Відмінності між версіями «Образотворче мистецтво (спеціальність)»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Немає відмінностей)

Версія за 12:46, 21 лютого 2013

Головна Учасники Координатори Обговорення Новини
Робота студентів Університетського коледжу

Образотворче мистецтво

Ви завжди мріяли малювати? Вас надихала природа, неймоверні краєвиди і чарівний оточуючий світ? Ви хотіли показувати людям красу і дарувати захоплюючі враження? У нашому коледжі є чудова можливість навчитися відтворювати красу! За допомогою різних технік створювати прекрасні твори. Факультет Образотворчого мистецтва допоможе Вам у цьому!

Художник – це творець, який здатний перетворювати оточуючий світ в образи і звертати увагу глядача на те прекрасне, що є у світі.

І саме в нашому коледжі Ви зможете навчитися різноманітним напрямкам Образотворчого мистецтва від живопису до скульптури і зможете опанувати цікаві техніки:

  • В живопису – малювання аквареллю, олійними фарбами, пастеллю, гуашшю;
  • В графіці – тушшю, олівцем, вугіллям та сангіною, опануєте техніку гравіювання ( ліногравюра – друкування з рисунку вирізаного на лінолеумі та офорт – друк на склі), а також каліграфію;
  • У скульптурі – створювати об’ємні форми з пластиліну чи глини;
  • У декоративно-прикладному мистецтві – опанувати техніки витинанки (виріб візерунків з паперу), писанки, різноманітні народні розписи, вишивки, а також чудове мистецтво батику (розпису на тканині).

Проте, образотворче мистецтво зображує не тільки зорові образи, але й розкриває духовний світ людини. Без мистецтва, без вміння перетворювати в образи свої турбування, вміння сприймати переживання інших, переживання природи – душевний світ стане порожнім і не буде тієї великої сили, що зігріває холодні розуми, робить їх теплими і людяними.

Крім того є можливість навчати дітей образотворчій діяльності, залучати їх до мистецтва і відкривати чарівний світ творчості і фантазії, який подарує щастя та щирі посмішки на обличчях школярів.

Вчитель, ідучи шляхом осягнення всього художнього у світі, відправляється разом з дітьми у подорож до прекрасного царства мистецтва, царство людяної душі. Вчаться мові кольору і мові художніх образів. Ми вчимося слухати те, що говорить нам світ і говорити світу про те, що відбувається в нас.

Отже, навчаючи – навчайся сам. Мистецтво несе у добро, тому моя спеціальність – неповторна.