Відмінності між версіями «Практика студентів (ПО, ДО, ПВШ)»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
м
Рядок 1: Рядок 1:
{{Шаблон:Практика студентів /Меню}}
+
{{Шаблон:Практика студентів/Меню}}
 
==Завдання 1==
 
==Завдання 1==
<br />
+
{{BOX2|
 
+
WIDTH=100%| <!-- px, %... -->
'''<big>Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі</big>'''
+
FLOAT=none| <!-- right, left, none... -->
 
+
IMAGE=[[Image:Mcaticon.png|60px]]| <!-- Обов'язково вказуйте розмір для великих зображень! -->
 +
TITLESIZE=13pt| <!-- px, pt, em... -->
 +
TITLE= Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі|
 +
CONTENT=
 
<div style="width:90%; margin-left:1em; vertical-align:top; border-left:3px #66CDAA solid; padding-left:1em">
 
<div style="width:90%; margin-left:1em; vertical-align:top; border-left:3px #66CDAA solid; padding-left:1em">
 +
*Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.
 +
*ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
 +
*Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
 +
*Моніторинг та оцінювання освітньо-інформаційного середовища Університету Грінченка (для ПВШ)
 +
</div>
 +
}}
  
Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.<br />
 
- Олено Іванівно, чому важливо впроваджувати ІКТ в навчально - виховному комплексі "РОмашка"? - Використання інформаційно-комунікаційних технологій в центрі розвитку дитини - актуальна проблема сучасного дошкільного та початкового виховання. Комп'ютерні технології покликані стати невід'ємною частиною цілісного освітнього процесу, значно підвищувати його ефективність. Тому рівень комп'ютеризації разом з кадровим і методичним забезпеченням навчального процесу є вирішальним показником оцінювання дієздатності не тільки сучасної школи, а й навчального закладу. Інформаційне середовище – засіб ефективної взаємодії учасників освітнього процесу: дітей, педагогів, батьків.
 
- Як Ви використовуєте ІКТ в методичній роботі?<br />
 
- Перше, це звичайно, оформлення ділової документації; робота в мережі Інтернет з питання самоосвіти та накопичення інформаційного матеріалу. Також, розробка презентацій до семінарів, методичних об’єднань, конференцій, педагогічних рад, консультацій для вихователів; використання мультимедійного супроводу в роботі з дітьми на заняттях, під час проведення свят та розваг, режимних моментів; у роботі з батьками (під час проведення консультацій, батьківських зборів, Днів відкритих дверей тощо).<br />
 
- Як Ви вважаєте, що має вміти педагог для ефективного впровадження ІКТ? - Для ефективного впровадження ІКТ в освітньо-виховний процес педагог повинен уміти: обробляти текстову, цифрову, графічну та звукову інформацію для підготовки дидактичних матеріалів; роздруковувати інформацію на принтері; працювати в операційних системах, зокрема WINDOWS, користуючись редакторами WORD різної модифікації; створювати слайди з даного навчального матеріалу, використовуючи редактор презентації MS Power Point, демонструвати презентацію; розробляти тести (Excel, Word); картки (Word); кросворди (Excel);створювати буклети, пам'ятки - інформаційний матеріал (Word, Publisher);створювати брошури- збірник дидактичних, методичних матеріалів (Word). Це все повинен знати, вміти та користуватися під час роботи вихователь та вчитель.
 
 
ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
 
Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
 
 
'''Апаратне забезпечення:''' 5 комп"ютерів; 2 принтера; 1 сканер;  2 інтерактивні смарт дошки; домашій кінотеатр (аудіо система); 7 ноутбуків
 
 
'''Програмне забезпечення:''' операційна система Windows XP; антивірусна програма Avast Professional Edition; робота з документами в Microsoft Office;Microsoft Office Excel$ Wi-Fi.
 
