Практика студентів/Учасники/2018-19 навчальний рік

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики
Mcaticon.png
ДОм-1-17-2.0з, ДОм-2-17-2.0з, ДОм-3-17-2.0з

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу груп ДОм-1-17-2.0з, ДОм-2-17-2.0з, ДОм-3-17-2.0з Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту з 29.10.2018р. до 18.11.2018р.

  1. Ульянова Наталія Анатоліївна
  2. Чаяло Олена Іванівна
  3. Цендревич Ірина Олександрівна
  4. Чемерис Інна Олександрівна
  5. Шелест Світлана Сергіївна
  6. Якименко Інна Павлівна

Керівник практики: Буйницька Оксана Петрівна – завідувач НДЛ інформатизації освіти, доцент кафедри комп'ютерних наук і математики.

  1. Подерня Катерина Михайлівна
  2. Ситниченко Тетяна Миколаївна
  3. Ситяшенко Дар’я Володимирівна
  4. Когутяк Ірина Олександрівна
  5. Федосенко Ольга Сергіївна
  6. Янпольська Дарина Андріївна
  7. Гудим Алла Геннадіївна
  8. Яковенко Валентина Василівна
  9. Бабцева Юлія Віталіївна
  10. Білобаба Леся Миколаївна
  11. Власенко Тамара Миколаївна
  12. Гасман Тамара Павлівна
  13. Гловацька Лариса Володимирівна
  14. Грама Тетяна Василівна
  15. Гудова Світлана Анатоліївна
  16. Духовна Валерія Валеріївна
  17. Єрмак Любов Валеріївна
  18. Жукова Юлія Анатоліївна
  19. Ільєнко Тетяна Петрівна
  20. Карамишева Ольга Олександрівна
  21. Каренко Катерина Олександрівна
  22. Клок Наталія Василівна
  23. Коваленко Ірина Вікторівна
  24. Когутніцька Олена Юріївна
  25. Комісаренко Наталія Володимирівна
  26. Коротун Юлія Миколаївна
  27. Костецька Ганна Новиківна
  28. Нальотова Наталія Андріївна
  29. Поліщук Антон Олександрович
  30. Приходько Оксана Василівна
  31. Прокопенко Тетяна Вікторівна
  32. Радченко Вікторія Юріївна
  33. Рибас Вікторія Вікторівна
  34. Родіна Наталя Олександрівна
  35. Русан Марина Вікторівна
  36. Савіцька Катерина Юріївна

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна – заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

  1. Білоног Ольга Миколаївна
  2. Валова Ірина Валентинівна
  3. Дутова Дар’я Юріївна
  4. Грицеляк Олена Вікторівна
  5. Карпович Вікторія Олександрівна
  6. Ковальчук Альона Петрівна
  7. Лисиця Анна Олександрівна
  8. Садрієва Анна Анатоліївна
  9. Ліпчевська Інна Леонідівна
  10. Теличко Ольга Сергіївна
  11. Магула Лариса Василівна
  12. Назарок Віталіна Володимирівна
  13. Сорока Анна Олександрівна
  14. Непочатова Світлана Петрівна
  15. Пацалюк Сніжана Вікторівна
  16. Поліщук Аліна Василівна
  17. Антонченко Світлана Павлівна
  18. Артеменко Катерина Вікторівна
  19. Гайдай Юлія Юріївна
  20. Ігнатьєва Тетяна Володимирівна
  21. Ільченко Каріна Олександрівна
  22. Йосипенко Катерина Владиславівна
  23. Кочубей Ірина Василівна
  24. Кошова Людмила Григорівна
  25. Онищенко Валентина Костянтинівна
  26. Онікієнко Ірина Сергіївна
  27. Планідіна Оксана Михайлівна

Керівник практики: Настас Дар'я Леонідівна – науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

  1. Саранюк Богдана Георгіївна
  2. Смоляр Антоніна Григорівна
  3. Крилова Вікторія Леонідівна
  4. Сурмай Олена Вікторівна
  5. Цибульська Олена Михайлівна
  6. Білойван Тетяна Михайлівна
  7. Борсолюк Ірина Миколаївна
  8. Давидовська Тетяна Володимирівна
  9. Гратинська Світлана Юріївна
  10. Губська Тетяна Олександрівна
  11. Кулініч Марія Петрівна
  12. Кучерявець Олена Григорівна
  13. Левчук Оксана Миколаївна
  14. Литвиненко Дар’я Миколаївна
  15. Лозінська Юлія Іванівна
  16. Лой Віра Валеріївна
  17. Лучак Дарья Миколаївна
  18. Огаркова Олена Миколаївна
  19. Омельченко Наталія Миколаївна
  20. Попик Вікторія Миколаївна
  21. Роман Ганна Віталіївна
  22. Ротар Марина Віталіївна
  23. Соя Дарія Олександрівна
  24. Скрипник Альона Олександрівна
  25. Соколова Інна Володимирівна
  26. Соловар Карина Миколаївна
  27. Ставська Олена Василівна
  28. Степаненко Леся Андріївна
  29. Тупчій Ольга Сергіївна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики