Відмінності між версіями «Черкасова Анастасія Андріївна/Портфоліо аспіранта»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Академічна мобільність)
(Академічна мобільність)
Рядок 59: Рядок 59:
 
=== Міжнародне стажування===
 
=== Міжнародне стажування===
 
=== Академічна мобільність===
 
=== Академічна мобільність===
July 2021 “PROM - International Scholarship Exchange for PhD Students and Academic Staff", The John Paul II Catholic University of Lublin, Lublin (Poland)
 
  
 
===Громадська активність===
 
===Громадська активність===

Версія за 20:21, 7 жовтня 2021

Фото


Персональні дані

Прізвище, ім’я, по батькові

Черкасова Анастасія Андріївна

Рік вступу

2020

Спеціальність

053 Психологія

Тема наукового дослідження

"Психологічні чинники формування резильєнтності в осіб юнацького віку"

Науковий керівник (ПІП, науковий ступінь, вчене звання)

Грубі Тамара Валеріївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

Наукова-дослідницька діяльність

Статті у наукових виданнях

Статті у фахових наукових виданнях, що затвердженні МОН

1. Циганчук Т. В., Черкасова А.А. Феномен патріотизму в уявленнях українців. Науковий вісник Миколаївського державного університету імені В.О. Сухомлинського (20). с. 80-85. ISSN 2078-2128 https://www.researchgate.net/publication/340526105_FENOMEN_PATRIOTIZMU_V_UAVLENNAH_UKRAINCIV

Статті у закордонних виданнях

Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus, WOS

Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних ( окрім Scopus, WOS)

Неформальна освіта

1. 08.10.2020 - 26.11.2020 - Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за Дослідницьким модулем (30 годин/1 кредит ЄКТС)

Участь у заходах (конференції, тренінги, круглі столи, форуми, майстер-класи, у т.ч. закордонних тощо)

1. Проведення майстер-класу на тему: "Принцип community в освіті. Що мені може дати ЗВО?" (30.10.2020). Дні кафедри практичної психології online Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

2. ІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики» (19.11.2020). Участь у круглому столі "Особистісне та свідомісне становлення людини в умовах суспільних трансформацій". Київський університет імені Бориса Грінченка.

3. Черкасова А.А. Резильєнтність як одна з головних навичок людини ХХІ століття. Матеріали ІІ Всеукраїнського науково-практичного форуму "Соціально-психологічні аспекти розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в умовах інноваційних змін" (7-12.12.2020), Суми. С.197-199

4. Онлайн-вебінар Валентини Паробій на тему "Побудова резилієнтності за 4 кроковою моделлю Падескі" (13.01.2021), УАКПТ.

5. Онлайн-вебінар Олени Костенко на тему "Навіщо нам фінансова мрія і як її перетворити у ціль?" (27.01.2021), Київський університет імені Бориса Грінченка.

6. Онлайн-тренінг програми "АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ" (11.02 - 13.02.2021). Організатори: British Council Україна, Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації.

7. Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» (19-20.03.2021). Участь у конференції та модерація роботи конкурсу наукових проєктів за напрямами:«Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики», «Наука та культура: збереження та популяризація історико-культурної спадщини», «Наука та ІТ: інформаційна грамотність в умовах становлення мережевого суспільства», Київський університет імені Бориса Грінченка.

8. Черкасова А.А. Резильєнтність як предмет дослідження у сучасних закордонних працях про особистість. Матеріали ХІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Молодь у психології: етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія" (22-23.04.2021), Суми.

Участь у державних науково-дослідних проектах

Рамкові міжнародні науково-дослідні проекти

Грантові заявки

1. Подано проєкт "Заплануй себе" на конкурс проєктів соціальної дії у рамках Ideathon від Британської Ради (01.03.21)(у співавторстві з Котелевець Анастасією,аспіранткою І-го року навчання спеціальності 231 “Соціальна робота”, Кулик Дар’єю, аспіранткою І-го року навчання спеціальності 053 “Психологія”, викладачем кафедри практичної психології Інституту людини та Файдюк Оленою - аспіранткою ІІ-го року навчання спеціальності 231 "Соціальна робота", завідувачем кабінетом соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини )

2. Подано проєкт "Віднови себе" на конкурс проєктів Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» (19 - 20 березня 2021 року) (у співавторстві з Котелевець Анастасією, аспіранткою І-го року навчання спеціальності 231 “Соціальна робота”)

3. Подано проєкт "Selfcare" на конкурс проєктів соціальної дії (ПСД) для учасників локальних тренінгів і таборів “Активні Громадяни” від Британської Ради (15.02.21)

Міжнародне стажування

Академічна мобільність

Громадська активність

Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту людини (2020-по теперішній час)