Програми для інформатики для 1-4 класів
 
 
'''Інформаційне забезечення:''' Інформаційно-освітнє середовище центру представлено  наявністю сайту http://romashkakiev.in.ua/<br />
 
<br />
 
 
Анкета для вчителів<br />
 
[http://Анкета https://docs.google.com/forms/d/1jo0WF7JCwFZqGyvm7ag_W50EMcOGITJib_-zKnpG-lo/edit]
 
Результати анкетування<br />
 
[http://Результати%20анкетування https://docs.google.com/forms/d/1jo0WF7JCwFZqGyvm7ag_W50EMcOGITJib_-zKnpG-lo/edit#response=ACYDBNjCs6o38oLmrIaYjHMHJAKf2ybf0RLqDvT-WgxZagfSaEvE9giCbAyx7-I]
 
 
==Завдання 2==
 
==Завдання 2==
 
+
{{BOX1|
'''<big>Гугл- календар для співробітників, керівників</big>'''<br />
+
WIDTH=100%| <!-- px, %... -->
<br />
+
FLOAT=none| <!-- right, left, none... -->
Додаток Гугл- календар досить зручний у використанні. Події зберігаються онлайн. Це означає, що календар можна переглядати з будь-якого місця та будь-якого пристрою обладнаного доступом до мережі Інтернет.
+
IMAGE=[[Image:Mcaticon_yell.png|60px]]| <!-- Обов'язково вказуйте розмір для великих зображень! -->
 
+
TITLESIZE=13pt| <!-- px, pt, em... -->
 
+
TITLE= Завдання на вибір|
[[Гугл календар|https://calendar.google.com/calendar/b/1/r/month/2017/10/1?tab=mc]]<br />
+
CONTENT=
 
+
<div style="width:90%; margin-left:1em; vertical-align:top; border-left:3px #66CDAA solid; padding-left:1em">
[[Файл:Гугл календар скріни.doc|міні|Гугл календар скріни.doc]]
+
*Розробити блог консультацій 
 +
*Сайт установи
 +
*Гугл- календар для співробітників, керівників
 +
*Гугл-групу для відображення основної діяльності установи
 +
*Електронний навчальний курс для підвищення ІК-компетентності співробітників установи
 +
</div>
 +
}}
  
 
==Завдання 3==
 
==Завдання 3==
 
+
{{BOX2|
При підготовці до уроку з використанням ІКТ вчитель не повинен забувати, що це УРОК, а значить, потрібно складати план уроку виходячи з його цілей. При відборі навчального матеріалу він повинен дотримуватися основні принципи систематичності і послідовності, доступності, диференційованого підходу, науковості та ін. При цьому комп'ютер не замінює вчителя, а тільки доповнює його.
+
WIDTH=100%| <!-- px, %... -->
 
+
FLOAT=none| <!-- right, left, none... -->
Розробка уроку з використанням ІКТ складається з наступних етапів:
+
IMAGE=[[Image:Mcaticon.png|60px]]| <!-- Обов'язково вказуйте розмір для великих зображень! -->
1. Концептуальний. На даному етапі з позицій макроаналізу визначається дидактична мета з орієнтацією на досягнення результатів: формування, закріплення, узагальнення або вдосконалення знань; формування умінь; контроль засвоєння і т.п. Виходячи з педагогічних завдань уроку аргументується необхідність використання ІТ або ресурсів Інтернет в освітньому процесі. Основні цілі використання ІТ: можливість подання в мультимедійній формі унікальних інформаційних матеріалів (відеофрагментів, моделей, таблиць, схем і т.п.); візуалізація досліджуваних явищ, процесів і взаємозв'язків між об'єктами; формування навичок і вмінь інформаційно-пошукової діяльності; необхідність роботи з моделями досліджуваних об'єктів, явищ або процесів з метою їх дослідження в інтерактивному режимі; використання ІКТ в якості додаткового джерела інформації.
+
TITLESIZE=13pt| <!-- px, pt, em... -->
 
