак Святослав;

3 місце – Ільїна Настасья

Вікова категорія «25-30 років»

1 місце –Дмитренко Ростислав

2 місце – Мацібура Анастасія; Особа Орест

Вікова категорія «30+ років»

1 місце –Іващенко Наталія

2 місце – Білішук Іванна; Зубеня Тетяна; Ковальчук Тетяна; Дашко Олександра та Мірошниченко Олександр

3 місце – Ковальська Ольга

Вікова категорія «Змішана»

2 місце – Народний аматорський театр мініатюр "Прометей"

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «20-25 років»

1 місце – Вишнякова Юлія

2 місце –Баранов Данило

3 місце – Семенова Діана

 


Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «7-12 років»

1 місце – Прохорець Марія; Єременко Вікторія; Будник Анастасія; Блудова Альбіна

2 місце – Ярмак Марія; Тимошенко Владислава; Солошенко Діана; Левченко Дарія

3 місце – Залеська Поліна; Кубицька Соломія; Колєснік Анжела

Вікова категорія «12-15 років»

1 місце –Яворовська Влада; Шнайдер Владислава; Моргун Варвара; Василюк Ульяна; Андрієнко Владислав; Бойштян В'ячеслав

2 місце – Еткало Аліна; Сініченко Каріна

3 місце – Еткало Аліна; Гришковець Володимир; Учнівське самоврядування Лошкарівського ліцею Першотравневської сільської ради; Прохоренко Каринна; Доніке Ніка

Вікова категорія «15-18 років»

1 місце – Чорна Катерина; Вокалюк Каріна; Коваль Андрій; Дорош Валерія; Гринчишина Вікторія

2 місце – Ількова Аліка; Шаповал Лев

3 місце – Білецька Яна; Скляр Діана

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Левченко Вікторія; Каплична Катерина

Вікова категорія «20-25 років»

1 місце – Лебідь Сніжана

2 місце – Касько Яна

3 місце – Мартиняк Мирослав

Вікова категорія «30+ років»

Гран-Прі – Бараненко Валерій

1 місце – Неплях Віталіна

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «12-15 років»

2 місце – Тарасенко Таїсія

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце –Єрьоменко Ольга

3 місце – Павлик Софія; Мацкул Марія

Вікова категорія «20-25 років»

1 місце –Кугно Тетяна

2 місце – Конофольська Вероніка

Вікова категорія «25-30 років»

3 місце –Калюжна Вікторія; Барчук Олена

Вікова категорія «30+ років»

1 місце –Чорна Наталія; Суржиков Іван

2 місце – Василенко Анна

 


Номінація «Фотомистецтво»

Категорія «Аматори»:

1 місце – Шевченко Артем

2 місце – Кожухар Валерія, Рошіор Ірина

3 місце Кулікова Анастасія

Категорія «Професіонали»:

1 місце – Ступніцька Марта

 


Номінація «Хореографічне мистецтво/народно-сценічний танець»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «12-15 років»

1 місце –Зразковий художній колектив – Ансамбль народного танцю «Дружба»

3 місце –Зразковий хореографічний колектив «АвантюриН»; Зразковий хореографічний колектив «Мальви»; Народний ансамбль танцю «Юність»

Вікова категорія «15-18 років»

2 місце –Шапран Максим

3 місце – Ансамбль народного танцю «Самбірчанка»

Вікова категорія «20-25 років»

3 місце –Народний ансамбль пісні і танцю «Колос»

Вікова категорія «Змішана»

1 місце – Хореографічний колектив «Барви-Дивограй» Кагарлицького міського будинку культури

3 місце –Зразковий аматорський ансамбль танцю "Дивограй"; Танцювальний колектив «Пролісок» м. Лондон; Народний аматорський ансамбль танцю «Степівчанка»

 


Номінація «Хореографічне мистецтво/сучасний танець»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «7-12 років»

1 місце – Зразковий танцювальний ансамбль «Дивоцвіт»

2 місце –Куліш Маргарита; Школа танцю «Кармен»

3 місце – Танцювальний колектив НД «Іскра»

Вікова категорія «12-15 років»

1 місце – Дует «Two A» (Саплтан Анастасія та Косенко Анна); Зразковий аматорський хореографічний колектив «Вольтаж»;

2 місце – Зразковий ансамбль танцю «Дивограй»; Хореографічний колектив «Тандем»

3 місце –Хореографічний колектив «Енергія» Ніжинської ЗОШ І-ІІ ступенів №11

Вікова категорія «15-18 років»

