Фіналісти

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Положення Конкурсні вимоги Критерії оцінювання Оголошення оргкомітету Реєстрація учасників Учасники фестивалю Проспект Фіналісти Лауреати-2022

 

 

Зміст

Фіналісти – учасники ІІ етапу
Відкритого патріотичного фестивалю – конкурсу
«Народ-герой героїв появляє»

 

Декоративно-прикладне мистецтво та художні ремесла

Аматори:
1. Божко Наталія Миколаївна
2. Бондурівська Варвара Андріївна
3. Бурко Діана Романівна
4. Вархоєва Вікторія Олександрівна
5. Василенко Анна Андріївна
6. Войналовіч Ксенія Сергіївна
7. Довженко Марина Василівна
8. Загнітко Альона Михайлівна
9. Калюжна Вікторія Григорівна
10. Козолій Каріна Сергіївна
11. Костюченко Анастасія Володимирівна
12. Косьміна Мальвіна Максимівна
13. Коченко Таміла Станіславівна
14. Кравченко Олена Іванівна
15. Кривошея Юлія Сергіївна
16. Кулик Анастасія Михайлівна
17. Лазарів Євгенія Миколаївна
18. Медведєва Анастасія Ігорівна
19. Мельниченко Анастасія Андріївна
20. Мельниченко Дмитро Андрійович
21. Михайлюк Ольга Михайлівна
22. Подбуртна Софія Андріївна
23. Рівна Еріка Русланівна
24. Руденко Анна Михайлівна
25. Сауліна Дар'я Сергіївна
26. Смердова Тетяна Дмитрівна
27. Сологуб Олександра Юріївна
28. Сухонос Вікторія Сергіївна
29. Теслюк Софія Андріївна
30. Трішневська Дар’я Геннадіївна
31. Трішневська Аліна Геннадіївна
32. Федорук Катерина Вікторівна
33. Фещенко Андрій Олександрович
34. Філоненко Дар'я Вікторівна
35. Хомедюк Христина Петрівна
36. Цимбал Дар'я Романівна
37. Чавдарь Анастасія Олегівна
38. Черевко Вікторія Вікторівна
39. Чорна Катерина Валеріївна
40. Яворська Влада Юріївна
41. Яковенко Анастасія Ігорівна

Професіонали:
1. Борута Лариса Ігорівна
2. Бржевська Зореслава Михайлівна
3. Давиденко Дарина Олександрівна
4. Конофольська Вероніка Володимирівна
5. Мірошник Валентина Миколаївна
6. Радченко Єлизавета Сергіївна

 

Інструментальне виконавство

- українські народні інструменти

Аматори:
1. Ансамбль ложкарів
2. Гордієнко Валерія Юріївна
3. Літвін Катерина Юріївна
4. Радкевич Олександра Олександрівна
5. Скок Марія Миколаївна
6. Трофимчук Наталія Михайлівна

Професіонали:
1. Громосяк Віталій Ігорович
2. Подленко Валентин Станіславович
3. Соловйова Єлизавета Сергіївна
4. Христенко Богдан Сергійович
5. Шаповал Анна Петрівна

- фортепіано

Аматори:
1. Бортнік Дар'я
2. Диба Володимир Сергійович
3. Нікітюк Таїсія Ростиславівна
4. Пивовар Софія Олександрівна

Професіонали:
1. Безпала Софія Ігорівна
2. Вовк Назар Юрійович
3. Доброгівська Юлія Русланівна
4. Ковтюх Надія Олексіївна
5. Малишев Олексій Павлович
6. Нуржанова Айсулу
7. Плиска Катерина Олександрівна, Балог Дарія Василівна
8. Слюсаренко Ганна Юріївна

- оркестрові струнні, народні, духові та ударні інструменти

Аматори:
1. Боднар Валерія Вадимівна
2. Глек Анатолій Миколайович
3. Гром Надія Олександрівна
4. Зімниця Анатолій Іванович
5. Зразковий оркестр народних інструментів "Надія"
6. Макаренко Юлія Андріївна
7. Народний джаз-ансамбль «Roksi band»
8. Негодюк Анна Василівна
9. Оркестр ударних інструментів Київського коледжу з підвищеною військовою та фізичною підготовкою
10. Пенюк Петро, Пенюк Павло
11. Хайрулаєв Владислав, Ковтун Роман
12. Чухно Андрій Юрійович