+
TITLE= Семінар (тренінг)|
2. Технологічний. На основі сформульованих вимог до освітніх електронних ресурсів за дидактичними цілями і методичного призначенням проводиться багатофакторний аналіз і відбір освітніх електронних ресурсів. Вибирається форма уроку, виділяються основні структурні елементи уроку.
+
CONTENT=
На даному етапі проводиться більш детальний аналіз (доробка або модернізація) електронних ресурсів, вивчається супровідна документація, прогнозується ефективність використання даного ресурсу, визначається методика проведення уроку і проектуються основні види діяльності з ресурсами в навчальному процесі.
+
<div style="width:90%; margin-left:1em; vertical-align:top; border-left:3px #66CDAA solid; padding-left:1em">
3. Операціональні. На даному етапі проводиться деталізація функцій, які можна покласти на кошти ІКТ, і способів їх реалізації з одного боку, вибір способів взаємодії учня і електронним ресурсом і навчальним з іншого; здійснюється поетапне планування уроку.
+
Провести семінар (тренінг) для співробітників / вчителів / вихователів з використання ІКТ в освіті або виступ на вченій раді / педраді щодо можливостей онлайн навчання.
Для кожного з етапів визначається: мета; тривалість етапу; форма організації діяльності учнів; функції викладача і основні види його діяльності на даному етапі; форма проміжного контролю і т.п. Організовуючи урок з ІКТ, потрібно враховувати наступні фактори: рівень підготовки класу, методичну мету уроку, тип уроку, готовність учнів до нового виду навчальної діяльності, гігієнічні вимоги.
+
</div>
Критерії корисності ІКТ в освіті можна сформулювати наступним чином: та чи інша навчальна комп'ютерна технологія доцільна, якщо вона дозволяє отримати також результати навчання, які не можна отримати без застосування цієї технології.
+
}}
ІКТ можна використовувати на всіх етапах уроку в залежності від мети.
+
 
+
Етап №1. Організаційний (не більше 2 хвилин)
+
Мета: організувати хлопців на успішну роботу. Основний вид діяльності із засобами ІКТ: показ слайдів
+
 
+
Етап №2. Перевірка домашнього завдання. Повторення раніше вивченого.
+
Мета: закріпити знання, отримані раніше. М.б. актуалізація знань, виявлення прогалин. Основний вид діяльності з ІКТ: демонстрація, яка контролює (до 10 хв), захист презентацій.
+
 
+
Етап №3. Етап засвоєння нових знань.
+
Мета: забезпечити сприйняття, осмислення і первинне запам'ятовування знань (15-20 хв). Основний вид діяльності з ІКТ: презентація, бесіда, вихід в Інтернет (отримання додаткової інформації), складання схеми.
+
 
+
Етап №4. Перевірка розуміння вивченого матеріалу (3-5 хв)
+
Мета: перевірка засвоєння отриманих знань. Основний вид діяльності з ІКТ: демонстрація презентацій, відповіді на питання.
+
 
+
Етап №5. Закріплення отриманих знань (10-15 хв)
+
Мета: закріпити отримані знання, почати виробляти вміння застосовувати їх. Основний вид діяльності з ІКТ: тестування.
+
 