1 місце – Танцювальний колектив НД «Іскра»

2 місце –Колектив «Блогоденс»

3 місце – Буряк Аліса

Вікова категорія «Змішана»

1 місце – Народний аматорський ансамбль танцю "Фламінго";

Хореографічний колектив «Асорті»

3 місце – Танцювальний колектив «Магія танцю»

Категорія «Професіонали»

Вікова категорія «12-15 років»

1 місце – Монах Ангеліна

2 місце –Ансамбль «Пірует»

3 місце – Ансамбль «Пірует»


 


Номінація «Хореографічне мистецтво/бальний танець»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «15-18 років»

1 місце –Клуб спортивного бального танцю «Нова»; Студія танцю «Тим, кому за..»

Категорія «Професіонали»

1 місце – Кокіза Андрій

2 місце – Брагинець Діана; Зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует» Варяської міської ради

 


Номінація «Хореографічне мистецтво/класичний танець»

Категорія «Аматори»:

1 місце – Народний аматорський танцювальний колектив «Чебреці»

2 місце –Потабенко Анастасія; Зразковий танцювальний колектив «Шарм»

3 місце –Шуліка Аліна; Кригіна Анна; Народний ансамбль танцю «Вірність»

 


Номінація «Хорове мистецтво»

«Хорові колективи, вікова категорія 15-18 років, 18-20 років»

Категорія «Аматори»:

1 місце – Колектив «Axios»

2 місце – Народний вокальний ансамбль «Аколада»

«Хорові колективи, вікова категорія 20-25 років, 25-30 років»

Категорія «Аматори»:

1 місце – Народний ансамбль пісні і танцю «Колос» імені С. Семеновського

2 місце – Вокальний колектив «Імпреза»

3 місце – Народна хорова капела студентів «Гаудеамус»

«Хорові колективи, вікова категорія 30+ років»

1 місце – Народний ансамбль пісні і танцю «Колос» імені С. Семеновського, Фольклорний ансамбль «Джерело»

2 місце – Народний аматорський ансамбль «Криниця», Народний аматорський хор української пісні «Явір»

«Хорові колективи, вікова категорія змішана»

1 місце – Зразковий ансамбль «Веселі нотки», Зразковий дитячий хор «Благовіст», Чоловічий вокальний квартет у складі: Юрія Маковинського, Володимира Колодія, Василя та Романа Парубочих

3 місце – Аматорський хор «Родина», Квартет «Чарівне відлуння»

«Навчальні колективи»

Категорія «Аматори»:

1 місце – Хор молодших класів «Степові дзвіночки» КДМШ №1

3 місце – Хор учнів молодших класів Київської дитячої школи мистецтв №1

Категорія «Професіонали»:

1 місце – Капела бандуристів Національної музичної академії України

2 місце – Хор «Тенерецца»

 


Номінація «Літературна творчість/художня проза»

Категорія «Аматори»:

1 місце – Федотов Роман; Пешко Тетяна

2 місце – Кирлан Мирослава; Костючик Іванна

Категорія «Професіонали»

Вікова категорія «7-12 років»

1 місце – Гузель Олександр; Картавченко Дарія/Сушкова Єлизавета/Савченко Ілля/Тютюн Вікторія; Лівшиць Поліна

2 місце – Чаус Вікторія; Деоба Олександра; Єсіп Вікторія

 


Номінація «Літературна творчість/поезія»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «7-12 років»

1 місце –Лебеда Дар'я

2 місце – Теслюк Макар; Тихонюк Ангеліна; Кривуля Дмитро

Вікова категорія «12-15 років»

1 місце – Волкова Ілона; Католик Дарина

2 місце –Жуковська Єва; Малюкова Марина; Мурга Ангеліна; Пипко Поліна; Шаф Альона

3 місце – Досова Таїсія

Вікова категорія «15-18 років»

2 місце –Адаменко Яна; Бабенков Нікіта; Клестова Катерина; Назарко Анастасія

3 місце – Іванов Владислав/Іванов Ростислав; Братак Аліна; Ненчин Петро

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце –Гаврилюк Олександр; Дем'яненко Дарина

2 місце – Гнатюк Крістіна; Лучко Поліна; Ільїна Настасья

Вікова категорія «20-25 років»

1 місце – Агапій Марина

2 місце –Комелькова Анна; Мисишин Андріана; Смоля Анна; Семеренко Ярослава

3 місце – Смоля Анна; Станкевич Людмила

Вікова категорія «25-30 років»

1 місце – Дмитренко Ростислав

2 місце –Кличков Дмитро; Хензерук Марія

Вікова категорія «30+ років»

