Відмінності між версіями «Сторінка»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Сторінка, -ки, '''''ж. ''1) Ум. отъ '''сторона. '''''Не лихо журить і чужа сторінка, а невдала жінк...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
'''Сторінка, -ки, '''''ж. ''1) Ум. отъ '''сторона. '''''Не лихо журить і чужа сторінка, а невдала жінка. ''Ном. № 9112. 2) Страница.  
 
'''Сторінка, -ки, '''''ж. ''1) Ум. отъ '''сторона. '''''Не лихо журить і чужа сторінка, а невдала жінка. ''Ном. № 9112. 2) Страница.  
 
[[Категорія:Ст]]
 
[[Категорія:Ст]]
 +
 +
==Сучасні словники==
 +
===[http://sum.in.ua Словник української мови  Академічний тлумачний словник (1970—1980) ]===
 +
 +
СТОРІ́НКА, и, жін.
 +
1. Один бік аркуша паперу в зошиті, книжці і т. ін. Прочитавши перших дві-три сторінки, я спинилась, щоб одвести голос, і почула голосне, мірне дихання Алли Михайлівни, — вона спала (Леся Українка, III, 1952, 618); Він подав мені розгорнуту книжку.. На сторінці, що мені її запропонував Професор, були намальовані тушшю деталі й розміри.. морського паруса (Юрій Яновський, II, 1958, 121); Андрійко схопив газету і забігав сполошеними очима по сторінках (Петро Панч, II, 1956, 493);  * Образно. [Берест:] Читайте ж ви тепер далі разом, друзі мої, сторінки сонячної книги вашого молодого життя... (Олександр Корнійчук, I, 1955, 145);
 +
//  Аркуш у зошиті, книжці і т. ін. За дверима чулось шелестіння сторінок, ляпання книжкою в стіл і сердите бурчання (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 369); Тихо в хаті. Не шарудів сторінками Давид (Андрій Головко, II, 1957, 112); Юнак якусь мить стояв, перегортаючи сторінки засмальцьованого зошита (Яків Баш, Вибр., 1948, 60);
 +
//  перев. мн. Частина якого-небудь тексту. Маленькій білявій Волі, що колись буде дорослою людиною, призначено ці сторінки (Олесь Досвітній, Вибр., 1959, 14); — Я .. перейду до дальших сторінок розповіді, щоб продовжити обіцяні мемуари старої людини, яка, проте, вважає себе здатною жити іще півсотні років (Юрій Яновський, II, 1958, 37);
 +
//  перев. мн. Чиї-небудь твори. Десь Чорногорівка позаду, село, де ми жили тоді,.. де вперше Купера сторінки мій зір закоханий пробіг… (Володимир Сосюра, II, 1958, 363).
 +
На сторінках чиїх — у чиїх-небудь творах. Ми всі читали висловлювання про мистецтво, про красу мистецтва на сторінках Гете, Лессінга, Дідро, Пушкіна, Гоголя, Бєлінського, Шевченка, Франка (Максим Рильський, IX, 1962, 163); На сторінках книжки (газети, журналу і т. ін.) — у книжці, газеті, журналі і т. ін. На сторінках літопису змальовано докладно, як тікав од козаків розбитий польський коронний гетьман Потоцький (Олександр Довженко, I, 1958, 273); На сторінках УРЕ вперше в енциклопедичній літературі розповідається про Кубу як державу, що будує соціалізм (Комуніст України, 3, 1966, 52); Сторінки книги (газети, журналу і т. ін.) — книга, газета, журнал і т. ін.; Титульна сторінка див. титульний.
 +
2. перен. Про період, етап в історії, розвитку чого-небудь. Оце маю Вам подати одну сторінку з історії переселення на Сибір, може цікаво, то надрукуєте (Леся Українка, V, 1956, 69); Робота в редакції газети «Вільна Україна» в 1939—1941 роках залишиться для мене назавжди радісними, світлими сторінками мого життя (Петро Козланюк, Відродження.., 1950, 63); Нова сторінка в історії українського радянського народного мистецтва починається після переможної Великої Вітчизняної війни (Мистецтво, 3, 1968, 18).
 +
♦ Блискуча сторінка в історії чого (в житті кого) див. блискучий; Відкривати (відкрити) нову (славну і т. ін.) сторінку в чому — починати новий період, етап у чому-небудь. Перший міжпланетний політ радянської космічної ракети відкриває славну сторінку у вивченні космічного простору (Радянська Україна, 4.I 1959, 1); Вписувати (вписати) нову (золоту і т. ін.) сторінку в що — здійснювати що-небудь нове, знаменне, визначне. В битвах проти фашистських завойовників мільйони радянських людей.. вписали немеркнучу сторінку слави в книгу історії (Комуніст України, 5, 1970, 88); Золота сторінка див. золотий.
 +
3. рідко. Те саме, що сторонка. Не лихо журить — чужа сторінка та невдала жінка (Українські народні прислів'я та приказки, 1963, 34).
 +
Словник української мови: в 11 томах. — Том 9, 1978. — Стор. 733.
 +
===[http://slovopedia.org.ua "Словопедія" ]===
 +
 +
сторі́нка
 +
іменник жіночого роду
 +
* Але: дві, три, чотири сторі́нки
 +
СТОРІНКА
 +
(зошита) аркуш, картка; (історії) П. доба, етап, період; мн. СТОРІНКИ, (даного твору) текст; ФР. твори <н. на сторінках Ґете = у творах Ґете>.
 +
Українсько-російський словник
 +
СТОРІНКА страница
 +
Фразеологічний словник української мови
 +
СТОРІНКА
 +
 +
блиску́ча сторі́нка чого, в чому. Найбільш знаменна, видатна подія (найбільш знаменний, видатний період). Героїчний захист Сталінграда — блискуча сторінка в історії Вітчизняної війни (З журналу).
 +
 +
відкрива́ти / відкри́ти (нову́) сторі́нку (е́ру) в чому. Робити щось видатне, знаменне в чому-небудь, докорінно відмінне від попереднього (перев. у якійсь галузі науки). Перший міжпланетний політ радянської космічної ракети відкриває славну сторінку у вивченні космічного простору (З газети); Комп’ютери відкрили нову еру в історії техніки (З журналу).
 +
===[http://ukrlit.org/slovnyk УКРЛІТ.ORG_Cловник]===
 +
 +
СТОРІ́НКА, и, ж.
 +
1. Один бік аркуша паперу в зошиті, книжці і т. ін. Прочитавши перших дві-три сторінки, я спинилась, щоб одвести голос, і почула голосне, мірне дихання Алли Михайлівни, — вона спала (Л. Укр., III, 1952, 618); Він подав мені розгорнуту книжку.. На сторінці, що мені її запропонував Професор, були намальовані тушшю деталі й розміри.. морського паруса (Ю. Янов., II, 1958, 121); Андрійко схопив газету і забігав сполошеними очима по сторінках (Панч, II, 1956, 493); * Образно. [Берест:] Читайте ж ви тепер далі разом, друзі мої, сторінки сонячної книги вашого молодого життя… (Корн., І, 1955, 145); // Аркуш у зошиті, книжці і т. ін. За дверима чулось шелестіння сторінок, ляпання книжкою в стіл і сердите бурчання (Коцюб., II, 1955, 369); Тихо в хаті. Не шарудів сторінками Давид (Головко, II, 1957, 112); Юнак якусь мить стояв, перегортаючи сторінки засмальцьованого зошита (Баш, Вибр., 1948, 60); // перев. мн. Частина якого-небудь тексту. Маленькій білявій Волі, що колись буде дорослою людиною, призначено ці сторінки (Досв., Вибр., 1959, 14); — Я.. перейду до дальших сторінок розповіді, щоб продовжити обіцяні мемуари старої людини, яка, проте, вважає себе здатною жити іще півсотні років (Ю. Янов., II, 1958, 37); // перев. мн. Чиї-небудь твори. Десь Чорногорівка позаду, село, де ми жили тоді,.. де вперше Купера сторінки мій зір закоханий пробіг…(Сос., II, 1958, 363).
 +
На сторінка́х чиїх — у чиїх-небудь творах. Ми всі читали висловлювання про мистецтво, про красу мистецтва на сторінках Гете, Лессінга, Дідро, Пушкіна, Гоголя, Бєлінського, Шевченка, Франка(Рильський, IX, 1962, 163); На сторінка́х кни́жки (газе́ти, журна́лу і т. ін.) — у книжці, газеті, журналі і т. ін. На сторінках літопису змальовано докладно, як тікав од козаків розбитий польський коронний гетьман Потоцький (Довж., І, 1958, 273); На сторінках УРЕ вперше в енциклопедичній літературі розповідається про Кубу як державу, що будує соціалізм (Ком. Укр., 3, 1966, 52); Сторінки́ кни́ги (газе́ти, журна́лу і т. ін.) — книга, газета, журнал і т. ін.; Ти́тульна сторі́нка див. ти́тульний.
 +
2. перен. Про період, етап в історії, розвитку чого-небудь. Оце маю Вам подати одну сторінку з історії переселення на Сибір, може цікаво, то надрукуєте (Л. Укр., V, 1956, 69); Робота в редакції газети «Вільна Україна» в 1939-1941 роках залишиться для мене назавжди радісними, світлими сторінками мого життя (Козл., Відродження.., 1950, 63); Нова сторінка в історії українського радянського народного мистецтва починається після переможної Великої Вітчизняної війни (Мист., 3, 1968, 18).
 +
