Відмінності між версіями «Угіддя»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Угіддя, -дя, '''''с. ''Приволье, удобство. (На городі) ''оттут капустку, оттут картопельку, а о...)
 
(Зовнішні посилання)
 
(не показано 2 проміжні версії ще одного учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
 
'''Угіддя, -дя, '''''с. ''Приволье, удобство. (На городі) ''оттут капустку, оттут картопельку, а оттут для тютюну вгіддя. ''Сим. 200.  
 
'''Угіддя, -дя, '''''с. ''Приволье, удобство. (На городі) ''оттут капустку, оттут картопельку, а оттут для тютюну вгіддя. ''Сим. 200.  
 +
 +
==Сучасні словники==
 +
Угіддя — частина землі, що відрізняється від сусідніх способами господарювання. Угіддя бувають сільськогосподарські, лісові, мисливські, рибні і таке інше.
 +
 +
==Види==
 +
'''Земельні угіддя''' - землі, які систематично використовуються або придатні до використання для конкретних господарських цілей і відрізняються за природно-історичними ознаками.
 +
 +
'''Сільськогосподарські угіддя''' — земельні ділянки, які систематично використовуються для одержання сільськогосподарської продукції і включають у себе ріллю, перелоги, багаторічні насадження, сіножаті та пасовища;
 +
 +
'''Мисливські угіддя''' — ділянки суші та водного простору, на яких перебувають, або можуть перебувати мисливські тварини і які передані належним чином у користування для ведення мисливського господарства[2];
 +
 +
'''Водними угіддями''' вважають усі типи внутрішніх, континентальних водойм — озера, ставки, водосховища, річки, струмки тощо, а також морські акваторії, на яких глибина в період відпливу не перевищує 6 метрів.
 +
 +
==Ілюстрації==
 +
{| style="width:100%; margin-top:2em; vertical-align:top; border-top:5px #66CDAA solid; border-bottom:5px #66CDAA solid; text-align:center"
 +
|- valign="top"
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення:thumb_pole1.jpg|x140px]]
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення:sel'skohozjajstvennye_ugod'ja.jpg|x140px]]
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення:122i.jpg|x140px]]
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення:133i.jpg|x140px]]
 +
|}
 +
==Медіа==
 +
 +
==Див. також==
 +
[http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B3%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%8F] Матеріал з Вікіпедії
 +
==Джерела та література==
 +
http://sum.in.ua/s/ughiddja
 +
[[Категорія:Словник Грінченка і сучасність/Університетський коледж]]
 +
[[Категорія:Слова 2014 року]]
 
[[Категорія:Уг]]
 
[[Категорія:Уг]]

Поточна версія на 18:42, 11 грудня 2014

Угіддя, -дя, с. Приволье, удобство. (На городі) оттут капустку, оттут картопельку, а оттут для тютюну вгіддя. Сим. 200.

Сучасні словники

Угіддя — частина землі, що відрізняється від сусідніх способами господарювання. Угіддя бувають сільськогосподарські, лісові, мисливські, рибні і таке інше.

Види

Земельні угіддя - землі, які систематично використовуються або придатні до використання для конкретних господарських цілей і відрізняються за природно-історичними ознаками.

Сільськогосподарські угіддя — земельні ділянки, які систематично використовуються для одержання сільськогосподарської продукції і включають у себе ріллю, перелоги, багаторічні насадження, сіножаті та пасовища;

Мисливські угіддя — ділянки суші та водного простору, на яких перебувають, або можуть перебувати мисливські тварини і які передані належним чином у користування для ведення мисливського господарства[2];

Водними угіддями вважають усі типи внутрішніх, континентальних водойм — озера, ставки, водосховища, річки, струмки тощо, а також морські акваторії, на яких глибина в період відпливу не перевищує 6 метрів.

Ілюстрації

Thumb pole1.jpg Sel'skohozjajstvennye ugod'ja.jpg 122i.jpg 133i.jpg

Медіа

Див. також

[1] Матеріал з Вікіпедії

Джерела та література

http://sum.in.ua/s/ughiddja