Відмінності між версіями «Кусудама модель Кулер (завитки)»

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(З'єднання модулів)
(Кубооктаедр)
Рядок 40: Рядок 40:
 
[[Файл:Кулер 5.JPG]]
 
[[Файл:Кулер 5.JPG]]
  
[[Файл:Кулер 6.JPG]]
+
[[Файл:Кулер 6.JPG|300px]]
  
 
==Див. також==
 
==Див. також==

Версія за 18:13, 28 травня 2012

Загальний вигляд

Кулер 1.JPG IMG 9661.JPG IMG 9623.JPG IMG 9877.JPG IMG 9688.JPG

Виготовлення модулів

Для виготовлення модулів кусудама кулер буде потрібно щільний папір різних розмірів: від 3х3 см до 7х7см.

Нижче, на схемі, показані кроки для складання модуля (на схемі показано два варіанти модуля кусудама кулер):

Кулер 2.JPG

Зігніть квадратний аркуш паперу навпіл по горизонталі і вертикалі, далі зігніть по діагоналях, малюнок 1 на схемі вище. Зберіть лінії вигину по вертикалі і горизонталей до центру, вийде пірамідка, малюнок 2. Всі чотири кути скрутіть за годинниковою стрілкою, як показано на малюнку 3. Ось і готовий модуль, з якого збирається кусудама кулер.

З'єднання модулів

Нижче, на схемі, показані способи з'єднання модулів між собою і організації груп модулів.

Кулер 3.JPG

Для утворення вузлів можна з'єднувати модулі за допомогою вкладення завитків один в одного, як показано на фото. Таким чином, формуються вузли по 2,3,4,5 ... модулів. Для складання кулі з модулів кулер, використовується нижче представлена схема. Використовуємо умовні позначення; вузли з 3 модулем кулера - це трикутник, з 4 модулем - це чотирикутник і т.д.

Найпростіший кулька вийде з 6 модулів кулера (найперша схема). Використовуючи модель октаедра для збирання нам необхідно всі модулі з'єднати між собою. Причому, в кожному вузлі повинні з'єднувати по три модуля.

Кулер 4.JPG

Кубооктаедр

Наступний варіант кубооктаедр. За моделі ми бачимо, що кубооктаедр формується з трьох і чотирикутників, тобто у нас будуть вузли по 3 і 4 модуля. Послідовність збирання: спочатку збираємо вузол з 4 модулів. У нас сформується 5 вузлів. Центральний вузол 4 модуля, по кутах 4 вільних вузла (1 модуль) і 4 вузли - посередині сторін чотирикутника по два модулі. Далі додаємо до вузлів по два модулі, ще один модуль, до кутових вузлів. Таким чином формуємо кубооктаедр з 12 модулів кулера.

Кулер 5.JPG

Кулер 6.JPG

Див. також