Професіонали:
1. Ансамбль баяністів-акордеоністів "Карамель"
2. Ансамбль оркестру НУОУ "Зіроньки"
3. Білий Ілля Володимирович
4. Вакарчук Діана Юріївна
5. Герасименко Лана Олександрівна
6. Грабовський Артем Володимирович
7. Дует гітаристів
8. Журавльов Андрій Олександрович
9. Зорова Майя Романівна
10. Коваленко Андрій, Гурай Микита
11. Колектив "Мелодія"
12. Малишев Олексій Павлович, Мусіна Софія Олександрівна
13. Мусіна Софія Олександрівна, Слободянюк Ірина Романівна
14. Оркестр українських народних інструментів
15. Сакс-квартет: Д. Ніщук, О. Шибаєв, Н. Власов, В. Дорошенко
16. Семчук Ліана Романівна, Балюра Катерина Олександрівна
17. Янчук Ілля Олександрович

 

Хорове мистецтво

1. Академічний хор Лебединського фахового коледжу
2. Дитячий хор "Пектораль"
3. Зразковий художній хоровий колектив "Novellus"
4. Студентський академічний хор "Юність"
5. Студентський зразковий хор «Обрій»
6. Студентський хор Рівненської Духовної Семінарії (ПЦУ)
7. Студентський хоровий колектив Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії
8. Український народний хор "Основа" Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
9. Український народний хор Будинку культури Золочівської селищної ради
10. Хор "Краплини мрій"
11. Хор молодших класів «Подільські дзвіночки»
12. Хор старших класів «Пролісок»
13. Хор студентів "Музи Гіппократа "
14. Хоровий колектив "Діамантові роси"

- хорове диригування

1. Герман Юлія Миколаївна
2. Лозіцька Анастасія Василівна
3. Луцик Роман Михайлович
4. Піддубна Зоряна Миколаївна
5. Пустовіт Даріна Петрівна
6. Салюкова Карина Русланівна</p>

 

Образотворче мистецтво

- графіка

Аматори:
1. Дерев`янко Надія Тарасівна
2. Квітка Анастасiя Михайлiвна
3. Кисельова Вікторія Романівна
4. Косенко Ілона Вадимівна
5. Печенюк Аліна Романівна
6. Федик Леся Юріївна
7. Філоненко Дар'я Вікторівна
8. Шапарєва Вікторія Костянтинівна

Професіонали:
1.Бондур Вероніка Ігорівна
2. Гаврик Ірина Віталіївна
3. Гураль Лідія Миколаївна
4. Деркач Діана Романівна
5. Конофольська Вероніка Володимирівна
6. Міненко Ірина Олегівна
7. Сапунжийська Анастасія Миколаївна
8. Урман Марія Олександрівна
9. Шамян Артем Олександрович
10. Шеремет Аліна Олексіївна

- живопис

Аматори:
1. Андрущенко Валерія Віталіївна
2. Бєлова Вікторія Вікторівна
3. Бойко Владислава Володимирівна
4. Бондар Катерина Ігорівна
5. Ботезат Жанна-Антуанетта Володимирівна
6. Братунець Фаїна Володимирівна
7. Єнчева Софія Олександрівна
8. Зеленко Юлія Олександрівна
9. Зубкова Міла Юріївна
10. Ксендзик Вікторія Володимирівна
11. Кучинська Сніжана Степанівна
12. Мельніченко Тетяна Анатоліївна
13. Мізін Віталій Денисович
14. Овсюк Артур Олегович
15. Сахарова Дар'я Олександрiвна
16. Слободюк Анастасія Олегівна
17. Тридуб Даніела Богданівна
18. Трохимчук Оксана Миколаївна

Професіонали:
1. Габро Софія Володимирівна
2. Дєточка Ольга Михайлівна
3. Кірієнко Анна Сергіївна
4. Курилко Ілля
5. Мостовщикова Дар'я Олегівна
6. Прядко Софія Ярославівна
7. Тарасенко Таїсія Андріївна

 

