Лауреати-2022

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Положення Конкурсні вимоги Критерії оцінювання Оголошення оргкомітету Реєстрація учасників Учасники фестивалю Проспект Фіналісти Лауреати-2022

ПЕРЕМОЖЦІ
Відкритого патріотичного фестивалю-конкурсу «Народ-герой героїв появляє» Відкриття церемонії

Номінація «Інструментальне виконавство/оркестрові струнні, народні, духові та ударні інструменти» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце - Негодюк Анна

2 місце - Чухно Андрій

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце - Хайрулаєв Владислав та Ковтун Роман, Макаренко Юлія

2 місце - Гром Надія, Боднар Валерія

3 місце - Зімниця Анатолій

Вікова категорія «25-30 років»

1 місце - Глек Анатолій, Народний джаз-ансамбль «Roksi band», Оркестр ударних інструментів Київського коледжу з підвищеною військовою та фізичною підготовкою

2 місце - Пенюк Петро та Пенюк Павло

3 місце - Зразковий оркестр народних інструментів "Надія"

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «До 14 років»

2 місце - Журавльов Андрій

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце - Янчук Ілля, Герасименко Лана

2 місце - Дует гітаристів (Грабовський Артем, Денис Башкіров), Грабовський Артем

3 місце - Ансамбль баяністів-акордеоністів "Карамель", Коваленко Андрій та Гурай Микита

Вікова категорія «18-24 років»

1 місце - Зорова Майя, Вакарчук Діана, Білий Ілля, Оркестр українських народних інструментів, Ансамбль оркестру НУОУ "Зіроньки"

2 місце - Сакс-квартет (Д. Ніщук, О. Шибаєв, Н. Власов, В. Дорошенко), Колектив "Мелодія"

3 місце - Семчук Ліана та Балюра Катерина, Малишев Олексій та Мусіна Софія, Мусіна Софія та Ірина Слободянюк

 


Номінація «Інструментальне виконавство/українські народні інструменти» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце - Трофимчук Наталія

2 місце - Ансамбль ложкарів

Вікова категорія «14-17 років»

2 місце - Скок Марія

Вікова категорія «18-24 років»

1 місце - Гордієнко Валерія, Радкевич Олександра

2 місце - Літвін Катерина

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце - Подленко Валентин

Вікова категорія «18-22 років»

1 місце - Громосяк Віталій

Вікова категорія «22-25 років»

1 місце - Шаповал Анна

2 місце – Христенко Богдан

Вікова категорія «25-30 років»

1 місце - Соловйова Єлизавета

 


Номінація «Інструментальне виконавство/фортепіано» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце - Диба Володимир

2 місце - Пивовар Софія, Нікітюк Таїсія

3 місце - Бортнік Дар'я

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце - Плиска Катерина та Балог Дарія

Вікова категорія «14-17 років»

3 місце - Нуржанова Айсулу

Вікова категорія «18-24 років»

1 місце - Безпала Софія

2 місце - Слюсаренко Ганна, Доброгівська Юлія

3 місце - Малишев Олексій, Вовк Назар

Вікова категорія «25-30 років»

2 місце - Ковтюх Надія

 


Номінація «Театральне мистецтво» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце – Театр «Тутті»

2 місце – Народний театр «Сучасник»

3 місце – Театральний колектив Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце – Зразковий дитячий драматичний театр «Експромт»

2 місце – Королик Вікторія

3 місце – Театр «Корделія»

Вікова категорія «18-25 років»

1 місце – Мисишин Андріана

2 місце – Котова Марія

3 місце – Театр «Борисфен»


Номінація «Дизайн» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 16 років»

1 місце – Яценко Марина

2 місце – Дондик Леся, Данильченко Дарина

Вікова категорія «17+ років»

1 місце – Патенко Ольга

2 місце – Леус Наталія, Медведєва Анастасія

3 місце – Степанова Поліна, Дикало Вячеслав , Кухарєва Катерина

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «17+ років»

1 місце – Щетиніна Аліна

2 місце – Болдирева Ольга, Євсюкова Єлизавета

3 місце – Куделя Ірина, Бобров Єгор


Номінація «Художнє слово» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце – Сілін Дмитро

