Formula Flowcode Buggy

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Версія від 21:32, 6 листопада 2017; A.tiutiunnyk (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Головна Словник Dictionary Словарь Создание эффективных электронных курсов Електронні курси з вбудованих систем Лабораторія з вбудованих систем 3D друк - від теорії до практики Навчальний посібник

В рамках реалізації міжнародного міжнародного проекту Tempus «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням іноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії» (DesIRE), 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR, учасником якого є Київський університет імені Бориса Грінченка, отримано обладнання для Лабораторії з вбудованих систем, а саме комплекти Formula Flowcode Buggy.

Formula Flowcode створено як платформу для мотивації навчання роботохніці. Ця розробка призначена для задоволення основних потреб технологічної освіти, допомагає розвивати логічне та алгоритмічне мислення.

Завдяки комплектам Formula Flowcode студенти можуть легко освоїти перші навички програмування, які зводяться до складання потрібного алгоритму. Програмне забезпечення Flowcode – це середовище розробки, що дозволяє складати програму у вигляді звичайної блок-схеми. Студенти можуть розробити програму, змоделювавши її функціональність на екрані, а потім натиснути на кнопку, щоб завантажити програму у машинку за допомогою USB. Також, в комплект входять лабіринти для створення більш цікавіших та функціональних програм.