1 місце – Крисовата Оксана

2 місце – Кондратюк Любов; Ковальська Ольга; Склярик Дарія

3 місце –Денисюк Василь

Категорія «Професіонали»:

1 місце –Дзюба Ксенія

2 місце – Музиченко Кирило

 


Номінація «Образотворче мистецтво/графіка»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «7-11 років»

3 місце – Фартушко Софія, Васько Тетяна

Вікова категорія «12-14 років»

1 місце – Доканіна Катерина

2 місце – Мацюк Максим, Гулеватий Андрій, Костюк Софія, Павловська Софія

Вікова категорія «15-17 років»

1 місце – Галущак Леся, Шапарєва Вікторія

2 місце – Галущак Леся, Шапарєва Вікторія, Нонка Ян, Вовченко Яна, Добра Юліанія

3 місце – Шкіль Варвара, Сітало Валерія, Константинов Дмитро

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Ребрик Олександр

Вікова категорія «21-24 років»

1 місце – Янчук Анастасія

Вікова категорія «30+ років»

2 місце – Хатнюк Наталія

3 місце – Лозниця Вікторія

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «12-14 років»

2 місце – Ткач Анастасія

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Юркіна Інна, Конофольська Вероніка

2 місце –Бернацька Анастасія

3 місце – Ганцяк Роксолана

Вікова категорія «21-24 років»

1 місце –Вертипорох Антон

 


Номінація «Образотворче мистецтво/живопис»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «7-11 років»

3 місце –Краснокутська Евеліна, Власова Анастасія

Вікова категорія «12-14 років»

1 місце – Безп'ятчук Єлизавета, Подимська Аліса, Доканіна Катерина

2 місце – Бундуки Єлізавета, Бабенко Глікерія, Іванюк Марія, Данільченко Дарина

3 місце – Раїна Владислава, Юсупов Олег, Сластьон Артем, Верхівська Дар'я, Зажурило Марія, Левунина Дарина, Безверха Соломія, Антоненко Вероніка, Доканіна Катерина, Доля Захар, Волошенюк Катерина

Вікова категорія «15-17 років»

1 місце – Червонюк Катерина, Дацюк Катерина

3 місце – Моставлюк Дар'я, Книш Марія, Гоголь Дар'я, Михасик Богдан, Червонюк Катерина, Голощук Карина, Коб'якова Вікторія, Борщ Діана, Біловол Анна, Кір'якова Каміла, Гуліч Софія, Ошийко Антон

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Одарченко Дар‘я

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «12-14 років»

2 місце – Хлипавка Дарія

3 місце – Тарасенко Таїсія

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Конофольська Вероніка

3 місце – Гаврик Ірина, Конофольська Вероніка

Вікова категорія «30+ років»

3 місце –Братко Ірина


 


Номінація «Вокальне мистецтво/естрадний вокал»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 7 років»

3 місце –Вокальний ансамбль «Світлячок»

Вікова категорія «7-12 років»

2 місце – Максімова Мирослава; Туницька Злата

3 місце – Дует «Смайл»; Андрійчук Мілана; Медведєв Артем; Оленіченко Мілана

Вікова категорія «12-15 років»

2 місце – Маковецька Діана

3 місце –Дует «Двіо»; Виниченко Ксенія; Ралко Поліна; Ткачук Вікторія

Вікова категорія «15-18 років»

2 місце – Галагуза Анастасія; Базюк Дар'я; Мельник Станіслав

3 місце – Сачко Володимир; Грицуняк Анастасія; Мельниченко Богдана; Орел Анна; Палійчук Анастасія; Гришина Валерія; Загорулько Давид/Ралко Кирило

Вікова категорія «18-20 років»

2 місце – Денисюк Варвара; Кічук Олеся; Народний ансамбль естрадного співу «Сузір'я»; Народний студентський театр естрадної пісні «СТЕП»; Романенко Аліса

3 місце – Країло Леся; Леміщенко Владислава; Потолкова Вікторія

Вікова категорія «20-25 років»

1 місце – Пшебильська Влада

2 місце –Семєнко Христина

3 місце – Процанін Роман; Титенко Єлизавета

Вікова категорія «25-30 років»

2 місце – Дубіцький Василь; Шевченко Владислава

3 місце –Венедіктова Марина; Тріо НД «Просвіта» м. Горохів Волинської області; Шевчук Валентина

Вікова категорія «30+ років»