2 місце – Гузель Олександр, Буцький Костянтин

3 місце – Гузель Олександр

Вікова категорія «До 14-17 років»

1 місце – Фомін Антон

2 місце – Костюшко Ксенія

3 місце – Театр «Реверанс», театр «Сучасник»

Вікова категорія «До 18-24 років»

1 місце – Вишнякова Юлія

2 місце – Онищук Роман

3 місце – Черевко Вікторія, Ємліна Вікторія, Смердова Тетяна, Зуб Тетяна, Кирницький Дмитро

Вікова категорія «25+ років»

1 місце – Гончар Марія

2 місце – Бубнович Віталій

3 місце – Куцах Вікторія, Воровік Лідія

 


Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце – Бондурівська Варвара

2 місце – Трішневська Дар’я, Трішневська Аліна

Вікова категорія «14-17 років»

Гран-Прі – Рівна Еріка

1 місце – Костюченко Анастасія

2 місце – Вархоєва Вікторія

3 місце – Коченко Таміла, Сологуб Олександра, Хомедюк Христина

Вікова категорія «18-24 років»

1 місце – Сухонос Вікторія, Бурко Діана

2 місце – Михайлюк Ольга, Загнітко Альона

3 місце – Кравченко Олена

Вікова категорія «25+ років»

1 місце – Макаренко Тамара

2 місце – Косьміна Мальвіна

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «18-24 років»

1 місце – Давиденко Дарина

2 місце – Конофольська Вероінка

3 місце – Радченко Єлизавета

Вікова категорія «25+ років»

Гран-Прі – Борута Лариса

2 місце – Бржевська Зореслава

3 місце – Мірошник Валентина

 


Номінація «Фотомистецтво» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Гран-Прі – Морозова Марина

1 місце – Дорош Анастасія

2 місце – Ступніцька Марта

3 місце – Останіна Анна (Перлина Донеччини)

 

Категорія «Професіонали»:

1 місце – Луценко Георгій

2 місце – Шиян Тетяна

3 місце – Подкіч Владислав

 


Номінація «Хореографічне мистецтво/народно-сценічний танець» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «14-15 років»

1 місце – Зразковий хореографічний ансамбль "Веселад"

3 місце – Хореографічний колектив "Фреш", Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль народно-сценічного та сучасного танцю "Силует"

Вікова категорія «15-17 років»

1 місце – Зразковий хореографічний колектив "Престиж"

2 місце – Зразковий танцювальний колектив "Шарм"

Вікова категорія «17-20 років»

1 місце – Театр танцю "Феєрія", Народний аматорський ансамбль танцю "Міленіум"

3 місце – Студія танцю "Go Up"

Вікова категорія «21+ років»

1 місце – Шугайло Світлана, Ансамбль народного танцю "Подоляни"

2 місце – Народний ансамбль народного танцю "Весна"

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «14-15 років»

1 місце – Зразковий хореографічний ансамбль "Веселад"

Вікова категорія «15-17 років»

1 місце – Зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует»

2 місце – Танцювальний ансамбль «Пролісок»

3 місце – Танцювальний ансамбль «Пролісок»

 


Номінація «Хореографічне мистецтво/сучасний танець» Переглянути

Категорія «Аматори»:

1 місце – Козачишин Анастасія

2 місце – Школа танців «Київ Арт Тайм», Сєрік Катерина

3 місце – Сергеєва Дарина, Пономаренко Валентина, Театр танцю «Феєрія», Кравцова Юлія

 

Категорія «Професіонали»

1 місце – Рута Влада

2 місце – Ковальчук Анна, Театр танцю «Грін»

3 місце – Ансамбль сучасного танцю «Данко», Гусєва Софія, Мосіна Валерія, Танцювальна студії СумДУ "Suzirya & Paradise"


Номінація «Хореографічне мистецтво/бальний танець» Переглянути

Категорія «Аматори»:

1 місце – Харук Юлія

2 місце – Танцювальний спортивний клуб "Жемчуг", Зразковий ансамбль сучасного бального танцю "SWAY"