+
Етап №6. Підведення підсумків, інформація про домашнє завдання. Мета: підвести підсумок, познайомити з домашнім завданням.
+
Перераховані позитивні сторони використання інформаційних та комунікаційних технологій в загальну середню освіту далеко не єдині.
+
У той же час будь-який досвідчений вчитель підтвердить, що на тлі досить частого позитивного ефекту від впровадження інформаційних технологій, у багатьох випадках використання засобів інформатизації ніяк не позначається на підвищенні ефективності навчання, а в деяких випадках таке використання має негативний ефект. Очевидно, що рішення проблем доречною і виправданою інформатизації навчання має здійснюватися комплексно.
+
Використання ІКТ на уроках в школі має багато позитивних моментів. Але крім "плюсів" при використанні ІКТ сьогодні видно і "мінуси".
+
Приклад 1. Мабуть, найпоширеніший варіант використання ІКТ на уроках сьогодні - це застосування презентацій. Отже, нехай приготовлена хороша презентація по темі уроку (слайди прекрасно оформлені, записи і малюнки добре видно, слайд не перевантажений текстом, на слайді тільки необхідна інформація, все представлено наочно і барвисто). На жаль, проблеми виникають і при використанні таких хороших презентацій. Ось деякі:
+
1. Щоб презентація була добре видна, треба використовувати затемнення (повне або часткове). Виходить, що на всіх шести уроках учні і вчитель знаходяться при штучному освітленні, без денного світла.
+
2. Щоб працювати з інформацією на слайді, доводиться напружувати зір. Якщо презентацій багато, то і напруг зору багато. Навряд чи це виправдано з медичної точки зору.
+
3. Іноді пояснення нового навчального матеріалу замінюється на переписування учнями інформації з слайда (озвученої чи ні), особливо, якщо є проблеми з дисципліною в класі.
+
4. Учні поспішають списати все, що є на слайді. Пояснення вчителя, навіть якщо вони присутні, часто проходять даремно.
+
Приклад 2, що стосується використання учнями ресурсів Інтернет. Припустимо, що інтернет-ресурси використовуються для підготовки учнями деякого повідомлення з певної тематики. В даному випадку учень має можливість відносно швидко знайти необхідну інформацію і в чималому обсязі. Ось цей "чималий обсяг" і підводить багатьох. Спочатку йде накопичення фактичного матеріалу - скачується потрібна інформація. І це цілком закономірно. Після повинно слідувати осмислення, аналіз, відбір цікавою і дійсно потрібної інформації і складання свого варіанту повідомлення. Але чомусь, як правило, це не відбувається. Великий обсяг добутої інформації сприймається учнями як вже закінчена робота. До того ж велика кількість матеріалу може затягнути процес роботи в інтернеті.
+
Приклад 3. Припустимо, учень на уроці працює на комп'ютері з різними навчальними програмними продуктами (контролюючими, що тренують, демонстраційними, навчальними), виконує завдання із застосуванням текстових і графічних редакторів, проводить розрахунки та перерахунки за допомогою електронних таблиць, застосовує бази даних і системи управління базами даних, використовує електронні підручники та посібники. Тоді у цього учня є прекрасна можливість працювати на уроці в своєму темпі, а у вчителя працювати з учнем індивідуально і диференційовано. Все добре, якщо не враховувати, що тоді на кожному уроці учень змушений багато працювати за комп'ютером. Але скільки ж може учень сидіти за комп'ютером !?
+
При організації навчальної діяльності із застосуванням інформаційних технологій слід враховувати санітарні правила і норми, які регламентують можливості застосування комп'ютерів в навчальному процесі з урахуванням вікових особливостей учнів. Безперервна тривалість занять безпосередньо з комп'ютером не перевищує:
+
- для учнів 1 класу - 10 хвилин,
+
- для учнів 2-5 класів - 15 хвилин,
+
- для учнів 6-7 класів - 20 хвилин,
+
- для учнів 8-9 класів - 25 хвилин,