2 місце – Вокальний дует у складі Шегера Назарій та Кульбашна Вікторія

3 місце – НВА «Перлина» с. Стара Некрасівка Одеської області

Вікова категорія «Змішана»

2 місце – Ансамбль «Співоча подоляночка» та ансамбль «Подоляночка»; Творчий колектив Комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шабівської сільської ради (учасниці – Лаврьонова Олена, Топор Олеся, Настич Ліля, Волкова Яна)

3 місце – Вокальний гурт «Смуглянка»; Вокально-інструментальний ансамбль «Червона рута»; Вокальний квартет «Eversong»; Дитячий аматорський вокально-естрадний колектив «Майже дорослі»

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «7-12 років»

2 місце –Замниус Альона

Вікова категорія «12-15 років»

2 місце –Ансамбль «Гармонія» Білопільської мистецької школи Сумської області

3 місце –Куйтуклу Дар'я

Вікова категорія «15-18 років»

3 місце -Бурак Аліса

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце –Калініна Наталія

3 місце – Водолазкіна Олександра; Ляпін Владислав

Вікова категорія «30+ років»

2 місце –Кочержук Денис

3 місце – Лаврик Павло

Вікова категорія «Змішана»

2 місце –Вокально-інструментальний ансамбль «Гармонія» с. Вінницькі хутори Вінницької області; Гурт «Сармати»

 


Номінація «Вокальне мистецтво/народний спів,

фольклорні колективи»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 7 років»

2 місце –Соколовська Марія

Вікова категорія «7-12 років»

1 місце – Власенко Софія

Вікова категорія «12-15 років»

2 місце –Ансамбль бандуристів «Кобзарятка» м. Ірпінь

3 місце – Половникова Василина

Вікова категорія «15-18 років»

1 місце –Гончарук Софія; Гурт «Lightsome night»

2 місце – Дует «Первоцвіт»; Шеїна Анастасія

Вікова категорія «25-30 років»

1 місце – Мунтян Ганна; ТРІО «Заграва»

2 місце –Куліш Ксенія

Вікова категорія «30+ років»

1 місце – Вокальний колектив «Чарівниця»; Колектив «Заспів»; Матлаш Інна; Народний аматорський колектив фольклорний гурт «Чорнобривці» Сахновщинської громади Харківської області

2 місце – Дует «Птаха»

3 місце – Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Берегиня»

Вікова категорія «Змішана»

1 місце – Гурт «Квітограй»; Дует «Гармонія»; Народний аматорський вокальний колектив народної пісні «Терниця»; Фольклористичний колектив «Дана»

2 місце – Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Молодичка»

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «12-15 років»

2 місце –Качор Марта

Вікова категорія «15-18 років»

2 місце – Бобровська Софія

3 місце –Квартет «Веселка»

Вікова категорія «20-25 років»

2 місце –Ціуліна Ярослава

Вікова категорія «25-30 років»

3 місце –Кримповська Анна

Вікова категорія «30+ років»

1 місце – Лимар Світлана

Вікова категорія «Змішана»

1 місце – Гурт «Alive-спів-projects» (Анастасія Гузь, Марія Логвиненко, Катерина Мельник, Каріна Грінчевська)

3 місце – Інструментальний гурт «Інтермеццо»

 


Номінація «Вокальне мистецтво/патріотична українська пісня»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «7-12 років»

3 місце – Кравченко Вікторія

Вікова категорія «12-15 років»

2 місце –Морєв Андрій; Вокальний ансамбль «The Voice» м. Вінниця; Крупка Станіслав

3 місце – Мерявчик Вікторія; Поліщук Ярослав; Цихмістро Сергій; Шайган Роман; Кривицький Олександр; Торган Ксенія

Вікова категорія «15-18 років»

2 місце – Сургіневич Ілона; Ціскарадзе Ліана; Народний художній вокальний ансамбль «Мальви» м. Тернопіль

3 місце –Ригайло Роман; Зразковий аматорський вокальний ансамбль «Шкільні роки»; Квартет «VIVO»; Котенкова Арсенія; Сирбу Альона; Слюсарук Надія; Стоматова Катерина; Закренична Дарина

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Гурак Ольга; Беренюк Віктор

2 місце –Оскарьов Руслан; Аматорський студентський вокальний ансамбль «DIVA»; Народний ансамбль естрадного співу «Сузір'я»; Народний студентський театр естрадної пісні «СТЕП»;

3 місце – Швець Тетяна, Комар Олена

Вікова категорія «20-25 років»