3 місце – Хореографічний ансамбль "Магія", Лесніченко Дар’я, Бережна Ярина

 

Категорія «Професіонали»

1 місце – Народний ансамбль спортивно-бального танцю "Сузір'я"

2 місце – Коваленко Дарія та Ніколаєнко Дмитро, Хореографічний колектив студклубу ОНТУ

3 місце – Хореографічний ансамбль "Магія"


Номінація «Хореографічне мистецтво/класичний танець» Переглянути

Категорія «Аматори»:

1 місце – Дім Танцю "Крила"

2 місце – Молодша група ансамблю Прем’єр


Номінація «Хорове мистецтво»» Переглянути

«Навчальні хорові колективи»

Категорія «Аматори»:

Гран-Прі – Український народний хор "Основа" Харківського фахового вищого коледжу мистецтв

1 місце – Студентський хоровий колектив Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

2 місце – Студентський хор Рівненської Духовної Семінарії (ПЦУ)

3 місце – Академічний хор Лебединського фахового коледжу, Хор студентів "Музи Гіпократа"

«Хоровий відеоролик»

Категорія «Аматори»:

2 місце – Студентський зразковий хор «Обрій» (чоловічий склад)

3 місце – Студентський академічний хор "Юність"

«Хорові колективи»

1 місце – Український народний хор Будинку культури Золочівської селищної ради

2 місце – Хоровий колектив «Діамантові роси»

3 місце – Зразковий художній хоровий колектив «Novellus»

Молодша вікова категорія

1 місце – Хор молодших класів «Подільські дзвіночки»

Середня вікова категорія

1 місце – Дитячий хор "Пектораль"

Старша вікова категорія

1 місце – Хор старших класів «Пролісок»

3 місце – Хор «Краплини мрій»

«Хорове диригування»

1 місце – Луцик Роман

2 місце – Герман Юлія, Піддубна Зоряна

3 місце – Лозіцька Анастасія, Пустовіт Даріна, Салюкова Карина


Номінація «Літературна творчість/художня проза» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце – Гузель Олександр

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце – Бондарук Світлана

2 місце – Картушина Вероніка, Сєрба Катерина

3 місце – Черненко Дар'я, Федоренко Катерина, Дирда Анастасія

Вікова категорія «18-24 років»

1 місце – Вайскоп Єгор, Потужна Анастасія

2 місце – Олійник Олександра, Слюсар Марія

3 місце – Агапій Марина, Гришина Юлія

Вікова категорія «25-30 років»

1 місце – Бабич Анастасія

2 місце – Лівшиць Поліна, Мар'яш Аріна

 

Категорія «Професіонали»

1 місце – Куцай Тамара, Кирієнко Людмила

2 місце – Тарасенко Олексій


Номінація «Літературна творчість/поезія» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце – Лебеда Дарія, Гузель Олександр

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце – Попик Катерина

2 місце – Діденко Вероніка

3 місце – Берездецька Христина

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Михалева Інна

2 місце – Мартиненко Марія

3 місце – Дядченко Ольга

Вікова категорія «20-24 років»

1 місце – Вербіян Володимир

2 місце – Кабакова Олександра, Шабранська Вікторія

3 місце – Удовиченко Дарина, Диба Ігор

Вікова категорія «25-30 років»

1 місце – Дзюба Ксенія

2 місце – Кличков Дмитро

Вікова категорія «30+ років»

1 місце – Куцах Вікторія, Склярик Дарія

Спеціальна відзнака "Патріотична лірика" – Кобзаренко Юрій

 

Категорія «Професіонали»

1 місце – Патола Володимир, Сергієнко Артем

2 місце – Сидоренко Ольга

3 місце – Кожанова Карина, Ватага Олександр


Номінація «Образотворче мистецтво/графіка» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце – Шапарєва Вікторія

2 місце – Федик Леся, Філоненко Дар'я

Вікова категорія «18-24 років»

1 місце – Косенко Ілона

2 місце – Кисельова Вікторія

3 місце – Печенюк Аліна, Дерев`янко Надія

Вікова категорія «25-30 років»

1 місце – Квітка Анастасiя

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце – Шеремет Аліна

Вікова категорія «18-24 років»

1 місце – Шамян Артем, Гураль Лідія

2 місце – Сапунжийська Анастасія, Урман Марія, Міненко Ірина, Гаврик Ірина, Бондур Вероніка

3 місце – Конофольська Вероніка, Деркач Діана


Номінація «Образотворче мистецтво/живопис» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце – Овсюк Артур

2 місце – Мізін Віталій

Вікова категорія «14-16 років»

1 місце – Братунець Фаїна

2 місце – Кучинська Сніжана, Мельніченко Тетяна

Вікова категорія «16-18 років»

1 місце – Андрущенко Валерія, Ксендзик Вікторія

2 місце – Зеленко Юлія, Ботезат Жанна-Антуанетта

3 місце – Тридуб Даніела, Зубкова Міла

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Трохимчук Оксана, Бєлова Вікторія

2 місце – Сахарова Дар'я, Єнчева Софія

Вікова категорія «20-25 років»

1 місце – Бондар Єкатєріна

2 місце – Бойко Владислава

3 місце – Слободюк Анастасія

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце – Тарасенко Таїсія

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце – Кірієнко Анна

2 місце – Курилко Ілля

Вікова категорія «18-24 років»

1 місце – Габро Софія

2 місце – Прядко Софія

Вікова категорія «25-30 років»

1 місце – Мостовщикова Дар'я

2 місце – Дєточка Ольга


Номінація «Вокальне мистецтво/естрадний вокал» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 14 років»

1 місце – Волошина Поліна

2 місце – Никитюк Анна, Панасенко Поліна

Вікова категорія «14-16 років»

1 місце – Ярмиш Софія

2 місце – Ворона Марія, Гажій Дар'я

3 місце – Кіт Юстина, Олійник Борис, Степасюк Анна, Реган Діана

Вікова категорія «17-19 років»

1 місце – Загорулько Дар'я, Барибіна Аліна

2 місце – Краснощок Марія, Шимчина Алевтина, Андрєєва Дар'я

3 місце – Швидь Яна, Якубовська Вікторія, Флячик Максим

Вікова категорія «20-22 років»

1 місце – Величко Дар'я

2 місце – Осіпчук Назарій, Пилипенко Регіна

3 місце – Скороходова Єлизавета, Лозіцька Анастасія, Зелений Данило

Вікова категорія «23-25 років»

1 місце – Ярошенко Юлія

2 місце – Ревенко Яна

Вікова категорія «26-30 років»

1 місце – Юхно Катерина

2 місце – Спірідонова Анна

3 місце – Сорокін Іван

Вікова категорія «30+ років»

1 місце – Михайлов Володимир

2 місце – Павленко Олена

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «14-16 років»

1 місце – Усенко Олена

2 місце – Биба Тетяна

Вікова категорія «17-19 років»

1 місце – Гринчевська Карина

2 місце – Коваленко Мирослава, Жук Олена

3 місце – Калініна Наталія, Салюкова Карина, Харенко Яна

Вікова категорія «20-22 років»

Гран-Прі - Атаманюк Лоліта

1 місце – Бабанська Анна

2 місце – Ковальова Катерина, Коноз Софія

3 місце – Ляч Ганна, Турко Людмила, Ціуліна Ярослава

Вікова категорія «23-25 років»

1 місце – Падалко Вікторія

2 місце – Китенко Юлія, Гузь Анастасія

3 місце – Грязнова Катерина, Кривицька Віталія

Вікова категорія «26-30 років»

1 місце – Лимаренко Валерій

2 місце – Альошина Тетяна

Номінація «Вокальні ансамблі»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «14-16 років»

1 місце – Ансамбль "Червоні маки"

2 місце – Вокальний гурт "VIL`NA", Зразковий худ.колектив "Студія дитячої естрадної пісні "Лілея"

Вікова категорія «17-19 років»

2 місце – Народний студентський театр естрадної пісні "СТЕП", Народний художній колектив "Барви" Наддвірнянського фахового коледжу

Вікова категорія «20-22 років»

3 місце – Вокальна студія "СумДу"

Вікова категорія «23-25 років»

2 місце – Народний аматорський колектив "Дівочі співаночки"

