Відмінності між версіями «Методика організації волонтерських груп»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: {{subst:Шаблон:Анотація до сертифікованого курсу}})
 
Рядок 4: Рядок 4:
 
===Назва дисципліни===
 
===Назва дисципліни===
 
===ОКР===
 
===ОКР===
 +
спеціаліст, магістр
 
===Напрям підготовки===
 
===Напрям підготовки===
 +
«Соціальна педагогіка»
 
===Курс===
 
===Курс===
 +
5
 
===Автор===
 
===Автор===
 +
Лях Тетяна Леонідівна
 
===Посилання на курс===
 
===Посилання на курс===
 
==Анотація==
 
==Анотація==
 +
''Мета курсу'' – сприяти оволодінню студентами основними знаннями та вміннями, необхідними для організації волонтерських груп за умов майбутньої професійної діяльності, а також розвитку в студентської молоді соціальної активності, навичок усвідомленого та активного вибудовування власного життя.
 +
 +
''Завдання курсу'' – визначити роль та функції волонтерів у сфері соціально-педагогічної роботи, окреслити коло їхньої діяльності в організаціях різного типу; ознайомити з методами залучення людей до волонтерської діяльності та способами їх заохочення; навчити складати волонтерські програми та здійснювати управління діяльністю волонтерів; формувати індивідуальний стиль професійної поведінки та діяльності майбутніх фахівців.
 +
 
==Структура курсу==
 
==Структура курсу==
 +
Сертифікований ЕНМК представлений трьома модулями. У кожному модулі подано:
 +
-Теоретичний навчальний матеріал:
 +
 +
1. структуровані лекційні матеріали;
 +
2. мультимедійні презентації лекцій;
 +
3. додаткові матеріали, статті, карти знань.
 +
 +
* Семінарські роботи. Семінарські заняття мають наступну структуру: тему, ресурси, хід роботи, завдання, форму звітності, термін здачі.
 +
* Практичні роботи ідентичні за структурою.
 +
* Самостійні завдання доповнені відеоматеріалами.
 +
* Модульний контроль у формі тестування. У заключній частині курсу представлені вимоги до написання індивідуального навчально-дослідного завдання та тематика.
 +
 +
Запропонований сертифікований ЕНМК з дисципліни “Методика організації волонтерських груп” охоплює актуальні питання теорії і практики організації праці волонтерів.
 +
Ознайомлення студентів з основами організації волонтерської діяльності, сприяє не лише формуванню належного професійного рівня та готовності до роботи у даному напрямі, а й розвитку особистої громадянської відповідальності, соціальної активності.
 +
 +
 +
 
==Сертифікація==
 
==Сертифікація==
  
  
 
[[Категорія:Сертифіковані курси]]
 
[[Категорія:Сертифіковані курси]]

Версія за 21:44, 17 жовтня 2013


Загальні інформація

Назва дисципліни

ОКР

спеціаліст, магістр

Напрям підготовки

«Соціальна педагогіка»

Курс

5

Автор

Лях Тетяна Леонідівна

Посилання на курс

Анотація

Мета курсу – сприяти оволодінню студентами основними знаннями та вміннями, необхідними для організації волонтерських груп за умов майбутньої професійної діяльності, а також розвитку в студентської молоді соціальної активності, навичок усвідомленого та активного вибудовування власного життя.

Завдання курсу – визначити роль та функції волонтерів у сфері соціально-педагогічної роботи, окреслити коло їхньої діяльності в організаціях різного типу; ознайомити з методами залучення людей до волонтерської діяльності та способами їх заохочення; навчити складати волонтерські програми та здійснювати управління діяльністю волонтерів; формувати індивідуальний стиль професійної поведінки та діяльності майбутніх фахівців.

Структура курсу

Сертифікований ЕНМК представлений трьома модулями. У кожному модулі подано: -Теоретичний навчальний матеріал:

1. структуровані лекційні матеріали; 2. мультимедійні презентації лекцій; 3. додаткові матеріали, статті, карти знань.

  • Семінарські роботи. Семінарські заняття мають наступну структуру: тему, ресурси, хід роботи, завдання, форму звітності, термін здачі.
  • Практичні роботи ідентичні за структурою.
  • Самостійні завдання доповнені відеоматеріалами.
  • Модульний контроль у формі тестування. У заключній частині курсу представлені вимоги до написання індивідуального навчально-дослідного завдання та тематика.

Запропонований сертифікований ЕНМК з дисципліни “Методика організації волонтерських груп” охоплює актуальні питання теорії і практики організації праці волонтерів. Ознайомлення студентів з основами організації волонтерської діяльності, сприяє не лише формуванню належного професійного рівня та готовності до роботи у даному напрямі, а й розвитку особистої громадянської відповідальності, соціальної активності.


Сертифікація