◊ Блиску́ча сторі́нка в істо́рії чого (в житті́ кого) див. блиску́чий; Відкрива́ти (відкри́ти) нову́ (сла́вну і т. ін.) сторі́нку в чому — починати новий період, етап у чому-небудь. Перший міжпланетний політ радянської космічної ракети відкриває славну сторінку у вивченні космічного простору (Рад. Укр., 4.І 1959, 1); Впи́сувати (вписа́ти) нову́ (золоту́ і т. ін.) сторі́нку в що — здійснювати що-небудь нове, знаменне, визначне. В битвах проти фашистських завойовників мільйони радянських людей.. вписали немеркнучу сторінку слави в книгу історії (Ком. Укр., 5, 1970, 88); Золота́ сторі́нка див.золоти́й.
 +
3. рідко. Те саме, що сторо́нка. Не лихо журить — чужа сторінка та невдала жінка (Укр.. присл.., 1963, 34).
 +
Словник української мови: в 11 тт. / АН УРСР. Інститут мовознавства; за ред. І. К. Білодіда. — К.: Наукова думка, 1970—1980. — Т. 9. — С. 733.
 +
 +
Сторінка, ки, ж.
 +
1) Ум. отъ сторона. Не лихо журить і чужа сторінка, а невдала жінка. Ном. № 9112.
 +
2) Страница.
 +
Словарь української мови: в 4-х тт. / За ред. Б. Грінченка. — К., 1907—1909. — Т. 4. — С. 210.
 +
 +
==Іноземні словники==
 +
===[https://uk.glosbe.com/uk  українська-англійська Словник]===
 +
Сторінка англійська
 +
Page
 +
 +
===[http://ukrainian_explanatory.academic.ru  Словари и энциклопедии на Академике]===
 +
Сторінка
 +
• Сторінка -и
 +
стра́ница
 +
Українсько-російський словник
 +
См. также в других словарях:
 +
• сторінка — іменник жіночого роду * Але: дві, три, чотири сторінки …  Орфографічний словник української мови
 +
• сторінка — и, ж. 1) Один бік аркуша паперу в зошиті, книжці і т. ін. || Аркуш у зошиті, книжці і т. ін. || перев. мн. Частина якого небудь тексту. || перев. мн. Чиї небудь твори. Титульна сторінка. 2) перен. Про період, етап в історії, розвитку чого небудь …  Український тлумачний словник
 +
• сторінка — [стоур’і/нка] нкие, д. і м. н ц і, мн. стор інки/, стор іно/к дв і стоур і/нкие …  Орфоепічний словник української мови
 +
• веб-сторінка — іменник жіночого роду …  Орфографічний словник української мови
 +
• веб-сторінка — и, ж. Документ в Інтернеті, що складається із спеціального гіпертекстового файлу та усіх сполучених з ним файлів …  Український тлумачний словник
 +
• сторінковий — а, е. Прикм. до сторінка 1). Сторінкова нумерація. || Який займає цілу сторінку …  Український тлумачний словник
 +
• сторінонька — и, ж. Пестл. до сторінка 3) …  Український тлумачний словник
 +
• сторіночка — и, ж. Зменш. пестл. до сторінка 1), 3) …  Український тлумачний словник
 +
 +
 +
==Ілюстрації==
 +
{| style="width:100%; margin-top:2em; vertical-align:top; border-top:5px #ccc solid; border-bottom:5px #ccc solid; text-align:center"
 +
|- valign="top"
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення: Сторінка.png|x140px]]
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення: Сторінка1.png|x140px]]
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення: Сторінка3.jpg|x140px]]
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення: Сторінка4.jpg|x140px]]
 +
|style="width:20%; padding-top:1em;"| [[Зображення: Сторінка2.jpg|x140px]]
 +
|}
 +
 +
==Медіа==
 +
{{#ev:youtube| gQ4HRoz1fW4}}
 +
{{#ev:youtube| 9zdr6hcaKKk }}
 +
{{#ev:youtube| _1BuNfG7ihk }}
 +
[https://www.youtube.com/watch?v=gQ4HRoz1fW4  Створення власної веб-сторінки]
 +
[https://www.youtube.com/watch?v=9zdr6hcaKKk Сімнадцята сторінка]
 +
[https://www.youtube.com/watch?v=_1BuNfG7ihk Чорна сторінка: причини непорозумінь України та Польщі через Волинську трагедію]
 +
 +
==Цікаві факти==
 +
====[https://yandex.ru/sitesearch?text=%D0%A1%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0&searchid=201221&lr=143&web=0  Український освітній ресурс]====
 +
Оформлення сторінки
 +
Веб-сторінки та гіперпосилання
 +
ФОРМАТУВАННЯ СТОРІНОК ТЕКСТОВОГО ДОКУМЕНТА
 +
 +
 +
==Див. також==
 +
===Cпоріднені слова зі словника Бориса Грінченка ===
 +
===[http://wiki.kubg.edu.ua/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0 Сторона]===
 +
 +
[[Категорія:Словник Грінченка і сучасність/Університетський коледж]]
 +
[[Категорія:Слова 2016 року]]

Версія за 00:51, 6 грудня 2016

Сторінка, -ки, ж. 1) Ум. отъ сторона. Не лихо журить і чужа сторінка, а невдала жінка. Ном. № 9112. 2) Страница.

Сучасні словники

Словник української мови Академічний тлумачний словник (1970—1980)

СТОРІ́НКА, и, жін. 1. Один бік аркуша паперу в зошиті, книжці і т. ін. Прочитавши перших дві-три сторінки, я спинилась, щоб одвести голос, і почула голосне, мірне дихання Алли Михайлівни, — вона спала (Леся Українка, III, 1952, 618); Він подав мені розгорнуту книжку.. На сторінці, що мені її запропонував Професор, були намальовані тушшю деталі й розміри.. морського паруса (Юрій Яновський, II, 1958, 121); Андрійко схопив газету і забігав сполошеними очима по сторінках (Петро Панч, II, 1956, 493); * Образно. [Берест:] Читайте ж ви тепер далі разом, друзі мої, сторінки сонячної книги вашого молодого життя... (Олександр Корнійчук, I, 1955, 145); // Аркуш у зошиті, книжці і т. ін. За дверима чулось шелестіння сторінок, ляпання книжкою в стіл і сердите бурчання (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 369); Тихо в хаті. Не шарудів сторінками Давид (Андрій Головко, II, 1957, 112); Юнак якусь мить стояв, перегортаючи сторінки засмальцьованого зошита (Яків Баш, Вибр., 1948, 60); // перев. мн. Частина якого-небудь тексту. Маленькій білявій Волі, що колись буде дорослою людиною, призначено ці сторінки (Олесь Досвітній, Вибр., 1959, 14); — Я .. перейду до дальших сторінок розповіді, щоб продовжити обіцяні мемуари старої людини, яка, проте, вважає себе здатною жити іще півсотні років (Юрій Яновський, II, 1958, 37); // перев. мн. Чиї-небудь твори. Десь Чорногорівка позаду, село, де ми жили тоді,.. де вперше Купера сторінки мій зір закоханий пробіг… (Володимир Сосюра, II, 1958, 363).

На сторінках чиїх — у чиїх-небудь творах. Ми всі читали висловлювання про мистецтво, про красу мистецтва на сторінках Гете, Лессінга, Дідро, Пушкіна, Гоголя, Бєлінського, Шевченка, Франка (Максим Рильський, IX, 1962, 163); На сторінках книжки (газети, журналу і т. ін.) — у книжці, газеті, журналі і т. ін. На сторінках літопису змальовано докладно, як тікав од козаків розбитий польський коронний гетьман Потоцький (Олександр Довженко, I, 1958, 273); На сторінках УРЕ вперше в енциклопедичній літературі розповідається про Кубу як державу, що будує соціалізм (Комуніст України, 3, 1966, 52); Сторінки книги (газети, журналу і т. ін.) — книга, газета, журнал і т. ін.; Титульна сторінка див. титульний.

