Сергієнко Наталія Артурівна

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Версія від 16:56, 17 лютого 2020; Portfolio (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Е-портфоліо

photo.jpg
Сергієнко Наталія Артурівна
Не включено до рейтингу
Підрозділ
Факультет права та міжнародних відносин, Кафедра публічного та приватного права
Посада
Старший викладач
Вчене звання / Науковий ступінь
кандидат юр.наук
LinkedIn
Facebook
Schoolar
E-mail

Додаткові відомості

Освіта

У 2013 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію магістр правознавства (диплом магістра з відзнакою).

Перелік місць роботи

Займається юридичною практикою з 2009 року. У 2016 році отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. З 2018 року почала займатися викладацькою діяльністю у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Поєднує здійснення адвокатської діяльності, юридичної наукової діяльності, юридичної викладацької діяльності. Є одним з кураторів Юридичної клініки «Астрея» Київського університету імені Бориса Грінченка

Теми дисертацій (захищених)

У 2015 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право на тему «Взаємодія судів із органами Державної виконавчої служби при виконанні судових рішень у цивільних справах в Україні».

Громадська активність

Займається громадською діяльністю у сфері права. Наразі є заступником Голови Координаційної ради молодих юристів м. Києва при Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві.

Науково-дослідницька діяльність

Професійний розвиток

Викладацька діяльність