Журналістика

Аматори:
1. Балабан Анастасія Олександрівна
2. Білик Катерина Андріївна
3. Вишнякова Катерина Костянтинівна
4. Зінченко Дар'я Олександрівна
5. Калита Аліна Максимівна
6. Карпенко Михайло Олексійович
7. Лютова Ліна Володимирівна
8. Селіханович Вадим Сергійович
9. Сіренок Дар'я Олександрівна
10. Скирта Дар'я Вадимівна
11. Схаб Каріна Русланівна
12. Фандира Богдан Михайлович
13. Федик Тамара Олександрівна
14. Юрчук Кирил Юрійович

Професіонали:
1. ARTdefence (Балабанова Катерина Євгенівна, Кобилинська Дарія Геннадіївна, Зозуля Валерія Вікторівна, Пілюгін Ілля Олександрович, Бондаренко Анастасія Вікторівна)
2. Креативна команда "Гомін"
3. Навчально-виробнича майстерня тележурналістики "А-студія
4. СКРИНЯ (Авраменко Катерина Олександрівна, Гашенко Юлія Андріївна, Кирієнко Поліна Романівна)

 

Театральне мистецтво

1. Зразковий дитячий театр "Експромт"
2. Королик Вікторія Іванівна
3. Котова Марія Петрівна
4. Мисишин Андріана Андріївна
5. Народний театр "Сучасник"
6. Театр "Борисфен"
7. Театр "Тутті"
8. Театр «Корделія»
9. Учні Чортківської ЗОШ I-III ступенів №7

 

Літературна творчість

- поезія

Аматори:
1. Багатко Анастасія
2. Берездецька Христина
3. Будчик Віталій
4. Вербіян Володимир
5. Гузель Олександр
6. Гук Ірина
7. Дзюба Ксенія
8. Диба Ігор
9. Діденко Вероніка
10. Дядченко Ольга
11. Кабакова Олександра
12. Кличков Дмитро
13. Кобзаренко Юрій
14. Красатюк Дарія
15. Куцах Вікторія
16. Лебеда Дарія
17. Лучко Поліна
18. Мартиненко Марія
19. Михалева Інна
20. Окренець Руслана
21. Печенюк Аліна
22. Попик Катерина
23. Склярик Дарія
24. Стасюк Ірина
25. Удовиченко Дарина
26. Шабранська Вікторія

Професіонали:
1. Ватага Олександр
2. Кожанова Карина
3. Патола Володимир
4. Сергієнко Артем
5. Сидоренко Ольга

- художня проза

Аматори:
1. Агапій Марина Володимирівна
2. Бабич Анастасія Богданівна
3. Бондарук Світлана Михайлівна
4. Вайскоп Єгор Сергійович
5. Гришина Юлія Олегівна
6. Гузель Олександр Андрійович
7. Дирда Анастасія Артемівна
8. Заладовська Софія Юріївна
9. Картушина Вероніка Ярославівна
10. Лівшиць Поліна Ігорівна
11. Мар'яш Аріна Романівна
12. Носова Катерина Ігорівна
13. Олійник Олександра Владиславівна
14. Олійник Олександра Сергіївна
15. Потужна Анастасія Юріївна
16. Романченко Анастасія Максимівна
17. Сєрба Катерина Сергіївна
18. Слюсар Марія Віталіївна
19. Федоренко Катерина Сергіївна
20. Черненко Дар'яОлександрівна
21. Чертіхіна Софія Олегівна

Професіонали:
1. Кирієнко Людмила Григорівна
2. Куцай Тамара Іллівна
3. Тарасенко Олексій Олександрович

 

Хореографічне мистецтво

- народно – сценічний танець

Аматори:
1. Ансамбль народного танцю "Подоляни" ВФКМ ім. М. Д. Леонтовича
2. Зразковий танцювальний колектив "Шарм"
3. Зразковий хореографічний колектив "Престиж"
4. Народний аматорський ансамбль танцю "Міленіум"
5. Народний ансамбль народного танцю "Весна"
6. Студія танцю "Go Up"
7. Театр танцю "Феєрія"
8. Шугайло Світлана Ігорівна

