Акція - день без хутра

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича практика за спеціалізацією

Керівник практики : Бардак Богдана Миколаївна

Керівник від бази практики : Турчин Таїсія Миколаївна

Місце публікації : Національна суспільна телерадіокомпанія України В доданному файлі - відео. Матеріал пронумерований щоб було легше шукати. Усі відеоматеріали додаю з титрами прямого ефіру, що свідчать про його офіційну публікацію.

https://drive.google.com/drive/folders/1Q8_W8IYxRBowqONOCu3bAt-EGiEH2QTw?usp=sharing

Марш до Всесвітнього дня без хутра - у середмісті Києва. Акцію влаштували у день розпродажів, який ще називають "чорною п'ятницею", щоб закликати споживачів не робити необдуманих покупок і не купувати речей з хутра. Розповіли про це зоозахисники з громадських організацій "Відкриті Клітки Україна" та "Єдина планета". Стартував марш з вулиці Велика Васильківська, де за словами організаторів, розміщено найбільше хутряних магазинів столиці. Хто долучився до акції та як на це реагували у крамницях - Дар'я Коваль розкаже.

ВІДЕОСЮЖЕТ У ТЕКСТОВОМУ ФОРМАТІ ЛАЙФ хутро належить тваринам КОР ЗК З плакатами та чорно-червоними кульками починається ранок біля магазинів, які продають одяг, зокрема, з хУтра . У центрі Києва два десятки людей мітингують проти вбивства тварин заради одягу , каже організаторка Валерія Фарафонова. СИНХРОН Валерія Фарафонова, організаторка акції кульки, це як відкриття магазину, ми робимо акцію яка має викликати дисонанс у людей, бо це виглядає святково, це створює враження що є якась подія від магазину, але вслухаючись у сенсі слів, які говорить нас спікер, людина має задуматися чи варто воно того. одяг, просто звичайний одяг, аби твари вбивали і вони жили у жахливих умовах. КОР З/К Учасниця акції Алла Веременко вже не вперше виходить на подібні заходи, проте каже - вдома й сама має шубу, яку ще кілька років тому подарував батько, вона її не носить, але й не знає, куди подіти. СИНХРОН Алла Веременко учасниця акції я дуже шкодую, що колись я дозволила своєму татові зробити мені цей подарунок, тоді я вже дуже любила тварин з дитинства, але я не замислювалась що стоїть за цим хутром, я шкодую що тоді я не мала сміливості і не мала ще такого знаєте, ну скажімо я не була ще морально готова сприймати цю реальність. КОР З/К За годину учасники обійшли 3 магазини на вулиці Великій Васильківській. На той час вони були закриті. Пізніше в одній з крамниць кореспондентам Суспільного погодилися надати коментар. Стиліст Олександр Зілінський сказав - акцію не підтримує. СИНХРОН Олександр Зілінський, стиліст ПЕРЕКЛАД якщо чесно, мені байдуже на їхні пікети, які вони влаштовують перед магазином. ці люди які носили шкіряне взуття, шкіряні сумки, куртки, шуби, ну час змінився трохи і вони перейшли на еко-шкіру та еко-хУтро, ну сенс приходити під магазин та влаштовувати пікети? КОР З/К І організатори акції і працівник магазину вважають - єдиний варіант як можна вирішити питання щодо заборони хутрянОго одягу - законодавчий. Такий законопроєкт у Верховну раду подалИ. Проте депутати в сесійному залі його не обговорювали, документ вже декілька разів поспіль передають на доопрацювання у профільний комітет. В законопроєкті автори пропонують, зокрема, заборонити в Україні підприємницьку діяльність з розведення, вирощування та утримання хутровИх тварин для виробництва, а також передбачено зміни у кримінальному кодексі - позбавлення волі від двох до п'яти років. Дар.я Коваль, Олександр Тимінський, ннс.

Оцінка викладача