1 місце – Пилипенко Регіна

2 місце – Шершень Аліна

3 місце –Маковійчук Тетяна; Сауленко Давид; Зелений Данило

Вікова категорія «25-30 років»

1 місце – Синягівська Інна

2 місце – Гріца Вікторія; Резніченко Анна

3 місце – Саєнко Лілія; Єгоров Олександр; Шумиліна Марина

Вікова категорія «30+ років»

1 місце – ТРІО&OTS; Ярошенко Марина

2 місце – Залевська Олеся; Кобулей Надія; Павлович Олена; Ткачук Людмила

3 місце – Долгіх Юлія; Мельниченко Вікторія; Зінчук Сергій; Творче об'єднання «Ми з України»

Вікова категорія «Змішана»

1 місце – Клас сольного співу Новосанжарської дитячої школи мистецтв

2 місце – Вокальний ансамбль «Мрія» Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини БНАУ; Аматорський вокальний ансамбль «Асторія»; Військового оркестр 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу; Вокальний гурт «Soloway»; Народний вокальний гурт «Душа»

3 місце – Зразковий ансамбль «Веселі нотки»; Квартет «Чарівне відлуння»; Сімейне тріо Матичів; Студія академічного, естрадного та джазового співу НУБіП України; «GRINCH band»

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «12-15 років»

3 місце –Харкот Аліса

Вікова категорія «15-18 років»

1 місце –Хачік Оганнісян

2 місце – Онопрієнко Вероніка

3 місце –Ненова Олександра; Лопанчук Марія

Вікова категорія «18-20 років»

3 місце –Гурт «Сармати» смт. Сарата Одеської області

Вікова категорія «20-25 років»

2 місце –Ковальова Катерина; Гоцалюк Дмитро

3 місце – Ціуліна Ярослава

Вікова категорія «30+ років»

Гран-Прі – Вокальний квартет «Vil'ni»

Вікова категорія «Змішана»

2 місце –Вокальне тріо «Voice»

 


Номінація «Вокальне мистецтво/авторська пісня»

Категорія «Аматори»:

Гран-Прі – гурт «Драбадан»

1 місце – Карнаух Ігор; гурт «Решетилівські музики»; Учні ліцею №4 «Обрій» Світловодської міської ради

2 місце – Руснак Оксана; Карплюк Віктор; Кобзаренко Юрій; Тріо «Будьмо разом» у складі Данилюк Ярослави, Оленіченко Мілани, Пінчук Ірини; Пугач Софія; Двояк Софія

3 місце – Семянів Інеса

Категорія «Професіонали»:

1 місце – Царькова Катерина; Собуцька Юлія; Процишина Ольга

2 місце – Водвуд Іван

3 місце – Челишев Олександр

 


Номінація «Вокальне мистецтво/академічний вокал»

Категорія «Аматори»:

1 місце – Вокальний колектив «Імпреза»

2 місце – Народний вокальний ансамбль «Аколада»; Вокальний дует «Аніма»

3 місце –Половникова Василина

Категорія «Професіонали»:

1 місце –Ансамбль «Гармонія» Білопільської мистецької школи Сумської області; Кононець Олександра; Вокальний квартет «Vil'ni»

2 місце – Устілка Марія; Вокально-хоровий ансамбль «Altino»

3 місце – Лисак Карина


 


Номінація «Журналістика»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «12-15 років»

1 місце – Каблова Тетяна; Ковальчук Олена; Журналістський колектив «Гангоффер генг»; Новіцька Ольга, Степанюк Андрій

2 місце – Нестеров Владислав, Скирта Дар’я, Скрипченко Владислав; Шок Ольга

3 місце – Маслюк Марія; Вандоляк Дар'я; Кошиль Антон; Сіренок Дар'я

 


Номінація «Медіамистецтво»

Категорія «Аматори»:

1 місце – Народний театр «Дзеркало» Хмельницького міського будинку культури; Сердюк Поліна; Новіцька Ольга; Сирбу Альона

2 місце – Гордійчук Ірина; Калиновська Катерина; Кулікова Анастасія; Нігруца Максим; Руснак Оксана/Коцюруба Валерія/Богачук Дмитро; Творчий колектив «КІНОПАРАЛЕЛІ» (Кулікова Анастасія, Гордійчук Ірина, Дузь Ольга, Шкляренко Інна, Бриль Марія, Ляшенко Вікторія)

3 місце – Бондар Михайло; Тептюк Павло

Категорія «Професіонали»:

2 місце –Проєкт «СловОпис» НМЦ тележурналістики Факультету журналістики Університету Грінченка

3 місце – Антонов Даниїл