Перепис

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Пере́пис, -су, м. 1) Копія рукописи. 2) Перепись, ревизія. По оцих переписах, що тоді були, то у нашому селі 700 душ, а тепер не знаю.
1. Дія за значенням переписувати, переписати. Він безпечно ходив з хати в хату — робив усьому своєму добру перепис (Панас Мирний, II, 1954, 92)
2. Спеціально організований масовий статистичний облік населення, промислового або сільськогосподарського устаткування і т. ін., метою якого є з'ясування необхідних даних на певний момент.
Перепис населення визначається як захід, що дозволяє здійснювати через регулярні інтервали часу офіційний облік чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому та на всіх рівнях її адміністративно - територіального устрою. Дані перепису необхідні для прогнозування і управління соціально - економічним розвитком країни, реалізації демографічної політики, бюджетного планування та інших цілей. Перепис населення — єдиний процес збору, узагальнення, аналізу та публікації демографічних, економічних та соціальних даних про населення, що належать проживає на відповідний проміжок у країні чи на виразно відмежованій території.. Як і у випадку інших переписів, по завершенню переписів населення виконується обробка та публікація зібраних даних.

ООН надає загальне визначення: Перепис означає захід, що забезпечує отримання за деякими характеристиками на основі суцільного обліку даних про чисельність і структуру населення, житла, економічних одиниць, будівель або господарств. Переписні дані можуть бути розраховані на основі статистичних обстежень, адміністративних або інших джерел даних або використання обох варіантів. Участь в переписах є обов'язковим для всіх респондентів






Ілюстрації

Referandum-sonucunu-dogru-bilen-anket-firmalari-belli-oldu-8949124.Jpeg Mova 349.png Population.jpg 27 main.jpg


Відео