Професіонали:
1. Зразковий хореографічний ансамбль "Веселад"
2. Зразковий художній хореографічний ансамбль "Пірует"
3. Танцювальний ансамбль "Пролісок"

- бальний танець

Аматори:
1. Бережна Ярина
2. Зразковий ансамбль сучасного бального танцю "SWAY"
3. Лесніченко Дар’я Олександрівна
4. Танцювальний спортивний клуб
5. Харук Юлія Віталіївна
6. Хореографічний ансамбль "Магія"

Професіонали:
1. Коваленко Дарія Юріївна, Ніколаєнко Дмитро Андрійович
2. Народний ансамбль спортивно-бального танцю "Сузір'я"
3. Хореографічний ансамбль "Магія"
4. Хореографічний колектив студентського клубу ОНТУ

- класичний танець

1. Дім Танцю "Крила"
2. Молодша група ансамблю "Прем'єр"

- сучасний танець

Аматори:
1. Козачишин Анастасія Віталіївна
2. Кравцова Юлія Анатоліївна
3. Пономаренко Валентина Юріївна
4. Сергеєва Дарина Володимирівна
5. Сєрік Катерина Володимирівна
6. Театр танцю "Феєрія"
7. Школа танців "Київ Арт Тайм"

Професіонали:
1. Ансамбль сучасного танцю "Данко"
2. Гусєва Софія Василівна
3. Ковальчук Анна Олександрівна
4. Мосіна Валерія Дмитрівна
5. Рута Влада Русланівна
6. Танцювальна студії СумДУ "Suzirya & Paradise"
7. Театр танцю "Грін", КУ ім. Б. Грінченка

 

Вокальне мистецтво

- академічний вокал

Аматори:
1. Вокальний квартет "Імпреза"
2. Котенкова Арсенія
3. Половникова Василина

Професіонали:
1. Безотечество Вікторія
2. Блажітє Аурелія
3. Бондар Валерія
4. Королецька Аріна
5. Липовська Віта
6. Лісайчук Ольга
7. Морозов Володимир
8. Сладких Дарина
9. Сушко Олеся

- патріотична українська пісня; авторська пісня

Аматори:
1. Ансамбль "Білівчани"
2. Ансамбль "Юність"
3. Балабуха Анна
4. Вокальна студія "Voices"
5. Гурт "Драбадан"
6. Кардаш Карина
7. Карпенко Вікторія
8. Кириченко Гарік та Марічка
9. Коваленко Валерія
10. Компанієць Альона
11. Кравець Олександр
12. Кротов Євгеній
13. Макарова Альона, Голубенко Софія
14. Мачошак Яна
15. Мельниченко Богдана
16. Нагорна Діана
17. Носовська Альона
18. Ригайло Роман
19. Романенко Світлана
20. Синжеряк Георгій
21. Собець Уляна
22. Штувбейна Валерія

Професіонали:
1. Валуйська Аліна
2. Падалко Вікторія
3. Пособілов Михайло
4. Ренк Богдана
5. Сушко Олена
6. Тимошенко Вікторія

- народний спів, фольклорні колективи

Аматори:
1. Бабич Ліна
2. Вокальний ансамбль дівчат "Квіти України"
3. Компанієць Альона
4. Народний аматорський ансамбль пісні і танцю "Козаки-Запорожці"
5. Народний аматорський ансамбль української пісні - "Водограй"
6. Народний вокальний ансамбль "Гармонія"
7. Народний вокальний ансамбль народної пісні "Чарівна пісня" Будинку культури Дергачівської міської ради Харківської області
8. Попова Софія
9. Савченко Валерія
10. Хоменко Ксенія
11. Христенко Богдан
12. Чоловічий квартет Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
13. Яценко Владислава

Професіонали:
1. Аль-Хадіді Софія Хуссейн
2. Грушко Ельвіра
3. Павлюкова Алла
4. Сладких Дарина
5. Терещенко Діана
6. Тріо Med.Ok
7. Фольклорний гурт "Мокоша"-Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Леонтовича

