Практика студентів/Учасники/2020-21 навчальний рік

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Версія від 16:58, 17 жовтня 2020; D.nastas (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики
Mcaticon.png
ПОм-1-19-1.4з, ПОм-2-19-1.4з, ПОм-3-19-1.4з

Виробнича (зі спеціалізації) студентів VІ курсу груп ПОм-1-19-1.4з, ПОм-2-19-1.4з, ПОм-3-19-1.4з заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту з 21.09.2020 р. по 18.10.2020 р.


  1. Волкова Ганна Володимирівна
  2. Джим Ольга Анатоліївна
  3. Єрмакова Ольга Віталіївна
  4. Жидецька Наталія Олександрівна

Керівник практики: Морзе Наталія Вікторівна (n.morze@kubg.edu.ua) – доктор педагогічних наук, професор кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 21.09.2020р.-18.10.2020


  1. Тараненко Катерина Володимирівна
  2. Лавренко Дар`я Петрівна
  3. Табачук (Бегерусь) Наталія Павлівна
  4. Березна Юлія Віталіївна
  5. Борова Катерина Володимирівна
  6. Васюк Анна Олександрівна
  7. Герасименко Катерина Олександрівна
  8. Зубович Анастасія Петрівна
  9. Іващук Людмила Сергіївна
  10. Васюк Яна Олександрівна
  11. Головешко Валерія Володимирівна
  12. Зіміна Наталя Русланівна

Керівник практики: Бойко Марія Анатоліївна (m.gladun@kubg.edu.ua) – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 21.09.2020р.-18.10.2020


  1. Бундзеляк Марія Андріївна
  2. Васьківська Ганна Василівна
  3. Вовк Наталія Володимирівна
  4. Гайдай Оксана Сергіївна
  5. Журавель Тетяна Юріївна
  6. Кадура Оксана Олександрівна
  7. Ковтун Ірина Олексіївна
  8. Костенко Юлія Миколаївна
  9. Куриленко Ірина Василівна
  10. Литвин Альона Олегівна
  11. Маньківська Альона Миколаївна
  12. Рябошапка Віра Віталіївна
  13. Сухецька Альона Іванівна
  14. Хуторна Таміла Павлівна
  15. Южакова Вероніка Сергіївна

Керівник практики: Вембер Вікторія Павлівна (v.vember@kubg.edu.ua) – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 21.09.2020р.-18.10.2020


  1. Рибитва Ірина Анатоліївна
  2. Фещенко Єлизавета Анатоліївна
  3. Погорєла Юлія Віталіївна
  4. Погоріла Марина Володимирівна
  5. Семенцова Оксана Сергіївна
  6. Гах Дарина Євгеніївна
  7. Іванова Ксенія Ігорівна
  8. Корж Аліна Сергіївна
  9. Бойко Тетяна Ігорівна
  10. Воловенко Наталя Петрівна
  11. Ковальова Анастасія Ігорівна
  12. Ведмідь Ольга Василівна
  13. Венцеславська Анастасія Олегівна
  14. Глущак Світлана Тарасівна
  15. Горкуша Вікторія Петрівна
  16. Довгопол Олександра Володимирівна
  17. Дурицька Марія Борисівна
  18. Коломієць Тетяна Андріївна
  19. Коновальчук Тетяна Валеріївна
  20. Кумановська Анастасія Олександрівна
  21. Литвиненко Марина Олександрівна
  22. Маїк Мар`яна Богданівна
  23. Макаренко Наталія Василівна
  24. Рудь Анастасія Сергіївна
  25. Ушеніна Ольга Михайлівна
  26. Безолюк Тетяна Володимирівна
  27. Можаровська Ольга Олегівна
  28. Тарасенко Марина Сергіївна
  29. Мисенко Вікторія Андріївна
  30. Наумець Валерія Валеріївна
  31. Осепян Аліна Артиківна
  32. Повшедна Олена Олегівна
  33. Савицька Алла Олексіївна
  34. Стефунько Лілія Іванівна
  35. Ткач Оксана Іванівна
  36. Чемолосова Анна Сергіївна
  37. Шашко Вікторія Юріївна
  38. Шмига Вікторія Григорівна
  39. Чвирук Олена Миколаївна
  40. Шокот Анастасія Миколаївна

Керівник практики: Настас Дар'я Леонідівна (d.nastas@kubg.edu.ua) – старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 21.09.2020р.-18.10.2020

Mcaticon.png
ДОм-1-19-1.4з, ДОм-2-19-1.4з, ДОм-3-19-1.4з

Виробнича практика (зі спеціалізації) студентів VІ курсу груп ДОм-1-19-1.4з, ДОм-2-19-1.4з, ДОм-3-19-1.4з заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту з 21.09.2020 р. по 18.10.2020 р.