Вікова категорія «26-30 років»

2 місце – Вокальний колектив "Smile"

Вікова категорія «30+ років»

1 місце - "Оріяни"

2 місце – Народний вокальний ансамбль "Гармонія", Український народний хор будинку культури Золочівської селищної ради

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «20-22»

1 місце – Колектив «JAZZ DUO BY RITA HORY&BOGDAN DELEN»

Номінація «Дуети, тріо, квартети»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 14 років»

2 місце – Сивець Дмитро та Теплюк Артемій

Вікова категорія «14-16 років»

1 місце – Дует MIX

2 місце – Дует Анастасія Коннова та Ганна Дончик

3 місце – Тріо "IFK", Зразковий фольклорний квартет "Жайворонок"

Вікова категорія «17-19 років»

1 місце – Юрим Софія та Данилець Аліна

2 місце – Дует "Крила"

3 місце – Яценко Владислава та Радько Віталіна

Вікова категорія «20-22 років»

1 місце – Іващенко Михайло, Ковальчук Дмитро, Пилипець Андріан

Вікова категорія «30+ років»

1 місце – Вокальний дует "Лілея"

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «20-22 років»

2 місце – Дует "Аніма"

Вікова категорія «30+ років»

1 місце – Адам'ян Андрій та діти церкви Христа Спасителя


Номінація «Вокальне мистецтво/народний спів, фольклорні колективи» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «14-17 років»

2 місце – Хоменко Ксенія

3 місце – Попова Софія

Вікова категорія «18-22 років»

2 місце – Компанієць Альона

3 місце – Савченко Валерія, Яценко Владислава

Вікова категорія «23-30 років»

1 місце – Христенко Богдан

Вікова категорія «30+»

1 місце – Бабич Ліна

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце – Аль-Хадіді Софія Хуссейн

2 місце – Грушко Ельвіра

Вікова категорія «18-22 років»

1 місце – Сладких Дарина

2 місце – Терещенко Діана

Вікова категорія «30+»

1 місце – Павлюкова Алла

Номінація «Вокальні ансамблі»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «18-22 років»

2 місце – Вокальний ансамбль дівчат "Квіти України"

Вікова категорія «23-30 років»

1 місце – Народний вокальний ансамбль "Гармонія"

2 місце – Чоловічий квартет Харківського фахового вищого коледжу мистецтв

Вікова категорія «30+»

1 місце – Народний вокальний ансамбль народної пісні "Чарівна пісня" Будинку культури Дергачівської міської ради Харківської області

2 місце – Народний аматорський ансамбль пісні і танцю "Козаки-Запорожці" та підготовча група

3 місце - Народний аматорський ансамбль української пісні "Водограй"

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «30+»

1 місце – Фольклорний гурт "Мокоша" Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Леонтовича

Номінація «Дуети, тріо, квартети»

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «23-30 років»

1 місце – тріо Med.Ok


Номінація «Вокальне мистецтво/академічний вокал» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «14-16 років»

2 місце – Половникова Василина

Вікова категорія «17-19 років»

1 місце - Котенкова Арсенія

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «14-16 років»

1 місце – Блажітє Аурелія

Вікова категорія «17-19 років»

1 місце – Королецька Аріна

2 місце – Бондар Валерія

Вікова категорія «20-22 років»

1 місце – Сладких Дарина

2 місце – Лісайчук Ольга

Вікова категорія «23-30 років»

1 місце – Морозов Володимир

2 місце – Безотечество Вікторія

Вікова категорія «30+»

1 місце – Сушко Олеся

2 місце – Липовська Віта

Номінація «Дуети, тріо, квартети»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «23-30 років»

1 місце – Вокальний квартет "Імпреза"


Номінація «Вокальне мистецтво/патріотична українська пісня; авторська пісня» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 13 років»

2 місце – Штувбейна Валерія

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце – Ригайло Роман, Синжеряк Георгій

2 місце – Кардаш Карина, Ригайло Роман

3 місце – Собець Уляна, Мельниченко Богдана, Мачошак Яна

Вікова категорія «18-22 років»

