Сімдесят

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Версія від 16:40, 26 жовтня 2018; Vhkabanova.fpmv18 (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Сімдесят, -ти, числ. Семьдесятъ. Чорт сімдесят пар постолів стоптав, поки їх докупи зібрав. Ном. № 9023.

Вікісловник

Число відм. форма Н. сімдеся́т Р. сімдесяти́, сімдесятьо́х Д. сімдесяти́, сімдесятьо́м З. сімдеся́т, сімдесятьо́х О. сімдесятьма́, сімдесятьома́ М. на/в сімдесяти́, сімдесятьо́х

Морфологічні та синтаксичні властивості

Кількісний числівник. Відповідний порядковий числівник - сімдесятий

Значення

Назва числа 70 і його цифрового позначення ◆ немає прикладів застосування. кількість із 70 одиниць ◆ немає прикладів застосування. ◆ немає прикладів застосування.

Споріднені слова

іменники: прикметники: дієслова: прислівники

Містичне значення числа 70

Сімдесят можна розглядати як десятку, яка помножена на сімку. Десять є символ гармонії, так як всередині неї ховається четвірка і шістка. А ще в ній можна розгледіти символ створення. Також вона символізує протилежності: всередині десятки ховається сума двох п'ятірок. Вони схожі на гирі, розташовані на чашах врівноважених ваг. Носії сімдесяти відрізняються розвиненим почуттям турботи: вони вміють вислуховувати інших людей і завжди дають дієві поради. Часта зустріч з число 70 повідомляє вам про початок нового циклу і можливе оновленні вашого життя.Крім того, це знак вищих сил, які закликають вас слухати свій внутрішній голос. Саме йому можна задавати питання і отримувати правильні відповіді на них.


Позитивний вплив на характер і життєвий шлях Носії сімдесяти найбільше на світі цінують свою незалежність. Все, чого вони хочуть - жити за своїми правилами, без дурних підказок з боку. Завдяки твердому характеру і наполегливості, вони можуть досягти значних результатів. Це визнані лідери, за якими можуть піти сотні людей. Крім того, вони володіють даром зцілювати як душевні, так і фізичні рани. А тому можуть зробити кар'єру лікаря, психолога або соціального працівника. У важкі періоди такі люди люблять тікати від натовпу і приводити в порядок розрізнені думки.

Ілюстраціїї

Без названия.png


70-fabulous-2-1.jpg Images.jpg

Медіа

Див. також

[1] Значення числа 70


Зовнішні посилання