Відмінності між версіями «Третяк Віталія Олександрівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 36: Рядок 36:
  
 
*'''Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)'''<br />
 
*'''Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)'''<br />
В ''ДНЗ ЦРД "ОРЛЯТКО" Демидівської с/р''
+
Проаналізувавши IT-інфраструктуру ''ДНЗ ЦРД "ОРЛЯТКО" Демидівської с/р'' що включає в себе пристрої із виходом в Інтернет, програмне забезпечення, пошту та інше, прийшла до висновку що IT-інфраструктура мало розвинена і потребує значного поліпшення та доопрацювання.<br />

Версія за 14:10, 2 жовтня 2019

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика

Завдання 1 Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

  • Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.

В ДНЗ ЦРД "ОРЛЯТКО" Демидівської с/р мною було проведено опитування адміністрації закладу в кількості 3-х осіб на тему "Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в навчально-виховний процес".
Опитування було анонімним і проводилось за допомогою такого інструменту, як Google Форми.
Результати опитування представлені у вигляді графіків та діаграм, які було проаналізовано та зроблено певні висновки, а саме:

  • новітні технології вимагають нових підходів до навчально-виховного процесу, нових методів, форм подання навчальної інформації. Вони вимагають, щоб над матеріалом, який вивчається, вихованець розмірковував, бачив зв'язок з іншою інформацією і послідовність між нею. Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій має стати неминучим процесом в дошкільному навчальному закладі, що тягне за собою поліпшення та краще оснащення матеріально-технічної бази закладу та підвищення ІК-компетентності педагогічного колективу.
Анкета та відповіді



Посилання на анкету:
Посилання на Анкету


  • ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.

В ДНЗ ЦРД "ОРЛЯТКО" Демидівської с/р мною було проведено анкетування педагогічного колективу (вихователів) на тему "ІК-компетентність педагогічних працівників". Анкетування було анонімним і в ньому взяли участь 7 осіб. Результати анкетування представлені нижче у вигляді діаграм та графіків за допомогою яких було проаналізовано опитування та зроблено висновки, а саме:

  • ІК-компетентність педагогічних працівників на належному рівні, але потребує вдосконалення за рахунок самоосвіти, спеціальної підготовки, самовизначення, виховання й самовиховання, а також інформаційного та матеріально-технічного забезпечення ДНЗ. ІК-компетентність регулює діяльність, забезпечує її ефективність особливо у роботі з дітьми. Однією з важливих якостей педагога, умов успішності його як професіонала є готовність до інноваційної діяльності - особливий особистісний стан, який передбачає наявність у педагога мотиваційно-ціннісного ставлення до професійної діяльності, володіння ефективними способами і засобами досягнення педагогічних цілей, здатності до творчості і рефлексії. Саме така готовнісь в педогогічного колективу на високому рівні.
Анкета та відповіді

Посилання на Анкету


  • Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)

Проаналізувавши IT-інфраструктуру ДНЗ ЦРД "ОРЛЯТКО" Демидівської с/р що включає в себе пристрої із виходом в Інтернет, програмне забезпечення, пошту та інше, прийшла до висновку що IT-інфраструктура мало розвинена і потребує значного поліпшення та доопрацювання.