ПІБ/УЕН

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Організація навчання за технологіями змішаного, перевернутого навчання

  Human дозволяє налагодити комплексну роботу закладу освіти, об’єднати всіх учасників освітнього процесу, автоматизувати обов’язки й надає вчителям додаткові можливості.
  Система HUMAN дає змогу перевести всю документацію в електронний формат, створювати накази, експортувати документи в Excel або pdf. А також дає доступ до всіх матеріалів минулих років в «Архіві». 

HUMAN - це можливість зосередити всі навчальні процеси на єдиній платформі.

Переваги платформи HUMAN :

• вчитель використовує єдину платформу для зберігання навчальних матеріалів; • налагоджуються комунікації між учасниками освітнього процесу; • учасники освітнього процесу знають про те, чим живе школа, що у ній відбувається: новини, події, досягнення; • зручно організовувати дистанційне / змішане навчання в школі; • можна відслідковувати аналітику про успішність учнів і відвідування школи; • впроваджувати нові технології в освітній процес і піднімати рівень цифрової грамотності вчителів.

Можливості Human:

  Освітня платформа Human дозволяє запровадити власну шкільну соцмережу — платформу для комунікації. На відміну від відомих соцмереж і месенджерів, які часто використовують у навчанні, соціальна мережа HUMAN закрита й захищена від витоку даних. 
  Адміністратор платформи має доступ до діяльності всіх педагогічних працівників закладу і має змогу переглядати календарно-тематичний план, зміст уроків, навчальні матеріали, домашні завдання. Ця інформація доступна в системі в будь-який час та з будь-якого пристрою.
  Також можна  аналізувати рівень діяльності закладу- візуалізований графік успішності й відвідування кожного учня окремо, кожного класу, а також школи загалом.
  Аналітика відображається в режимі реального часу, її можна переглянути за різні періоди. Також ви маєте змогу побачити, як учні оцінюють роботу вчителя за рівнем цікавості, корисності й зрозумілості, та порівняти ці дані зі статистикою інших учителів. Ця інформація дає повну картину діяльності всіх учасників освітнього процесу.

Файл:- -.pdf