Акція "Марш миру"

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Aktsia myru.jpg
Aktsia myru1.jpg


27 вересня 2014 року у Києві по вулиці Хрещатик пройшов Марш миру людей з інвалідністю з закликом до миру і єдності. Студенти Інституту людини 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» та 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» разом із викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи – кандидатом педагогічних наук Спіріною Т. П. та кандидатом педагогічних наук Снітко М. А. долучилися та підтримати цю ініціативу. Вони взяли участь у Марші миру у ролі волонтерів.

В акції взяли участь понад 2 тисяч 700 людей з інвалідністю з багатьох областей України. Організували акцію представники Національної асамблеї інвалідів України та Національного паралімпійського і дефлімпійського комітетів України.

Організатори Маршу мають намір звернути увагу ООН на агресію РФ по відношенню до України, на порушення державою-агресором права на життя і мир громадян України. Ця акція спрямована ще й на підтримку бійців АТО, які повернулися з війни без рук і ніг. Учасники акції пройшли Хрещатиком, скандуючи «Україні – мир» та «Ні – війні».