Файл:Изображение viber 2019-10-08 21-00-46.jpg

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Повна роздільність(1280 × 960 пікселів, розмір файлу: 222 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Завдання 1

Опис навчального закладу Жубровицький ЗДО №15 "Чебурашка

  • Тип ЗДО: Ясла-садок
  • Вид ЗДО: Загального розвитку
  • Площа закладу: Власна
  • Форма власності: комунальна
  • Тип місцевості: сільська
  • Завідувач: Гілюк Марія Миколаївна

В закладі працюють 4 групи: З них 1 ясельного віку, 2 середнього віку та 1 старшого віку . Усього ЗДО відвідують 85 дітей. Усього в ЗДО працюють 27 робітників, з них 11 - педагогів. Директор, методист, 6 вихователів та 2 асистента вихователя.

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ

Використанню комп’ютерних програм у дошкільний освіті присвячені дослідження Ю.Горвиця,Т.Денисової, А.Іванова, О.Кореганової, Г.Лаврентьєвої, Л.Марголіса та ін., які пропонують власні класифікації таких програм для дітей дошкільного віку.

Основна мета впровадження ІКТ в навчально-виховний процес ЗДО це:

забезпечення умов для розвитку творчої особистості дитини; сприяння позитивній мотивації дошкільників до пізнавальної діяльності, потребі в самопізнанні, самореалізації та самовдосконаленні; розвиток природних якостей, формування власних поглядів на життя, уміння навчатися самостійно. Специфіка введення персонального комп'ютера у процес виховання дошкільників в Україні полягає в тому, що комп'ютери спочатку використовуються в сім'ї, а тільки пізніше в дитячому садку та школі - в умовах колективного виховання.

Комп'ютер же для педагогів може стати потужним технічним засобом навчання дітей. Використання комп'ютера дозволить розширити можливості педагога, створити базу для залучення дітей до комп'ютерних навчальних програм. На сьогоднішній день комп'ютерні програми, ігри, завдання у своїй роботі можуть застосовувати всі педагогічні працівники: вихователі, музичні керівники, психолог, методист. У багатьох іграх та програмах присутні елементи новизни, сюрпризності, незвичності, в них використовуються засоби заохочення, що так полюбляють діти. Застосування комп'ютерів, мультимедіа та інформаційних технологій у якості дидактичних засобів використовується для підвищення мотивації та індивідуалізації навчання, розвитку творчих здібностей дітей та для створення благополучного дошкільного емоційного фону.

Використання мультимедіа у навчанні не тільки збільшує швидкість передачі інформації дітям та підвищує рівень її засвоєння, а й сприяє розвитку таких процесів як увага, пам'ять, мислення, уява, мовлення, розвиває почуття кольору, композиції, бере участь у інтелектуальному, емоційному та моральному розвитку дітей. Новизна комп'ютера та інтерактивного обладнання відображаються в розширенні та збагаченні змісту знань, вмінь та навичок дитини, в інтенсифікації створення структурних комплексів інтелектуального та мотиваційно-емоційного характеру, у зміні динаміки процесу психічного розвитку.

Завдання 2

Блог

https://usefulliterature.blogspot.com

Завдання 3

Семінар-практикум для вихователів з використання ІКТ в освіті https://docs.google.com/presentation/d/1gUUPWxbhLjyyG_gyRmc3Qq0KK5KfdtiNPYkBgKYLB5c/edit#slide=id.p

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний21:48, 9 жовтня 2019Мініатюра для версії від 21:48, 9 жовтня 20191280 × 960 (222 КБ)Mvrudik.pi18 (обговореннявнесок)
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Нема сторінок, що посилаються на цей файл.