Відмінності між версіями «Крижанівський Олександр Анатолійович»

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: ==Е-портфоліо== {{Е-Портфоліо\Шапка |Фото= http://eportfolio.kubg.edu.ua/data/user/512/photo.jpg |ПІ...)
 
(Немає відмінностей)

Поточна версія на 15:45, 21 листопада 2019

Е-портфоліо

photo.jpg
Крижанівський Олександр Анатолійович
Рейтинг на 2018 рік: 20
(#709 у загальному рейтингу)
Підрозділ
Інститут мистецтв, Кафедра дизайну
Посада
Доцент кафедри
Вчене звання / Науковий ступінь
кандидат архітектури. Доцент.
LinkedIn
Facebook
Schoolar
E-mail

Додаткові відомості

Освіта

У 1993 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю - архітектура, присвоєно кваліфікацію "Архітектор".
Дипломна робота на тему: "Центр духовного відродження у м. Брусилів". Керівник: доцент кафедри архітектурного проектування будівель та споруд КІБІ Хмельов В.І.

Перелік місць роботи

2001-2011 рр. доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва та архітектури.
З 2011 р. - доцент кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.
З 12.10.2015 р. до 01.12.2015 р. в.о. завідувача кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка
Наукова діяльність:
Розвиває напрямок “Екодизайн міського середовища”, «Містобудівна та архітектурна геоекологія», “Передпроектний аналіз архітектурного середовища” та “Нетрадиційні методи формування архітектурного середовища – психодизайн, етнодизайн, дизайн сакрального простору”. Наукові інтереси – регіоналістика, українознавство, екологічна безпека населених пунктів, проведення екологічної політики в сфері містобудування та архітектури.
2001 р. – на базі ДПІ “Діпромісто” проводив підготовчі роботи щодо удосконалення передпроектного аналізу території Черкаської області з урахуванням карти можливого геопатогенного ризику для схеми районого планування Черкаської області.
2005 р. – по сумісництві, на базі ГО “Центру містобудування та архітектури” при Головкиївархітектури приймав участь в розробці “Детального плану території в межах вулиць Іллі Еренбурга, Короленківської, Боженка, Байкової та Залізничної колії в Голосіївському районі м. Києва. Підготовлений розділ пояснювальної записки ”Історико-містобудівний та еколого-геологічний аналіз території басейну р. Либідь”.
2006 р. - на базі Міжнародної наукової громадської організації “Академія Української Служби Порятунку” проведена науково-технічна експертиза містобудівного рішення по розміщенню цеху по переробці шкірсировини у м. Жмеринка Вінницької області.
2010 р. – член оргкомітету та експерт ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Барська земля Поділля: європейська спадщина та перспективи сталого розвитку (до 470-ї річниці надання місту Бар магдебурзького права).
2014 р.- участь в редакційній колегії та в складі оргкомітета IІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Барська земля Поділля: європейська спадщина та перспективи сталого розвитку", присвяченої 520-річчю з дня народження Бони Сфорци та 120-річчю виходу у світ праці М.С. Грушевського "Барське староство. Історичні нариси XV-XVIII ст." 26.10.2014 р у м. Бар.

Проектна діяльність:
2001р. – участь в авторському колективі “ТАМ Шкрогаль” у розробці проекту відродження Святомиколаївського храму в селі Чайки Богуславського р-ну Київської області. Храм побудований та освячений у 2004 р.
2001 – 2002 – по сумісництві, начальник інженерно-будівельної служби ЗАТ “Беарс”, організація реконструкції головного корпусу компанії по вул. Попудренка, 52.
2003 – по сумісництві, головний архітектор ВАТ “Укрпромпроектбудсервіс”, розробка проекту реконструкції корпусу компанії БМБ “Компаунд” у м. Бровари; архітектурне рішення заводу сухих сумішів у с. Шевченково Київської області; розробка та реалізація дизайн-проекту холу компанії ЗАТ “Беарс” по вул. Попудренка 52.
Із 2004р – по сумісництві, робота в авторському колективі ПП “Архітектурна майстерня Коляденко”.
Участь в розробці:
проекту 6-го житлового мікрорайону житлового масиву Осокорки-Північні, стадії “ПП”, “П” 2004 р., із проходженням держекспертизи 2005 р.;
проекту на стадії “П”: ”Реконструкція з прибудовою стоматологічної поліклініки в комплексі з будівництвом багатоповерхового житлового будинку по пров. Польовий, 7 в Солом’янському р-ні м. Києва”, 2005 р., із проходженням держекспертизи 2006-2007 рр.;
проекту на стадії “П”, “Р”: “Комплекс наземно-підземної автостоянки вздовж проспекту Бажана в Дарницькому р-ні м. Києва”, із проходженням держекспертизи 2006 р., розробка стадії «Р» - 2007 р.
проекту на стадії “Р”: “Храм на честь Святого апостола Андрія Первозванного на території 6-го житлового мікрорайону житлового масиву Осокорки-Північні”, розробка стадії «Р» - 2008 -2009 р. Будівництво розпочато у 2008 році. Освячення хрестів відбулося 20.04.2013 р. Освячення нижнього храму 05.10.2013 р.
2012 - 2013 рр. на базі кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка розробка проекту навчально-виробничих майстерень монументально-декоративного та декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка у Дніпровському районі м. Києва, бульвар Давидова 18/2. Майстерні відкриті 10.12.2014 р.

Теми дисертацій (захищених)

У 2000 році в Київському національному університеті будівництва та архітектури захистив дисертацію на тему: "Розміщення житлової забудови на намивних територіях відносно динаміки підземних вод" поданої на здобуття наукового ступеня кандидата архітектури за спеціальністю 18.00.04 – містобудування та ландшафтна архітектура
Керівник: професор, доктор архітектури, завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища КНУБА Тімохин В.О.

Громадська активність

Громадська діяльність:
2002 р. – запрошений на громадських засадах консультантом депутатської комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку, використання земельних ресурсів, архітектури та містобудування Боярської міської ради ХХIV скликання 2002 – 2006 рр. Києво-Святошинського району Київської області. Співавтор та керівник проекту: “Програма сприяння сталому розвитку в Боярському регіоні”.
2009 р. – на базі Центру соціокультурного проектування та комунікативних технологій Інституту місцевої демократії розробка проекту „Культурна, історична, архітектурна та природна спадщина Барської землі Поділля в контексті сталого просторового розвитку Європи”.
2010 р. – у складі оргкомітету з підготовки та проведення заходів по відзначенню 470-ої річниці надання місту Бар магдебурзького права.

Науково-дослідницька діяльність

Професійний розвиток

Викладацька діяльність