Відмінності між версіями «Яренко Юлія Олександрівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(виконано 1 завдання)
(Виконано завдання 1, 2)
Рядок 53: Рядок 53:
 
<br />Навчальний заклад забезпечений вчителем інформатики. Кількість вчителів інформатики за штатним розписом - 1.  
 
<br />Навчальний заклад забезпечений вчителем інформатики. Кількість вчителів інформатики за штатним розписом - 1.  
 
Вчитель інформатики підтримує ІТ інфраструктуру школи і забезпечує використання ІКТ в навчально-виховному процесі. Взагалі діти починають вивчати інформатику з 1 класу. У наявності підручники та робочі зошити за новою програмою.. Як початкова, так і с середня школи забезпеченні підручниками "Інформатика".
 
Вчитель інформатики підтримує ІТ інфраструктуру школи і забезпечує використання ІКТ в навчально-виховному процесі. Взагалі діти починають вивчати інформатику з 1 класу. У наявності підручники та робочі зошити за новою програмою.. Як початкова, так і с середня школи забезпеченні підручниками "Інформатика".
 +
 +
=Завдання 2=
 +
Гугл-календар для співробітників, керівників:
 +
<br />[[https://calendar.google.com/calendar/r/month/2017/11/15/ Календар]]

Версія за 00:10, 22 листопада 2017

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Яренко Юлії Олександрівни групи ПОм-1-16-2.2з другого освітнього (магістерського) рівня заочної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту з 06.11.2017р. до 26.11.2017р.

База для проведення практики: Володарське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (Київська обл., с. Володарка, вул. Першотравнева, 57)

Володарка.jpeg

Завдання 1


Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.


-На вашу думку школа достатньо розвинена з ІКТ?

-Наша школа знаходиться у сільській місцевості. Ми намагаємося іти «в ногу» з часом. Але не завжди виходить і з-за низького рівня обізнаності вчителів у роботі з комп’ютером і інтернет середовищем . Також низький рівень фінансування школи. Ми своїми зусиллями оснащали комп’ютерний клас. У 2013р. був створений сайт, на якому ми висвітлюємо найважливішу інформацію.
-Як ви вважаєте використання ІКТ підвищують якість навчання?

-Використання комп‘ютерних програм, електронних засобів навчального призначення значно підвищують якість навчання, але при використанні ІКТ в навчально-виховному процесі в нашій школі виникають такі проблеми:

  • недостатнє матеріально-технічне та науково-методичне забезпечення навчальних закладів;
  • недостатньо розроблені методики використання сучасних інформаційних технологій навчання у навчальному процесі під час вивчення усіх навчальних предметів;
  • недостатня підготовка педагогічних кадрів до використання в навчальному процесі засобів сучасних інформаційно-комунікаційних технологій;
  • відсутність у вчителів мотивації щодо використання сучасних інформаційних технологій навчання.


Впровадження інформаційних технологій у навчально-пізнавальну діяльність учнів – це один із шляхів. Комп‘ютери мають перейти із класу інформатики у навчальні класи.
-Як розвиток сучасних інформаційних технологій впливає на рівень освітнього процесу школи?

-Звісно, існує певна проблема оновлення ІКТ засобів навчання, але ми вирішуємо це питання. Діти дуже швидко опановують сучасні технології ком п’ютеризованого навчання – за ними майбутнє. Інша річ – методика викладання з використанням ІКТ. Це питання потребує особливої уваги.
Щодо підготовки вчителів, можна сказати, що наші педагоги оволоділи різними формами навчання з опанування інформаційно-комп’ютерних технологій і мультимедійних систем і сьогодні активно їх використовують у педагогічній практиці.


Володарське НВО «ЗОШ I-II ст. – ДНЗ» має два ступені освіти:

  • Дошкільна група
  • 1-4 класи - початкова школа
  • 5-9 класи - середня школа

Педагогічний колектив якнайкраще та найдоступніше старається застосовувати ІКТ на уроках, концертах, нарадах, батьківських зборах.
В школі функціонують такі гуртки і секції для навчання і виховання: З 2003 року при школі почав функціонувати районний початковий мистецький навчальний заклад, що дав можливості розкивати свої здібності та таланти підростаючому поколінню. Відкрито відділи (гуртки): народних інструментів, вокалу, хореографії, естрадно-інструментальний, духових інструментів.
Секції: баскетбол, волейбол.

ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.


На сьогоднішній день в навчальному закладі працює 14 педагогів: з них мають три – вищу категорію, п’ять – І категорію, двоє - ІІ категорію, четверо – категорію «спеціаліст»
[Анкета для вчителів Володарського НВО]
[Результати анкетування]


Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення).


Апаратне забезпечення:
1.Інтерактивна дошка (1);
2.Комп’ютери;
3.Принтери, сканери
Оснащення комп’ютерами Для управління: директор (1), завуч школи (1), Для навчання: 1 комп’ютерний клас , початкова школа (1 шт.)

Програмне забезпечення:
1.Microsoft office
2.Windows
3. Антивірусна програма Kaspersky.
4.Текстові редактори
5.Графічні редактори
6.Браузери

Інформаційно-освітнє середовище школи
Представлено сайтом школи, який реалізує освітню політику школи [Сайт школи]
Навчальний заклад забезпечений вчителем інформатики. Кількість вчителів інформатики за штатним розписом - 1. Вчитель інформатики підтримує ІТ інфраструктуру школи і забезпечує використання ІКТ в навчально-виховному процесі. Взагалі діти починають вивчати інформатику з 1 класу. У наявності підручники та робочі зошити за новою програмою.. Як початкова, так і с середня школи забезпеченні підручниками "Інформатика".

Завдання 2

Гугл-календар для співробітників, керівників:
[Календар]