  1. Биковська Світлана Сергіївна
  2. Булах Анастасія Андріївна
  3. Захлівна Анна Анатоліївна
  4. Іванова Марина Андріївна
  5. Ігнатенко Олена Петрівна
  6. Костишена Наталія Олексіївна
  7. Луценко Юлія Анатоліївна
  8. Морозова Надія Миколаївна
  9. Ніколайчук Наталія Сергіївна
  10. Осовська Оксана Анатоліївна
  11. Острова Любов Іванівна
  12. Поніза Марина Олегівна

Керівник практики: Буйницька Оксана Петрівна (o.buinytska@kubg.edu.ua) – завідувач НДЛ інформатизації освіти, доцент кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 2020

  1. Савицька Катерина Олександрівна
  2. Севрук Тетяна Віталіївна
  3. Сорокопуд Юлія Сергіївна
  4. Гриневич Юлія Віталіївна
  5. Шароварова Каріна Ігорівна
  6. Дяченко Ірина Леонідівна
  7. Клязника Тетяна Вікторівна
  8. Панчук Євгенія Сергіївна
  9. Шіндер Ірина Дмитрівна
  10. Шкіра Людмила Володимирівна
  11. Ярич Вікторія Володимирівна
  12. Баранова Оксана Миколаївна
  13. Богдан Анна Вікторівна
  14. Бондаренко Юлія Ігорівна
  15. Буяло Анна Михайлівна
  16. Галицька Ксенія Станіславівна
  17. Гданова Лідія Іванівна
  18. Глова Тетяна Іванівна
  19. Горовенко Ірина Сергіївна
  20. Гурін Анна Олександрівна
  21. Демкова Вікторія Юріївна
  22. Довгошиєнко Наталія Валеріївна
  23. Єгорова Ольга Миколаївна
  24. Калініченко Оксана Іванівна
  25. Катрич Дарина Віталіївна
  26. Кацовець Олена Федорівна
  27. Кірєєва Катерина Василівна
  28. Коваль Вікторія Юріївна
  29. Корж Вікторія Сергіївна
  30. Косінська Людмила Вікторівна
  31. Крючкова Дар`я Костянтинівна
  32. Кушнір Ілона Сергіївна
  33. Маруненко Анастасія Віталіївна
  34. Недзельська Тетяна Миколаївна
  35. Сапунова Євгенія Анатоліївна
  36. Кирилова Ірина Олександрівна
  37. Компаніченко Алла Вікторівна
  38. Ламаш Ольга Федорівна
  39. Мазурок Оксана Володимирівна
  40. Мелащенко Аліна Олександрівна
  41. Мельник Алла Василівна
  42. Мехедова Ніна Василівна
  43. Ніколаєнко Ірина Петрівна
  44. Носова Світлана Сергіївна
  45. Овсієнко Наталія Іванівна
  46. Рабодзей Світлана Володимирівна
  47. Радченко Галина Маліковна
  48. Семенова Ганна Михайлівна
  49. Середюк Марина Олександрівна
  50. Синягіна Оксана Іванівна
  51. Стасюк Тетяна Миколаївна
  52. Титаренко Ірина Петрівна
  53. Царенко Олеся Вікторівна
  54. Чермошенцева Наталія Сергіївна
  55. Чумаченко Ірина Іванівна
  56. Шевчук Тетяна Петрівна
  57. Шиденко Ірина Володимирівна
  58. Шкапа Олена Анатоліївна
  59. Ярош Леся Іванівна

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна (s.vasylenko@kubg.edu.ua) – заступник завідувача НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 2020

Mcaticon.png
ПВШм-1-19-1.4д, ПВШм-1-19-1.4з

Виробнича практика (зі спеціалізації) студентів VІ курсу груп ПВШм-1-19-1.4д, ПВШм-1-19-1.4з освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Педагогіка вищої школи» Педагогічного інституту з 5.10.2020 р. по 25.10.2020 р.

  1. Антоненко Любов Олександрівна
  2. Бурдун Тетяна Василівна
  3. Олійник Оксана Ігорівну
  4. Штогрин Вікторія Ярославівна
  5. Піменову Катерина Дмитрівна
  6. Коваль Надія Сергіївна
  7. Царук Анастасія Володимирівна
  8. Цопа Ольга Олександрівна
  9. Назаренко Людмила Олександрівна
  10. Стукаленко Сергій Сергійович
  11. Рудченко Марина Юріївна

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна (s.vasylenko@kubg.edu.ua) – заступник завідувача НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 2020