2. перен. Про період, етап в історії, розвитку чого-небудь. Оце маю Вам подати одну сторінку з історії переселення на Сибір, може цікаво, то надрукуєте (Леся Українка, V, 1956, 69); Робота в редакції газети «Вільна Україна» в 1939—1941 роках залишиться для мене назавжди радісними, світлими сторінками мого життя (Петро Козланюк, Відродження.., 1950, 63); Нова сторінка в історії українського радянського народного мистецтва починається після переможної Великої Вітчизняної війни (Мистецтво, 3, 1968, 18). ♦ Блискуча сторінка в історії чого (в житті кого) див. блискучий; Відкривати (відкрити) нову (славну і т. ін.) сторінку в чому — починати новий період, етап у чому-небудь. Перший міжпланетний політ радянської космічної ракети відкриває славну сторінку у вивченні космічного простору (Радянська Україна, 4.I 1959, 1); Вписувати (вписати) нову (золоту і т. ін.) сторінку в що — здійснювати що-небудь нове, знаменне, визначне. В битвах проти фашистських завойовників мільйони радянських людей.. вписали немеркнучу сторінку слави в книгу історії (Комуніст України, 5, 1970, 88); Золота сторінка див. золотий. 3. рідко. Те саме, що сторонка. Не лихо журить — чужа сторінка та невдала жінка (Українські народні прислів'я та приказки, 1963, 34). Словник української мови: в 11 томах. — Том 9, 1978. — Стор. 733.

"Словопедія"

сторі́нка іменник жіночого роду

  • Але: дві, три, чотири сторі́нки

СТОРІНКА (зошита) аркуш, картка; (історії) П. доба, етап, період; мн. СТОРІНКИ, (даного твору) текст; ФР. твори <н. на сторінках Ґете = у творах Ґете>. Українсько-російський словник СТОРІНКА страница Фразеологічний словник української мови СТОРІНКА

блиску́ча сторі́нка чого, в чому. Найбільш знаменна, видатна подія (найбільш знаменний, видатний період). Героїчний захист Сталінграда — блискуча сторінка в історії Вітчизняної війни (З журналу).

відкрива́ти / відкри́ти (нову́) сторі́нку (е́ру) в чому. Робити щось видатне, знаменне в чому-небудь, докорінно відмінне від попереднього (перев. у якійсь галузі науки). Перший міжпланетний політ радянської космічної ракети відкриває славну сторінку у вивченні космічного простору (З газети); Комп’ютери відкрили нову еру в історії техніки (З журналу).

