Грінченківські стипендіати/2015-16 навчальний рік

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Стипендіати Обговорення

Університетський коледж

Mcaticon.png
Колбасюк Лоліта Євгенівна
Колбасюк фото.jpg

Університет для мене – це… «…надана мені можливість різностороннього розвитку як особистості, перспектива мого життя, стабільність. Це рушійна сила для моїх життєвих досягнень».


Інтереси та здобутки

 • Відмінниця
 • 2 грамоти ректора Університету
 • Грамота директора Університетського коледжу
 • Є головою Студентського наукового товариства Університетського коледжу, заступником голови Студентського наукового товариства Університету
 • Ініціатор проведення заходів, зокрема: квестів, круглих столів, диспутів, засідань СНТ «Лабіринт» Університетського коледжу
 • Учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції «Громадські ініціативи молоді – основа соціально-економічної перебудови України», в Київському університеті імені Бориса Грінченка
 • Учасник I Міжнародної наукової конференції молодих вчених та студентів «Молодь і наука ХХІ століття», яка проводилася ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»
 • Учасник Міжнародної науково-практичної конференції: "Актуальні проблеми судового права" (Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого, м. Харків)
 • Активно займається волонтерською діяльністю – допомагає незрячим людям, кожного місяця відвідує хоспіс.

Гуманітарний інститут

Mcaticon yell.png
Краснопольська Анна-Вероніка Олександрівна
Фото Краснопольська.JPG

Волонтер Київського університету імені Бориса Грінченка у благодійнійної платформи DO_BRO (2014 р.), відзначена подякою.

У минулому, член Студентського ради (2014-2015). Відзначена «Грамотою» за активну участь у роботі органів студентського врядування Університету (2015р.).

Викладач сертифікатної програми «English for leaders» студентам І курсу Київського Університету імені Бориса Грінченка.

Випускниця міжнародної сертифікаційної програми «Co-Serve International». Учасник тренінгів з лідерства Маршала Крістенсена (2014).

Активна учасниця демонстранційнийного проекту для учнів «English for leaders».

Активна учасниця вокальної студії «Натхнення» Київського університету імені Бориса Грінченка:

 • «Диплом» за 1 місце в ІІІ Всеукраїнському фестивалі – конкурсі інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва «Квітуча Країна - 2014»;
 • «Дипломом» за 2 місце в ІІ Міжнародному благодійному телевізійному дитячому фестивалі – конкурсі мистецтв «Euro Music Dance - 2015».

Педагогічний інститут

Mcaticon.png
Кот Тетяна Георгіївна
Кот Тетяна.jpg

Бере активну участь у науково-дослідницьких проектах Університету

Є учасником студентських наукових конкурсів, семінарів, круглих столів.

Нагороджена грамотами та відмічена подяками Студентського наукового товариства Університету.

Має три публікації у «Віснику психології і педагогіки».

Середній бал успішності 5,0.

Інститут суспільства

Mcaticon yell.png
Горбатовський Дмитро Володимирович
Горбатовський фото.jpg

Має високий рівень навчальних досягнень.

Середній бал успішності за останні два семестри складає – 4,9.

Має глибокі та міцні знання з усіх предметів.

Бере активну участь в науково-дослідній роботі.

Є заступником Голови Студентського наукового товариства по напрямку діяльності «Інформатика та Математика»


Свої навчальні та наукові досягнення підтвердив доповідями на загальноінститутських, університетських та всеукраїнських студентських конференціях, зокрема:

 • Конференція молодих вчених з міжнародною участю з фізики напівпровідників «Лашкарьовські читання – 2014» (2-4.03.2014 р.);
 • Всеукраїнській студентській науково - практичній конференції «IT Universe» (24-25.04.2014 р.);
 • Всеукраїнській науково – практичній конференції «Громадські ініціативи молоді – основа соціально – економічної перебудови України» (05.03.2015 р.) (ІІІ місце);
 • Всеукраїнській студентській науково - практичній конференції «Шевченківська весна» (25-28.03.2015 р.);
 • Студентській науково - практичній конференції «Студентський науковий форум - 2015» (28.04.2015 р.) (І місце);
 • ІІ Всеукраїнській конференції молодих науковців «Інформаційні технології - 2015» (28-29.05.2015 р.).

Протягом двох років виступає в якості консультанта з основ комп’ютерної грамотності для людей похилого віку в рамках Соціального проекту «З Києвом і для Києва»

Є учасником усіх просвітницьких, культурно-масових та соціальних проектів як інститутського, так і загальноуніверситетського рівня.

Бере активну участь в діяльності органів студентського самоврядування Інституту. Користується заслуженим авторитетом та повагою серед студентів та викладачів.

Інститут мистецтв

Mcaticon.png
Печерська Аліна Олегівна
Печерська.jpg

Навчається тільки на відмінно, виявляючи свої музичні та організаторські здібності.

Бере активну участь у громадській роботі Інституту, є членом Студентської ради Інституту мистецтв, член СНТ «Наукова школа».

Бере активну участь у концертно-конкурсній діяльності в Університеті та за його межами, неодноразово була ведучою культурно-мистецьких проектів в Університеті та Інституті.

Брала участь у наукових конференціях, організованих в Інституті, Університеті тощо. Учасниця VIII та IX міжвузівських студентських наукових конференцій у Дніпропетровській консерваторії імені М. Глінки (2014 р, 2015 р.).

Учасниця Всеукраїнської олімпіади з музичного мистецтва (м. Мелітополь, 2015 р.), де отримала грамоту «За найкращу художню інтерпретацію хорового твору».

Лауреат всеукраїнського конкурсу бандуристів імені М. Лисенка (2011 р), у складі хорового колективу Інституту мистецтв є лауреатом І премії ІІ-го Всеукраїнського хорового фестивалю імені Бориса Грінченка (2015 р.).

Є учасником мистецьких конкурсів та фестивалів (грамота за І місце у конкурсі диригентів серед студентів Інституту мистецтв (2013 р.), переможець у конкурсі з написання поезій, присвячених Б.Грінченкові (Інститут мистецтв, 2013 р.).

Нагороджена грамотою Київського університету імені Бориса Грінченка «За значні досягнення у соціально-гуманітарній роботі, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування» (2014 р.), грамотою Інституту мистецтв «За активну участь у науковій та творчій роботі Інституту мистецтв» (2015 р.).

Інститут людини

Mcaticon yell.png
Черкасова Анастасія Андріївна
Черкасова-1.jpg

Активна учасниця:

майстер-класів,

тижня студентської науки,

круглих столів до Дня народження Б.Д. Грінченка та В.О. Сухомлинського,

студентських науково-практичних конференцій різного рівня,

Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Розвиток студентської науки – найкраща інвестиція у майбутнє»,

студентського наукового товариства,

студентський наставник груп першого курсу,

студентської ради Інституту.

Анастасія регулярно долучається до волонтерської діяльності та благодійних акцій, які проходять в Університеті та поза його межами.