Маїк Мар`яна Богданівна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика
== Завдання 1 ==
=== Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі.

# 1.Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником освітнього закладу та його заступниками.

===== * Опишіть Ваше ставлення до новітніх технологій в освіті. =====
Реформування системи освіти та кардинальні зміни, які відбуваються в сучасному суспільстві є значним поштовхом для оволодіння ІКТ компетентністю, зокрема в освітній галузі. Новизна – це добре. Я позитивно ставлюся до всього нового, з цікавістю опановую нові для мене інформаційно-комунікаційні технології та використовую їх у своїй діяльності. І всім освітянам раджу так робити, адже використання ІКТ в роботі з дітьми сприяє їх ефективному навчанню та розвитку.
===== * Як Ви вважаєте чи достатньо розвинена школа з ІКТ? =====
Ми працюємо в цьому напрямку. У нас наявне матеріально-технічне забезпечення для впровадження ІКТ, залучаємо до підвищення ІКТ компетентності педагогічних працівників та використовуємо новітні технології у роботі з учнями.
===== * Що б Ви створили чи змінили у школі з ІКТ? =====
На мою думку слід залучати вчителів до використання ІКТ в своїй роботі, заохочувати їх до підвищення кваліфікації в галузі ІКТ, шукати нові підходи та технології для використання у навчальній діяльності та використовувати все нові і нові програми, додатки, які таж були б цікаві і для учнів.
===== * Чи готові вчителі до впровадження ІКТ в школі? =====
У нас в школі працюють вчителі з понад 20-літнім стажем роботи, їм іноді складно з швидкими темпами оволодівати новітніми технологіями, тому і виникають певні труднощі, щодо молодих спеціалістів, то вони з цікавістю опановують нові ІКТ. Думаю, що вчителі частково готові до повноцінного впровадження ІКТ в школі.

===== *Як учні Вашої школи реагують на використання ІКТ на уроці? =====
Їм подобається. Вони з цікавістю та легкістю сприймають новий матеріал. В такий спосіб, маю на увазі використання ІКТ на уроці, вчителі заохочують своїх учнів до навчання, роблять його цікавим і захоплюючим.
=== # 2. ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування. ===
https://docs.google.com/forms/d/1JfDZFE3Ini0fpxJ8-7XKPrc2TByNM-dG5cfhccM5i3s/edit
Результати анкетування

===== Висновок: =====
проаналізувавши результати анкетування, хочу зазначити, що більшість педагогів схвалюють інновації в освіті та компетентні в даному питанні, менша частина вчителів рідко використовують або зовсім не користуються ІКТ-технологіями. Більшість вчителів зазначають в себе творчу здатність генерувати ідеї та толерантність, гнучкість, широту мислення. Усі опитані вчителі хоч і стикаються з певними труднощами у використані ІКТ, все ж таки рекомендують використовувати інформаційно-комунікаційні технології в роботі. Більшість опитаних вважають задовільному стані щодо використання ІКТ та готову вдосконалювати свою ІКТ-компетентність.