Відмінності між версіями «Практика студентів (УЕН)/Учасники/2018-19 навчальний рік»

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 38: Рядок 38:
 
<big>Виробнича (фахова) практика студентів VІ курсу другого (магістерського) освітнього рівня заочної форми навчання спеціальності 073 ''"Менеджмент"'' освітньої програми ''"Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі"'' Факультету інформаційних технологій та управління з 11.02.19 р. по 10.03.19 р.</big>
 
<big>Виробнича (фахова) практика студентів VІ курсу другого (магістерського) освітнього рівня заочної форми навчання спеціальності 073 ''"Менеджмент"'' освітньої програми ''"Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі"'' Факультету інформаційних технологій та управління з 11.02.19 р. по 10.03.19 р.</big>
  
#[[Веремей Єлизавета Русланівна/2 семестр|Веремей Єлизавета Русланівна]]
+
#[[Група 1 (Кушнірук Анастасія Василівна, Лісаковська Оксана Іванівна, Чілій Олена Володимирівна)]]
#[[Кушнірук Анастасія Василівна/2 семестр|Кушнірук Анастасія Василівна]]
+
#[[Група 2 (Веремей Єлизавета Русланівна, Лябах Оксана Юріївна)]]
#[[Лісаковська Оксана Іванівна/2 семестр|Лісаковська Оксана Іванівна]]
+
#[[Група 3 (Гребеник Ірина Сергіївна, Шеянова Євгенія Анатоліївна)]]
#[[Лябах Оксана Юріївна/2 семестр|Лябах Оксана Юріївна]]
+
#[[Група 4 (Антохова Аліна Олегівна, Попович Карина Петрівна, Продан Марина Олександрівна)]]
#[[Попович Карина Петрівна/2 семестр|Попович Карина Петрівна]]
+
  
'''Керівник практики:''' ''[[Варченко-Троценко Лілія Олександрівна]]'' – науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.
+
'''Керівники практики:'''  
 +
*''[[Варченко-Троценко Лілія Олександрівна]]'' – науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.
 +
*''[[Тютюнник Анастасія Володимирівна]]'' – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики
  
#[[Продан Марина Олександрівна/2 семестр|Продан Марина Олександрівна]]
 
#[[Чілій Олена Володимирівна/2 семестр|Чілій Олена Володимирівна]]
 
#[[Шеянова Євгенія Анатоліївна/2 семестр|Шеянова Євгенія Анатоліївна]]
 
#[[Антохова Аліна Олегівна/2 семестр|Антохова Аліна Олегівна]]
 
#[[Гребеник Ірина Сергіївна/2 семестр|Гребеник Ірина Сергіївна]]
 
 
'''Керівник практики:''' ''[[Тютюнник Анастасія Володимирівна]]'' – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики
 
 
</div>
 
</div>
 
}}
 
}}

Поточна версія на 18:19, 14 березня 2019

Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики
Mcaticon.png
УЕНм-1-17-2.0з (І семестр)

Виробнича (фахова) практика студентів VІ курсу другого (магістерського) освітнього рівня заочної форми навчання спеціальності 073 "Менеджмент" освітньої програми "Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі" Факультету інформаційних технологій та управління з 22.10.18 р. по 16.12.18 р.

  1. Веремей Єлизавета Русланівна
  2. Кушнірук Анастасія Василівна
  3. Лісаковська Оксана Іванівна
  4. Лябах Оксана Юріївна
  5. Попович Карина Петрівна
  6. Продан Марина Олександрівна

Керівник практики: Варченко-Троценко Лілія Олександрівна – науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

  1. Чілій Олена Володимирівна
  2. Шеянова Євгенія Анатоліївна
  3. Антохова Аліна Олегівна
  4. Гребеник Ірина Сергіївна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики

Mcaticon yell.png
УЕНм-1-17-2.0з (ІІ семестр)

Виробнича (фахова) практика студентів VІ курсу другого (магістерського) освітнього рівня заочної форми навчання спеціальності 073 "Менеджмент" освітньої програми "Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі" Факультету інформаційних технологій та управління з 11.02.19 р. по 10.03.19 р.

  1. Група 1 (Кушнірук Анастасія Василівна, Лісаковська Оксана Іванівна, Чілій Олена Володимирівна)
  2. Група 2 (Веремей Єлизавета Русланівна, Лябах Оксана Юріївна)
  3. Група 3 (Гребеник Ірина Сергіївна, Шеянова Євгенія Анатоліївна)
  4. Група 4 (Антохова Аліна Олегівна, Попович Карина Петрівна, Продан Марина Олександрівна)

Керівники практики: