Онцихрист

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Версія від 15:21, 2 листопада 2017; T.marchenko (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Онцихрист, -та, м. = Анцихрист.

Онцихрист - це уособлення сили, ворожої Христу

Термін «Онцихрист» походить від грецького слова, яке означає «проти (або замість) Христа», і стосується будь-кого, хто поводиться так, як сказано нижче.

  • Заперечує, що Ісус є Христом (Месією) або що він є Сином Бога (1 Івана 2:22).
  • Протистоїть Христу, Божому Помазанцю (Псалом 2:1, 2; Луки 11:23).
  • Видає себе за Христа (Матвія 24:24).
  • Переслідує послідовників Христа. Ісус вважає, що той, хто кривдить його учнів, кривдить його особисто (Дії 9:5).
  • Заявляє, що є християнином, і водночас чинить беззаконня та вводить інших в оману (Матвія 7:22, 23; 2 Коринфян 11:13).
  • У Біблії слово «антихрист» застосовується не лише до окремих людей, які чинять вищезгадане, але й до усіх них як групи (2 Івана 7). Антихрист з’явився у часи апостолів і існує досі. Саме про це передрікалося в Біблії (1 Івана 4:3).

В Апокаліпсисі св. Іоанна Онцихриста описано так

1.« І став я на піску морському, і побачив виходить з моря звір із сімома головами і десятьма рогами: на рогах його було десять вінців, а на головах його імена богохульні.

2 Звір, якого я бачив, був схожий на барса; ноги у нього - як у ведмедя, а паща у нього - як паща лева, і дав йому дракон силу, і престола свого, і владу велику.

3 І бачив я, що одна з голів його ніби смертельно була поранена, але рана смертельна її вздоровилась. І вся земля дивувалась, слідкуючи за звіриною, і вклонилися змієві, що дав владу звірині,

4 і вклонилися звірині, говорячи: Хто до звірини подібний і хто воюватиме з нею?

5 І їй дано уста, щоб говорили зухвале та богохульне, і дана їй владу діяти сорок два місяці.

6 І відкрила вона свої уста на зневагу проти Бога, щоб хулити ім'я Його й оселю Його, і тих, що живуть на небі.

7 І їй дано провадити війну зі святими і перемогти їх; і дано їй владу над кожним племенем, і народом, і язиком, і людом.

8 І їй вклоняться всі, хто живе на землі, яких імена не написані в книгах життя Агнця, заколеного від створення світу ».


Як розпізнати Онцихристів

  • Вони поширюють неправду про Ісуса (Матвія 24:9, 11). Наприклад, ті, хто пропагує вчення про Трійцю або ідею про те, що Ісус є Всемогутнім Богом, по суті, суперечать словам самого Ісуса, який сказав: «Батько більший від мене» (Івана 14:28).
  • Антихристи відкидають те, що Ісус говорив про правління Божого Царства. Приміром, деякі релігійні провідники кажуть, ніби Ісус діє через людські уряди. Однак це вчення суперечить твердженню Ісуса: «Моє Царство не належить до цього світу» (Івана 18:36).
  • Вони кажуть, що Ісус є їхнім Господом, але не слухаються його наказів, у тому числі наказу проповідувати добру новину про Царство (Матвія 28:19, 20; Луки 6:46; Дії 10:42).

Ілюстрації

Oncihrist.jpg Стародавній малюнок Онцихриста ArtAntihrist.jpg Antihrist.gif DevilTeemo.png Антихрист.jpg Antichrist-demon.jpg Diablo.jpg

Онцихрист, 1666 рік і Петр

Відео та Аудіо

Відео про Онцихриста.

Аудіо Про Онцихриста

Джерело Інформації

1 Джерело 2 Джерело

Українські Словники

Джерело 1  Джерело 2 Джерело 3

Іноземні словники

Джерело 1 Джерело 2