Відмінності між версіями «Підкуп»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Сучасні словники)
(Див. також)
Рядок 18: Рядок 18:
 
==Медіа==
 
==Медіа==
  
==Див. також==
+
'''УКРАЇНСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ТЕРМІНОЛОГІЧНИЙ СЛОВНИК'''
 +
Підкуп - спосіб вчинення злочину, який полягає в передачі або обіцянці передачі грошової або іншої матеріальної винагороди особам за вчинення протиправних дій. Підкуп будь-якої особи з метою вчинення нею злочину є способом підмовництва до злочину, співучасті у ньому.
  
 
==Джерела та література==
 
==Джерела та література==

Версія за 22:06, 21 листопада 2017

Підкуп, -пу, м. Подкупъ. К. Бай. 68.


ПІ́ДКУП, у, чол. 1. Дія за значенням підкупати, підкуповувати 1. Від закопування хліба, агітації та щоденних провокацій вони [куркулі] переходили до пічних пожеж, убивств місцевих робітників, наклепів, підкупів нестійких незаможників, загроз (Григорій Епік, Тв., 1958, 41). 2. у знач. присл. підкупом. За допомогою хабарів, подарунків, грошей і т. ін. У країнах з давньою демократично-парламентською культурою буржуазія чудово навчилась діяти не тільки насильством, а й обманом, підкупом, лестощами, аж до найвитонченіших форм цих прийомів

Ілюстрації

Photoicon.png Photoicon.png Photoicon.png Photoicon.png

Медіа

УКРАЇНСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ТЕРМІНОЛОГІЧНИЙ СЛОВНИК Підкуп - спосіб вчинення злочину, який полягає в передачі або обіцянці передачі грошової або іншої матеріальної винагороди особам за вчинення протиправних дій. Підкуп будь-якої особи з метою вчинення нею злочину є способом підмовництва до злочину, співучасті у ньому.

Джерела та література

Зовнішні посилання