1 місце – Романенко Світлана, Компанієць Альона

2 місце – Кравець Олександр, Карпенко Вікторія, Нагорна Діана

3 місце – Балабуха Анна

Вікова категорія «23-30 років»

1 місце – Коваленко Валерія

Номінація «Вокальні ансамблі»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «14-17 років»

2 місце – Ансамбль "Білівчани"

Вікова категорія «23-30 років»

1 місце – Вокальна студія "Voices"

Номінація «Дуети, тріо, квартети»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «18-22 років»

1 місце – Макарова Альона та Голубенко Софія

Номінація «Авторська пісня»

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «До 13 років»

1 місце – Кириченко Гарік та Марічка

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце – Бекрешов Олексій

2 місце – Ансамбль "Юність"

Вікова категорія «18-22 років»

1 місце – Носовська Альона

Вікова категорія «23-30 років»

1 місце – Кротов Євгеній

2 місце – Гурт "Драбадан"

 

Категорія «Професіонали»:

Вікова категорія «14-17 років»

3 місце – Тимошенко Вікторія

Вікова категорія «18-22 років»

1 місце – Пособілов Михайло

2 місце – Валуйська Аліна

Вікова категорія «23-30 років»

1 місце – Сушко Олена, Падалко Вікторія

2 місце – Ренк Богдана


Номінація «Журналістика» Переглянути

Категорія «Аматори»:

Вікова категорія «14-17 років»

1 місце – Балан Анастасія

2 місце – Білик Карина

3 місце – Фандира Богдан

Вікова категорія «18-20 років»

1 місце – Карпенко Михайло, Селіханович Вадим

2 місце – Скирта Дар’я

3 місце – Вишнякова Карина, Лютова Ліна, Схаб Каріна, Юрчук Кирил

Вікова категорія «20-25 років»

1 місце – Калита Аліна

2 місце – Сіренок Дар’я, Зінченко Дар’я

3 місце – Федик Тамара

 

Категорія «Професіонали»:

1 місце – Креативна команда «Гомін»

2 місце – "СКРИНЯ"(Авраменко Катерина Олександрівна, Гашенко Юлія Андріївна, Кирієнко Поліна Романівна), Навчально-виробнича майстерня тележурналістики "А-студія"

3 місце – «ARTdefence» (Балабанова Катерина Євгенівна, Кобилинська Дарія Геннадіївна, Зозуля Валерія Вікторівна, Пілюгін Ілля Олександрович, Бондаренко Анастасія Вікторівна)


Номінація «Медіамистецтво» Переглянути

Категорія «Аматори»:

1 місце – Дем’янова Катерина, Навчально-виробнича майстерня тележурналістики "АстудіЯ"

2 місце – Куришко Софія, Гаган Назар, Городецька Дарія, Ніколайчук Анастасія, Орябінська Карина, гурт «Alive-Спів-Projects», Рада студентського самоврядування ДТЕУ, Студенти Інституту журналістики Університету Грінченка

3 місце – Боровик Любов, Кравченко Тимур, Стадніченко Анастасія

 

Категорія «Професіонали»:

1 місце – Подкіч Владислав

2 місце - Гурт "K.A.V.A" (Анастасія Гузь, Вікторія Дочич, Карина Хачатурова)

Номінація «Музичні кліпи»

Категорія «Аматори»:

1 місце – Синжеряк Георгій, Театральний гурток "Задзеркалля", Іван Колєсніков, Каріна Готвянська, Діана Гусакова та Дар’я Соколовська

2 місце – Петренко Вероніка, Колектив студклубу ОНТУ "ChampioN", Народний художній колектив "Барви" Наддвірнянського фахового коледжу, Вокальний колектив "Alive-спів-projects" (Анастасія Гузь, Вікторія Дочич, Карина Хачатурова, Марія Логвиненко, Діана Терещенко, Юлія Сергійчик)

3 місце – Сімейний дует: Ратушна Анастасія та Ратушна Карина, Волох Богданя

 

Категорія «Професіонали»:

1 місце – Естрадний вокальний ансамбль "THE VOICES"

2 місце – Гурт "K.A.V.A" (Анастасія Гузь, Вікторія Дочич, Карина Хачатурова)