Категорія:Портфоліо викладача/Інститут журналістики/Кафедра видавничої справи

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Склад кафедри видавничої справи

Кафедра видавничої справи впреше запросила на навчання студентів у вересні 2016 року. Очолює кафедру кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Масімова Лариса Гагіківна.
У складі кафедри 13 працівників, з них: 3 професори, 6 доцентів, 1 старший викладач, 2 викладачі, 1 лаборант.

Кафедра готує до друку науковий журнал Інституту журналістики «Інтегровані комунікації = Integrated communications» (свідоцтво про державну реєстрацію № 21991–11891Р від 31 березня 2016 р.), що виходить двічі на рік.
Кафедра є співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції «Комунікаційні стратегії сучасної школи» та Міжнародної науково-практичної конференції «Соціальні комунікації в інтеркультурному просторі: міжконтинентальний діалог інтелектуалів».
На кафедрі відбувається підготовка студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт і Всеукраїнській студентській олімпіаді (2016 – 2017 н. р.).
Під науковим керівництвом завідуючої кафедрою Масімової Лариси Гагіківни 2016 року на Конкурсі студентських наукових робіт з «Видавничої справи та редагування», що проходив в Українській академії друкарства (м. Львів), дипломом ІІ ступеня була нагороджена студентка ІV курсу Захарчук Олеся за роботу «Специфіка редакторської підготовки перекладних науково-популярних видань», а нещодавно за участь у відкритому конкурсі студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія» дипломом ІІІ ступеня нагороджена Кухтєй Марія за розвідку «Українська мелодрама на сучасному видавничому ринку».