Практика студентів (ПО, ДО, ПВШ)

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики

Завдання 1

Mcaticon.png
Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
  • Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.
  • ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
  • Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
  • Моніторинг та оцінювання освітньо-інформаційного середовища Університету Грінченка (для ПВШ)

Завдання 2

  • Розробити блог консультацій
  • Сайт установиhttps : //www.facebook.com/teddyclub2018/

Нажаль, офіційного сайту установи немає,але спеціально для батьківського колективу було створено грпу,в якій представлені фото та відео з занять:музика,хореографія,іноземна мова і т.д.


  • Гугл- календар для співробітників, керівників

https://calendar.google.com/calendar/r Календар – це така штука, яка завжди потрібна. Адже складно ВСЕ запам'ятати педагогічні ради,збори,семінари,тренінги, дні народження колег, друзів і всіх родичів, важливі зустрічі і дати. Сьогодні існує безліч додатків, які допоможуть тримати все під контролем! Google Calendar – це, свого роду, особистий помічник, який відстежує майбутні події з життя користувача – від найближчих днів народжень до переговорів з бізнес-партнерами. Google Calendar, за замовчуванням, показує розклад і все що очікує вас в майбутньому. Самостійно додає інформацію про зустрічі, поїздки, перельоти і т.д. автоматично з пошти. Але, іноді необхідно уточнити деякі дрібниці в своєму графіку. У цьому випадку будуть потрібні зміни в режимі перегляду календаря. Наприклад, зміни кольору спливаючого віконця для миттєвого перегляду розкладу. Або ж, налаштування кнопки повернення до сьогоднішньої дати в один клік.

  • Гугл-групу для відображення основної діяльності установи
  • Електронний навчальний курс для підвищення ІК-компетентності співробітників установи

Завдання 3

Провести семінар (тренінг) для співробітників / вчителів / вихователів з використання ІКТ в освіті або виступ на вченій раді / педраді щодо можливостей онлайн Шановні колеги!!! У звязку зі стрімким розвитком комунікацій стає необхідність впровадження іКТ в ЗДО,саме завдяки ІКТ ми зможемо полегшити працю педагога в підготовці до занять,дітям буде краще сприймати матеріал візуалізуючи його на смарт дошці.Тому нашому колективу потрібно вдосконалити свої знання в інформаційних технологіях щоб найшвидше впровадити їх в життя. Для того щоб засвоїти необхідні знання я запросила спеціаліста з питань Інформаційних технологій який проведе для ного педагогічного колектив мін тренінг "Сучасний педагог" Чому ми повинні вдосконалюватись? ЗАРАДИ НАШИХ ДІТЕЙ!!

Інформаційні технології значно розширюють можливості засвоєння навчальної інформації. Застосування кольору, графіки, звуку дозволяє відтворювати реальний предмет або явище .

2. Використання комп’ютера дозволяє істотно підвищити мотивацію дітей до навчання.

3. ІКТ втягують дітей в освітньо-виховний процес, сприяючи найбільш широкому розкриттю їх здібностей, активізації розумової діяльності.

4. Навчання із застосуванням комп’ютера сприяє формуванню у дітей рефлексії. Навчальні програми дають можливість наочно уявити результат своїх дій, можливість виправити помилку, якщо вона зроблена.

Сьогодні ІКТ починають займати свою нішу і в освітньо-виховному просторі ЗДО. Це дозволяє:

- представити інформацію на екрані монітора в ігровій формі, що викликає у дітей величезний інтерес, так як це відповідає основному виду діяльності дошкільника – грі;

- яскраво, образно, в доступній дошкільнятам формі піднести новий матеріал, що відповідає наочно – образному мисленню дітей дошкільного віку;

- привернути увагу дітей рухом , звуком , мультиплікацією

- використовуючи можливості навчальної програми, заохочувати дітей при вирішенні проблемної задачі, що є стимулом для розвитку їх пізнавальної активності;

- розвивати у дошкільнят дослідницьку поведінку;

- розширювати творчі можливості самого педагога.

Використовуючи ІКТ, необхідно уважно підійти до критеріїв відбору нововведень, враховуючи інтереси і потреби розвитку самих дітей, розглядаючи найрізноманітніші комбінації співвідношень, зміни у змісті освітньо – виховного процесу дитячого садка .

Провідні світові фахівці виділяють ряд вимог, яким повинні відповідати розвиваючі програми для дітей :

- дослідницький характер;

- легкість для самостійних занять дитини;

- розвиток широкого спектра навичок і уявлень;

- високий технічний рівень;

- відповідність віку;

- цікавість.

Завдання 4

Mcaticon yell.png
Методичні рекомендації

Підготувати методичні рекомендації до

  • проектування інформаційного освітнього середовища установи,
  • модернізації ІТ інфраструктури.
  • формування ІК- компетентності співробітників, вчителів, вихователів установи

Завдання 5

Mcaticon.png
Презентація виконання
  • Презентація результатів практики на Вікі-порталі.