- естрадний вокал

Аматори:
1. Андрєєва Дар'я
2. Ансамбль "Червоні маки"
3. Барибіна Аліна
4. Величко Дар'я
5. Вокальна студія "СумДу"
6. Вокальний гурт "VIL`NA"
7. Вокальний дует "Лілея"
8. Вокальний колектив "Smile"
9. Волошина Поліна
10. Ворона Марія
11. Гавриш Софія
12. Гажій Дар'я
13. Гаркуша Анастасія
14. Горай Олександра
15. Демчук Вікторія
16. Дует "Крила"
17. Дует MIX
18. Дует Анастасія Коннова та Ганна Дончик
19. Загорулько Дар'я
20. Зелений Данило
21. Зіньков Дмитро
22. Зразковий фольклорний квартет "Жайворонок"
23. Зразковий художній колектив "Студія дитячої естрадної пісні "Лілея"
24. Іващенко Михайло, Ковальчук Дмитро, Пилипець Андріан
25. Кіт Юстина
26. Країло Леся
27. Краснощок Марія
28. Лозіцька Анастасія
29. Мазурова Євгенія
30. Михайлов Володимир
31. Народний аматорський колектив "Дівочі співаночки"
32. Народний вокальний ансамбль "Гармонія"
33. Народний студентський театр естрадної пісні "СТЕП"
34. Науменко Анна
35. Науменко Катерина
36. Никитюк Анна
37. Олійник Борис
38. "Оріяни"
39. Осіпчук Назарій
40. Павленко Олена
41. Панасенко Поліна
42. Передерій Аліна
43. Пилипенко Регіна
44. Ревенко Яна
45. Реган Діана
46. Редько Ольга
47. Рихлецька Тетяна
48. Рубашевська Софія
49. Савченко Дарина
50. Сивець Дмитро та Теплюк Артемій
51. Скоропад Оксана
52. Скороходова Єлизавета
53. Сорокін Іван
54. Спірідонова Анна
55. Степасюк Анна
56. Тріо "IFK"
57. Український Народний хор будинку культури Золочівської селищної ради
58. Флячик Максим
59. Швидь Яна
60. Шимчина Алевтина
61. Шпурік Анна
62. Юрим Софія, Данилець Аліна
63. Юхно Катерина
64. Якубовська Вікторія
65. Ярмиш Софія
66. Ярошенко Юлія
67. Яценко Владислава та Радько Віталіна

Професіонали:
1. Адам'ян Андрій та діти церкви Христа Спасителя
2. Альошина Тетяна
3. Атаманюк Лоліта
4. Бабанська Анна
5. Биба Тетяна
6. Гавриленко Даяна
7. Гринчевська Карина
8. Грязнова Катерина
9. Гузь Анастасія
10. Дует "Аніма"
11. Жук Олена
12. Калініна Наталія
13. Китенко Юлія
14. Коваленко Мирослава
15. Ковальова Катерина
16. Колектив "JAZZ DUO BY RITA HORY&BOGDAN DELEN
17. Коноз Софія
18. Кривицька Віталія
19. Лимаренко Валерій
20. Ляч Ганна
21. Падалко Вікторія
22. Салюкова Карина
23. Турко Людмила
24. Усенко Олена
25. Харенко Яна
26. Ціуліна Ярослава

- вокальні кліпи

Аматори:
1. Бекрешов Олексій
2. Вокальна студія "Voices"
3. Волох Богдан
4. Готвянська Каріна, Гусакова Діана, Соколовська Дар'я
5. Гурт "Liberty"
6. Колєсніков Іван, Готвянська Каріна, Гусакова Діана, Соколовська Дар'я
7. Мірошниченко Юлія
8. Молодіжний фольклорний колектив "Цвіт калини"
9. Народний художній колектив "Барви"
10. Петренко Вероніка
11. Савва Дубатовк ( Капелан)
12. Синжеряк Георгій
13. Сімейний дует: Ратушна Анастасія, Ратушна Карина
14. Щербата Анна, Маценко Софія

Професіонали:
1. Балабанов Олександр
2. Гурт "Alive-Спів-Projects"
3. Гурт "K.A.V.A
4. Дідківська Анжеліка
5. Дует "LYACH I PETROVA
6. Естрадний вокальний ансамбль "THE VOICES"
7. Іващенко Михайло
8. Кириленко Яна
9. Попова Софія
10. Студентський академічний хор "Юність"
11. Студентський вокальний ансамбль "Світанок" КЗ СОР "Лебединський педагогічного фахового коледжу ім. А. С. Макаренка
12. Туровець Андрій
13. Чуприна Вікторія

