Відмінності між версіями «ПІБ/УЕН»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
==Пункт 1==
+
==Пункт 1==Е-навчальних ресурсів, хмарних сервісів організації навчання за технологіями змішаного, перевернутого навчання.
===Підпункт 1===
+
===Підпункт 1===Human дозволяє налагодити комплексну роботу закладу освіти, об’єднати  всіх учасників освітнього процесу, автоматизувати обов’язки й надає вчителям додаткові можливості.
===Підпункт 2===
+
Система HUMAN дає змогу перевести всю документацію в електронний формат, створювати накази, експортувати документи в Excel або pdf. А також дає доступ до всіх матеріалів минулих років в «Архіві».
===Підпункт 3===
+
HUMAN - це можливість зосередити всі навчальні процеси на єдиній платформі.
==Пункт 2==
+
 
===Підпункт 1===
+
===Підпункт 2===Переваги платформи HUMAN :
===Підпункт 2===
+
===Підпункт 3===
+
===Підпункт 3===вчитель використовує єдину платформу для зберігання навчальних матеріалів;
 +
• налагоджуються комунікації між учасниками освітнього процесу;
 +
• учасники освітнього процесу знають про те, чим живе школа, що у ній відбувається: новини, події, досягнення;
 +
• зручно організовувати дистанційне / змішане навчання в школі;
 +
• можна відслідковувати аналітику про успішність учнів і відвідування школи;
 +
• впроваджувати нові технології в освітній процес і піднімати рівень цифрової грамотності вчителів.
 +
 
 +
==Пункт 2== Освітня платформа Human дозволяє запровадити власну шкільну соцмережу — платформу для комунікації. На відміну від відомих соцмереж і месенджерів, які часто використовують у навчанні, соціальна мережа HUMAN закрита й захищена від витоку даних.
 +
===Підпункт 1===Адміністратор платформи має доступ до діяльності всіх педагогічних працівників закладу і має змогу переглядати календарно-тематичний план, зміст уроків, навчальні матеріали, домашні завдання. Ця інформація доступна в системі в будь-який час та з будь-якого пристрою.
 +
===Підпункт 2===Також можна  аналізувати рівень діяльності закладу- візуалізований графік успішності й відвідування кожного учня окремо, кожного класу, а також школи загалом.
 +
===Підпункт 3===Аналітика відображається в режимі реального часу, її можна переглянути за різні періоди. Також ви маєте змогу побачити, як учні оцінюють роботу вчителя за рівнем цікавості, корисності й зрозумілості, та порівняти ці дані зі статистикою інших учителів. Ця інформація дає повну картину діяльності всіх учасників освітнього процесу.
 +
 
  
 
[[Категорія: ПІБ/УЕН]]
 
[[Категорія: ПІБ/УЕН]]
  
 
[[Категорія: ПІБ/УЕН]]
 
[[Категорія: ПІБ/УЕН]]

Версія за 22:01, 23 січня 2022

==Пункт 1==Е-навчальних ресурсів, хмарних сервісів організації навчання за технологіями змішаного, перевернутого навчання. ===Підпункт 1===Human дозволяє налагодити комплексну роботу закладу освіти, об’єднати всіх учасників освітнього процесу, автоматизувати обов’язки й надає вчителям додаткові можливості. Система HUMAN дає змогу перевести всю документацію в електронний формат, створювати накази, експортувати документи в Excel або pdf. А також дає доступ до всіх матеріалів минулих років в «Архіві». HUMAN - це можливість зосередити всі навчальні процеси на єдиній платформі.

===Підпункт 2===Переваги платформи HUMAN : • ===Підпункт 3===вчитель використовує єдину платформу для зберігання навчальних матеріалів; • налагоджуються комунікації між учасниками освітнього процесу; • учасники освітнього процесу знають про те, чим живе школа, що у ній відбувається: новини, події, досягнення; • зручно організовувати дистанційне / змішане навчання в школі; • можна відслідковувати аналітику про успішність учнів і відвідування школи; • впроваджувати нові технології в освітній процес і піднімати рівень цифрової грамотності вчителів.

==Пункт 2== Освітня платформа Human дозволяє запровадити власну шкільну соцмережу — платформу для комунікації. На відміну від відомих соцмереж і месенджерів, які часто використовують у навчанні, соціальна мережа HUMAN закрита й захищена від витоку даних. ===Підпункт 1===Адміністратор платформи має доступ до діяльності всіх педагогічних працівників закладу і має змогу переглядати календарно-тематичний план, зміст уроків, навчальні матеріали, домашні завдання. Ця інформація доступна в системі в будь-який час та з будь-якого пристрою. ===Підпункт 2===Також можна аналізувати рівень діяльності закладу- візуалізований графік успішності й відвідування кожного учня окремо, кожного класу, а також школи загалом. ===Підпункт 3===Аналітика відображається в режимі реального часу, її можна переглянути за різні періоди. Також ви маєте змогу побачити, як учні оцінюють роботу вчителя за рівнем цікавості, корисності й зрозумілості, та порівняти ці дані зі статистикою інших учителів. Ця інформація дає повну картину діяльності всіх учасників освітнього процесу.