+
- для учнів 10-11 класів на першій годині навчальних занять 30 хвилин, на другому - 20 хвилин
+
Виходить, що якщо розглядати один окремо взятий урок в школі, то використання ІКТ - це чудово. Але коли це пошириться на всі уроки, треба серйозно задуматися про розумному дозуванні використання ІКТ на уроках в школі. Не просто бездумно насаджувати, а кожен раз серйозно аналізувати, що це дає навчального процесу.
+
Проблеми впровадження ІКТ
+
Основна складність полягає в складності пошуку і підготовки навчального матеріалу. І якщо у випадку традиційних способів подання інформації ми можемо використовувати накопичені дані (карти, схеми), легко розробляються дані на основі літератури, то в разі подання інформації за допомогою ІКТ виникає складність пошуку і створення інформації. Знайти або створити інформацію в електронній формі вчителю набагато складніше, ніж взяти інформацію з книг (довідників) і продемонструвати на уроці. З іншого боку, у продажу є безліч інформаційних дисків з підготовленим матеріалом, але, на жаль, з закритим форматом і ускладненим інтерфейсом. Що це означає? Використовувати матеріал навчального диска цілком, як правило, недоцільно, а щоб знайти і відкрити потрібний матеріал, необхідно затратити час. Скопіювати з диска зображення полководців в окремі файли неможливо, так як вони закриті власним форматом. Такі ситуації дуже часті, так як розробники дисків і навчальних програм не враховують того, що вчитель розробляє урок під себе і під свій клас. Виходом з цієї ситуації може бути розробка навчальних матеріалів у вигляді окремих тематичних модулів, що складають з окремих файлів (jpg, txt, html, avi, mp3, gif та ін.), З яких вчитель сам вибирає необхідні йому матеріали і послідовність їх викладів. Такі матеріали в сучасних умовах можуть накопичуватися учителем для себе, можуть створюватися відповідні електронні бібліотеки матеріалів, тобто медіатеки, на базі школи, на районному рівні.
+
Трудомісткість розробки акредитуючої результату.
+
Зусилля, витрачені на розробку уроків із застосуванням ІКТ компенсуються, якщо застосування ІТ методично виправдано, продуктивно. До того ж, якщо вчитель систематично готує матеріал в електронному вигляді, то через певний час накопичується велика база даних.
+
Але використання інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні різних предметів шкільного курсу неможливо без достатньої технічної бази, відповідного програмного забезпечення та підключення до мережі Інтернет і достатніх умінь роботи з комп'ютером самого вчителя.
+
Наші педагоги стали частіше використовувати комп'ютер в освітньо-виховному процесі. На сьогоднішній день медіа-обладнання стає все більш затребуваним. Вчителі поступово оцінюють переваги комп'ютера для вдосконалення методики уроку.
+
Отже, використання комп'ютера - потужний засіб для створення оптимальних умов роботи на уроці, але воно повинно бути доцільно і методично обгрунтовано. Інформаційних технологій слід використовувати тільки тоді, коли це використання дає незаперечний педагогічний ефект і ні в якому разі не можна вважати застосування комп'ютера даниною часу або перетворювати його в модне захоплення
+
Рішення:
+
• Максимально використовувати переваги ІКТ для підвищення якості освіти учнів.
+
• Підвищувати кваліфікацію через самоосвіту, участь в професійних об'єднаннях учителів і семінарах, майстер-класах
+
• Впроваджувати інформаційні технології в різні етапи традиційного уроку
+
• Розробляти і використовувати власне програмне забезпечення та цифрові освітні ресурси, формувати і використовувати медіатеку.
+
[[Семінар для педагогів із використання ІКТ в освіті Значення ІКТ для дітей та педагогів у навчально-виховному процесі.|http://wiki.kubg.edu.ua/index.php?title=%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2&action=edit&section=3]]
+
  