 

Дизайн

Аматори:
1. Боровік Максим Сергійович
2. Данильченко Дарина Радиславівна
3. Дикало Вячеслав Ігорович
4. Дондик Леся Василівна
5. Ейгельсон Максим Олексійович
6. Коваль Вікторія Валодимирівна
7. Кухарєва Катерина Євгенівна
8. Леус Наталія Вікторівна
9. Медведєва Анастасія Олександрівна
10. Патенко Ольга Миколаївна
11. Симеренко Аліна Володимирівна
12. Солодун Софія Олександрівна
13. Степанова Поліна Олександрівна
14. Яценко Марина Віталіївна

Професіонали:
1. Бобров Єгор
2. Болдирева Ольга Андріївна
3. Євсюкова Єлизавета Юріївна
4. Куделя Ірина Іванівна
5. Щетиніна Аліна Русланівна

 

Фотомистецтво

Аматори:
1. Дорош Анастасія Олександрівна
2. Дяченко Вікторія Олександрівна
3. Заіка Вікторія Віталіївна
4. Захаревич Юлія Ігорівна
5. Ісламова Анна Рінатівна
6. Кіпрач Максим Олексійович
7. Кондратюк Валентина Євгенівна
8. Лисенко Вікторія Віталіївна
9. Морозова Марина Олегівна
10. Павленко Аліна Володимирівна
11. Перлина Донеччини
12. Собчук Анна Володимирівна
13. Ступніцька Марта Іванівна
14. Шабранська Вікторія Олександрівна
15. Шишова Волошина Оксана Ігорівна

Професіонали:
1. Луценко Георгій Сергійович
2. Подкіч Владислав Олегович
3. Шиян Тетяна

 

Медіамистецтво

Аматори:
1. Alive-спів-projects
2. Богдан Волох
3. Боровик Любов Олександрівна
4. Вероніка Петренко
5. Гаган Назар Ігорович
6. Городецька Дарія Валеріївна
7. Демянова Катерина Ігорівна
8. Кравченко Тимур Олегович
9. Іван Колєсніков, Каріна Готвянська, Діана Гусакова, Дар’я Соколовська
10. Колектив студентського клубу ОНТУ "ChampioN"
11. Куришко Софія Максимівна
12. Навчально-виробнича майстерня тележурналістики "АстудіЯ"
13. Ніколайчук Анастасія Миколаївна
14. Орябінська Карина Ваграмівна
15. Рада студентського самоврядування ДТЕУ
16. Синжеряк Георгій Олександрович
17. Сімейний дует: Ратушна Анастасія Віталіївна, Ратушна Карина Олександрівна
18. Стадніченко Анастасія Олександрівна
19. Студенти ІЖ КУБГ
20. Театральний гурток "Задзеркалля"

Професіонали:
1. Гурт "K.A.V.A" (Анастасія Гузь, Вікторія Дочич, Карина Хачатурова)
2. Естрадний вокальний ансамбль "THE VOICES"
3. Подкіч Владислав Олегович

Художнє слово

1. Бубнович Віталій Васильович
2. Буцький Костянтин Ігорович
3. Вишнякова Юлія Сергіївна
4. Воровік Лідія Вікторівна
5. Гойко Маргарита
6. Гончар Марія Олександрівна
7. Гузель Олександр Андрійович
8. Гузель Олександр Андрійович
9. Дем'янчук Назарій
10. Ємліна Вікторія Сергіївна
11. Зуб Тетяна Ігорівна
12. Кирницький Дмитро Віталійович
13. Костюшко Ксенія Олександрівна
14. Куцах Вікторія Михайлівна
15. Онищук Роман
16. Сарібекян Юлія
17. Сілін Дмитро Євгенович
18. Смердова Тетяна Дмитрівна
19. Сухорученко Дар'я Андріївна
20. Театр "Реверанс"
21. Театр "Сучасник"
22. Фомін Антон
23. Черевко Вікторія Вікторівна
24. Школа Ведучих КУБГ