Ткаченко Катерина Олександрівна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Ткаченко Катерини Олександрівни VІ курсу Педагогічного інституту денної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта».

База проходження практики: ЗДО №444
Комбінованого типу зі спеціальними групами для дітей з порушенням опорно-рухового апарату
Для перегляду опису ЗДО перейдіть за посиланням;

Завдання Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі.

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв'ю з керівником навчального закладу та його заступниками.

Сучасний період розвитку освіти характеризується активним впровадженням в нього інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), які все сильніше розповсюджуються по всім сферам освітньої діяльності. Сьогоденна дошкільна освіта не є винятком. Впровадження ІКТ в освітній процес ЗДО супроводжується істотними змінами в педагогічній теорії і практиці навчально-виховного процесу, пов'язаними із внесенням коректив у зміст технологій навчання, які повинні бути адекватними сучасним технічним можливостям і сприяти гармонійному входженню дитини в інформаційне суспільство.

Для проведення аналізу освітньої політики з питань виявлення сучасного стану впровадження ІКТ в закладі дошкільної освіти №444, нами було проведено інтерв'ю з керівником та методистом закладу.

Для перегляду питань анкетування перейдіть за посиланням;

В результаті проведеної бесіди було виявлено, що заклад дошкільної освіти через значне обмеження державного фінансування ніяк не може відповідати вимогам сучасності.

Аналіз ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу.

Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу.

Висновки.

Вибіркове завдання.

Проведення методичного заходу.

Методичні рекомендації.