 
==Завдання 4==
 
==Завдання 4==
 
+
{{BOX1|
'''<big>Методичні рекомендації</big>'''<br />
+
WIDTH=100%| <!-- px, %... -->
Нині комп’ютеризація навчального процесу розглядається як один з найбільш перспективних напрямів підвищення якості освіти. Цій проблемі приділяється значна увага як на рівні центральних органів управління освітою, так і на рівні навчальних закладів освіти. Проте масштабна комп’ютеризація навчального процесу у ЗНЗ – складна проблема, яка потребує тривалої цілеспрямованої роботи й постійної уваги.<br />
+
FLOAT=none| <!-- right, left, none... -->
Впровадження інформаційних технологій у навчально-пізнавальну діяльність учнів – це один із шляхів. Комп’ютери мають перейти із класу інформатики у навчальні класи. Особливої актуальності набуває проблема розробки, створення та впровадження розвивальних освітніх програм, які сприятимуть адаптації учнів до життя в інформаційному суспільстві. В кожному ЗНЗ створюються необхідні соціальні, психологічні, педагогічні умови для опанування учнями школи сучасних інформаційних технологій і розроблення методики використання їх в навчально-виховному процесі.<br />
+
IMAGE=[[Image:Mcaticon_yell.png|60px]]| <!-- Обов'язково вказуйте розмір для великих зображень! -->
'''Рекомендації щодо впровадження ІКТ в ЗНЗ:''' <br />
+
TITLESIZE=13pt| <!-- px, pt, em... -->
1. Формувати інформаційну культуру учнів та педагогічних працівників. <br />
+
TITLE= Методичні рекомендації|
3. Використання інформаційно – комунікаційних технологій. <br />
+
CONTENT=
4. Удосконалювати інформаційно – методичне забезпечення освітнього процесу.<br />
+
<div style="width:90%; margin-left:1em; vertical-align:top; border-left:3px #66CDAA solid; padding-left:1em">
5. Оптимізувати освітній менеджмент з використанням сучасних інформаційних технологій.<br />
+
Підготувати методичні рекомендації до
6. Активізувати роботу шкільного web- сайту, як єдиного освітньо – інформаційного середовища для популяризації кращих освітянських надбань, підтримки колективної та індивідуальної комунікації, формування мережевих професійних об’єднань та функціонування закладу як відкритої системи. <br />
+
*проектування інформаційного освітнього середовища установи,
7. Сприяти проходженню кожним педагогічним працівником навчання за дистанційним курсом «Сервіси Google у професійній діяльності вчителя». <br />
+
*модернізації ІТ інфраструктури.
8. Заохочувати педагогічних працівників до створення власного web – сайту чи блогу.<br />
+
*формування ІК- компетентності співробітників, вчителів, вихователів установи
'''Методичні рекомендації до проектування інформаційного освітнього середовища школи,модернізації ІТ інфраструктури, формування ІК-компетентності вчителів школи'''<br />
+
-забезпечення комунікації всіх учасників освітнього процесу (вчитель – учень -батьки)
+
-наявність великого обсягу цифрових освітніх ресурсів (програми ліцензовані, доступ до інтернету, створення власних ІОС);<br />
+
- доступність та відкритість результатів для всіх учасників;<br />
+
-моніторинг якості роботи в програмах (аналіз та формування звітності за результатами роботи);<br />
+
-наявність та підтримка електронного документообігу; <br />
+
-доступність всіх нормативних документів;<br />
+
-використання програмного середовища, яке формує робочий інформаційний простір для учнів та вчителів; <br />
+
-створення корпоративної пошти для вчителів, єдиного середовища для обміну інформацією, документацією; <br />
+
-оновлення сайту школи; <br />
+
-наявність відібраної, безпечної та якісної інформації (захист комп’ютерів від доступу до неякісної інформації).<br />
+
'''Модернізація ІТ інфраструктури''' <br />
+
- створення курсів для підвищення рівня знань працівників школи по роботі з ІКТ;<br />
+
- оновлення технічної бази закладу (закупівля новітньої техніки: комп’ютерів, SMART-board, телевізорів, програмного забезпечення і т.д.); <br />
+
- співпраця з ІТ – менеджером школи; <br />
+
- підключення до швидкісного інтернету.<br />
+
'''Форми підвищення рівня ІКТ-компетентності вчителів:''' <br />
+
- участь у семінарах щодо застосування ІКТ у навчальній практиці;<br />
+
- систематична участь у професійних конкурсах, онлайнових форумах і педрадах; <br />
+
- систематичне використання у педагогічній діяльності цифрових технологій та інструментів: текстових редакторів, програм обробки зображень та підготовки презентації!, табличних процесорів тощо; <br />
+
- забезпечення використання Інтернет-ресурсів; <br />
+
- формування банку навчальних завдань, виконуваних із активним використанням ІКТ; <br />
+
- розробка проектів із використанням ІКТ.<br />
+
 
+
==Завдання 5==
+
 
+
*Презентація результатів практики на Вікі-порталі.
+
*[https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-1gGZBNBKDhQ1t-9izikVXJiSnmSOeyTiPhc2DpsVpE/edit#gid=0 Оцінювання виконаних завдань].
+
 
</div>
 
</div>
 +
}}
  
 
==Завдання 5==
 
==Завдання 5==

Версія за 09:37, 5 грудня 2017

Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики

Завдання 1

Mcaticon.png
Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі
  • Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.
  • ІК- компетентності вчителів, вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
  • Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
  • Моніторинг та оцінювання освітньо-інформаційного середовища Університету Грінченка (для ПВШ)

Завдання 2

Mcaticon yell.png
Завдання на вибір
  • Розробити блог консультацій
  • Сайт установи
  • Гугл- календар для співробітників, керівників
  • Гугл-групу для відображення основної діяльності установи
  • Електронний навчальний курс для підвищення ІК-компетентності співробітників установи

Завдання 3

Mcaticon.png
Семінар (тренінг)

Провести семінар (тренінг) для співробітників / вчителів / вихователів з використання ІКТ в освіті або виступ на вченій раді / педраді щодо можливостей онлайн навчання.

Завдання 4

Mcaticon yell.png
Методичні рекомендації

Підготувати методичні рекомендації до

  • проектування інформаційного освітнього середовища установи,
  • модернізації ІТ інфраструктури.
  • формування ІК- компетентності співробітників, вчителів, вихователів установи

Завдання 5

Mcaticon.png
Презентація виконання