УКРЛІТ.ORG_Cловник

СТОРІ́НКА, и, ж. 1. Один бік аркуша паперу в зошиті, книжці і т. ін. Прочитавши перших дві-три сторінки, я спинилась, щоб одвести голос, і почула голосне, мірне дихання Алли Михайлівни, — вона спала (Л. Укр., III, 1952, 618); Він подав мені розгорнуту книжку.. На сторінці, що мені її запропонував Професор, були намальовані тушшю деталі й розміри.. морського паруса (Ю. Янов., II, 1958, 121); Андрійко схопив газету і забігав сполошеними очима по сторінках (Панч, II, 1956, 493); * Образно. [Берест:] Читайте ж ви тепер далі разом, друзі мої, сторінки сонячної книги вашого молодого життя… (Корн., І, 1955, 145); // Аркуш у зошиті, книжці і т. ін. За дверима чулось шелестіння сторінок, ляпання книжкою в стіл і сердите бурчання (Коцюб., II, 1955, 369); Тихо в хаті. Не шарудів сторінками Давид (Головко, II, 1957, 112); Юнак якусь мить стояв, перегортаючи сторінки засмальцьованого зошита (Баш, Вибр., 1948, 60); // перев. мн. Частина якого-небудь тексту. Маленькій білявій Волі, що колись буде дорослою людиною, призначено ці сторінки (Досв., Вибр., 1959, 14); — Я.. перейду до дальших сторінок розповіді, щоб продовжити обіцяні мемуари старої людини, яка, проте, вважає себе здатною жити іще півсотні років (Ю. Янов., II, 1958, 37); // перев. мн. Чиї-небудь твори. Десь Чорногорівка позаду, село, де ми жили тоді,.. де вперше Купера сторінки мій зір закоханий пробіг…(Сос., II, 1958, 363). На сторінка́х чиїх — у чиїх-небудь творах. Ми всі читали висловлювання про мистецтво, про красу мистецтва на сторінках Гете, Лессінга, Дідро, Пушкіна, Гоголя, Бєлінського, Шевченка, Франка(Рильський, IX, 1962, 163); На сторінка́х кни́жки (газе́ти, журна́лу і т. ін.) — у книжці, газеті, журналі і т. ін. На сторінках літопису змальовано докладно, як тікав од козаків розбитий польський коронний гетьман Потоцький (Довж., І, 1958, 273); На сторінках УРЕ вперше в енциклопедичній літературі розповідається про Кубу як державу, що будує соціалізм (Ком. Укр., 3, 1966, 52); Сторінки́ кни́ги (газе́ти, журна́лу і т. ін.) — книга, газета, журнал і т. ін.; Ти́тульна сторі́нка див. ти́тульний. 2. перен. Про період, етап в історії, розвитку чого-небудь. Оце маю Вам подати одну сторінку з історії переселення на Сибір, може цікаво, то надрукуєте (Л. Укр., V, 1956, 69); Робота в редакції газети «Вільна Україна» в 1939-1941 роках залишиться для мене назавжди радісними, світлими сторінками мого життя (Козл., Відродження.., 1950, 63); Нова сторінка в історії українського радянського народного мистецтва починається після переможної Великої Вітчизняної війни (Мист., 3, 1968, 18). ◊ Блиску́ча сторі́нка в істо́рії чого (в житті́ кого) див. блиску́чий; Відкрива́ти (відкри́ти) нову́ (сла́вну і т. ін.) сторі́нку в чому — починати новий період, етап у чому-небудь. Перший міжпланетний політ радянської космічної ракети відкриває славну сторінку у вивченні космічного простору (Рад. Укр., 4.І 1959, 1); Впи́сувати (вписа́ти) нову́ (золоту́ і т. ін.) сторі́нку в що — здійснювати що-небудь нове, знаменне, визначне. В битвах проти фашистських завойовників мільйони радянських людей.. вписали немеркнучу сторінку слави в книгу історії (Ком. Укр., 5, 1970, 88); Золота́ сторі́нка див.золоти́й. 3. рідко. Те саме, що сторо́нка. Не лихо журить — чужа сторінка та невдала жінка (Укр.. присл.., 1963, 34). Словник української мови: в 11 тт. / АН УРСР. Інститут мовознавства; за ред. І. К. Білодіда. — К.: Наукова думка, 1970—1980. — Т. 9. — С. 733.

Сторінка, ки, ж. 1) Ум. отъ сторона. Не лихо журить і чужа сторінка, а невдала жінка. Ном. № 9112. 2) Страница. Словарь української мови: в 4-х тт. / За ред. Б. Грінченка. — К., 1907—1909. — Т. 4. — С. 210.

Іноземні словники

українська-англійська Словник

Сторінка англійська Page

Словари и энциклопедии на Академике

Сторінка • Сторінка -и стра́ница Українсько-російський словник См. также в других словарях: • сторінка — іменник жіночого роду * Але: дві, три, чотири сторінки … Орфографічний словник української мови • сторінка — и, ж. 1) Один бік аркуша паперу в зошиті, книжці і т. ін. || Аркуш у зошиті, книжці і т. ін. || перев. мн. Частина якого небудь тексту. || перев. мн. Чиї небудь твори. Титульна сторінка. 2) перен. Про період, етап в історії, розвитку чого небудь … Український тлумачний словник • сторінка — [стоур’і/нка] нкие, д. і м. н ц і, мн. стор інки/, стор іно/к дв і стоур і/нкие … Орфоепічний словник української мови • веб-сторінка — іменник жіночого роду … Орфографічний словник української мови • веб-сторінка — и, ж. Документ в Інтернеті, що складається із спеціального гіпертекстового файлу та усіх сполучених з ним файлів … Український тлумачний словник • сторінковий — а, е. Прикм. до сторінка 1). Сторінкова нумерація. || Який займає цілу сторінку … Український тлумачний словник • сторінонька — и, ж. Пестл. до сторінка 3) … Український тлумачний словник • сторіночка — и, ж. Зменш. пестл. до сторінка 1), 3) … Український тлумачний словник


Ілюстрації

Сторінка.png Сторінка1.png Сторінка3.jpg Сторінка4.jpg Сторінка2.jpg

Медіа

Створення власної веб-сторінки Сімнадцята сторінка Чорна сторінка: причини непорозумінь України та Польщі через Волинську трагедію

Цікаві факти

Український освітній ресурс

Оформлення сторінки Веб-сторінки та гіперпосилання ФОРМАТУВАННЯ СТОРІНОК ТЕКСТОВОГО ДОКУМЕНТА


Див. також

Cпоріднені слова зі словника Бориса Грінченка

Сторона