Відмінності між версіями «Погоріла Марина Володимирівна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 40: Рядок 40:
 
<br /> 3. Відсутність контакту з учителем інформатики.
 
<br /> 3. Відсутність контакту з учителем інформатики.
 
<br /> 4. При недостатній мотивації до роботи учні часто відволікаються на ігри.
 
<br /> 4. При недостатній мотивації до роботи учні часто відволікаються на ігри.
 +
=== Аналіз ІТ інфраструктури освітнього закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення) ===

Версія за 09:48, 13 жовтня 2020

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика

База практики:


Навчально-виховний комплекс № 141 “ОРТ”
Комунальний навчальний заклад "Навчально виховний комплекс №141 "Освітні ресурси та технологічний тренінг" міста Києва (дошкільний навчальний заклад - школа I ступеня - спеціалізована школа II ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та інформаційних технологій - технологічний ліцей)"


Контакти
02154, м. Київ, бул.Ігоря Шамо 5
+38(044) 362-36-50 приймальня
Наша пошта: lyceum@ortlyceum.kiev.ua
Сайт школи: http://www.ortlyceum.kiev.ua/
Адміністація: директор - Кіньков Юрій Григорович.
Заступники директора - Кравчук Олена Олександрівна, Радько Ірина Іванівна

Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі


Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.

Інтерв'ю з заступником директора з навчально-виховної роботи Кравчук Оленою Олександрівною
Навчально-виховний комплекс №141 «ОРТ» - це масштабний соціальний проект, що був реалізований завдяки плідному співробітництву міської і районної влади та Всесвітнього ОРТ. Навчально-виховний комплекс має сучасні напрями спеціалізації. Такі, як:
1. Веб-дизайн
За даною спеціалізацією учні зможуть навчитися створювати оригінальні та стильні макети сайтів та правильно їх верстати. З легкістю додавати до сайтів ілюстрації, анімаційні елементи, банери, писати скрипти, що додають інтерактивності сайту. Зможуть розробити зручну навігацію і грамотно акцентувати увагу на потрібній інформації, а також оцінити та протестувати сайт перед розміщенням його в Інтернеті.
2. Архітектурне та ландшафтне проектування
За даною спеціалізацією учні навчаються створювати проекти різноманітних споруд, розробляти проекти інтер’єру, облаштування саду, навіть проектувати меблі.
3. Інформаційні технології в економіці та бізнесі
Даний курс дасть можливість учням не тільки орієнтуватися у світі бізнесу, але й оволодіти всіма необхідними навичками 21-го сторіччя. Оскільки збалансоване поєднання теоретичних і практичних занять забезпечить розвиток в учнів критичного мислення, вміння співпрацювати (працювати як в парі так і в групі), приймати рішення і систематизувати отримані знання, а також самостійно їх здобувати. Все це неможливо без володіння сучасними комп'ютерними технологіями.
4. Тривимірне моделювання та анімація
На даному курсі учні навчаються сучасним технологіям інженерного проектування у таких CAD-системах як Solid Works, Fusion 360, створюють архітектурні проекти у середовищі Archi CAD, реалізують творчі тривимірні проекти за допомогою 3D Max. Будь-яку 3д модель або комплексне рішення, створене у системах тривимірного моделювання учні зможуть надрукувати з викорисатнням сучасних технологій тривимірного друку.
5. Комп’ютерні мережі та кібербезпека
На цьому курсі учні дізнаються як створити та налаштувати комп’ютерну мережу, навчаться забезпечувати безпеку мереж та протидіяти кіберзагрозам.

ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування

Анкета була розроблена в Google формі та спрямована на діагностику ІК компетентності вчителів. Опитування складалося з ряду запитань, типу: якими сервісами чи додатками ви користуєтеся для організації освітнього процесу; які цікаві прикладні програми вчасто використовуєте на уроках і могли б порадити своїм колегам тощо.
Анкета для вчителів
Результати анкети
Перевагами використання ІКТ є:
1. Застосування сучасних інформаційних технологій у початковій школі сприяє більш активному і свідомому засвоєнню учнями навчального матеріалу.
2. Комп’ютерні ігрові програми сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу, створюють позитивне емоційне ставлення учнів до навчання.
3. Використання інформаційних технологій на уроках в початковій школі є одним з найсучасніших засобів розвитку особистості молодшого школяра.
Недоліки та проблеми застосування ІКТ:
1. У вчителів недостатньо часу для підготовки до уроку, на якому використовуються комп'ютер.
2. Недостатня комп'ютерна грамотність вчителя.
3. Відсутність контакту з учителем інформатики.
4. При недостатній мотивації до роботи учні часто відволікаються на ігри.

Аналіз ІТ інфраструктури освітнього закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)